Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam wszystkich
Autor Wiadomość
kali44 

Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 2
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 12:57   Witam wszystkich

witam wszystkich forumowiczow. Szuka diety , ktora pozwoli pozbyc sie zbednych kilogramow i nie nadszarpnie za bardzo zdrowia.
Ostatnio zmieniony przez Molka Sob Wrz 24, 2011 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 15:53   

witaj :)
no to low-carb proponuję
na początek standardowo "Życie bez pieczywa" Lutza
no i lektura forum (zacznij od tych tematów, które założyli nowicjusze)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 16:04   

A ja proponuje Diete optymalna dra. Kwasniewskiego. Najlepsza z najlepszych
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 19:35   

A ja dla odmiany proponuję dietę Atkinsa lub dr.Dukana. Ha ha ha..
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 19:44   

Zeto 555 ponieważ wyczytałem, że jesteś lekarzem okulistą proszę napisz mi (nam wszystkim) jak się ma stosowanie DO do np. Jaskry.
Czy trzeba brać np.Trusopt i inne stosując Dietę dr.Kwaśniewskiego?
Przepraszam Kali44 że się wtranżoliłem z moim pytaniem w Twój temat.
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 20:03   

jerzyk napisał/a:
Zeto 555 ponieważ wyczytałem, że jesteś lekarzem okulistą proszę napisz mi (nam wszystkim) jak się ma stosowanie DO do np. Jaskry.
Czy trzeba brać np.Trusopt i inne stosując Dietę dr.Kwaśniewskiego?
Przepraszam Kali44 że się wtranżoliłem z moim pytaniem w Twój temat.

zeto lekarzem?
 
     
alejasienieznam 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 340
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 20:11   

Molka, na końcu zapomniałaś wstawić:
:-] :-D :what:
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:02   

Wciśnijcie klawisz na Profil i się sami przekonacie.
Jak byk" stoi" napisane- lekarz okul. a to chyba znaczy lekarz okulista.
I na dodatek pisze ,że jest" męnszyznom"
Ten dodatek o mężczyźnie w nie najlepszej polszczyźnie to dodatek mój.
Zeto odezwij się.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Śro Kwi 14, 2010 21:13, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
     
alejasienieznam 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 340
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:14   

Cytat:
Zawód: lek. okulista


:razz:
mam tylko nadzieję, że to kolejne kłamstwo Zeto...
edit: w sumie to ciężko mieć inne wrażenie.
Ostatnio zmieniony przez alejasienieznam Śro Kwi 14, 2010 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:16   

zeto soobie to dopisal chyba niedawno, ja osobiscie w to nie wierze, nawet domyslam sie kim jest zeto.... :-]
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:20   

jerzyk mozesz ostro przemaglowac zeto z "medycyny oka", jesli nie bedzie odpowiadal fachowo, znaczy ze sciemnia.... :hihi:
 
     
alejasienieznam 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 340
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:21   

Molka tym razem zapomniałaś tylko:
:-D :what:
;-)
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:34   

Molka napisał/a:
jerzyk mozesz ostro przemaglowac zeto z "medycyny oka", jesli nie bedzie odpowiadal fachowo, znaczy ze sciemnia.... :hihi:


Osobiście nie mam prawa nie wierzyć w to co napisał o sobie zeto 555 mam nadzieję, że sam się odezwie i wytłumaczy odnośnie pyania jakie mu zadałem.
 
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 21:39   

jerzyk napisał/a:
Molka napisał/a:
jerzyk mozesz ostro przemaglowac zeto z "medycyny oka", jesli nie bedzie odpowiadal fachowo, znaczy ze sciemnia.... :hihi:


Osobiście nie mam prawa nie wierzyć w to co napisał o sobie zeto 555 mam nadzieję, że sam się odezwie i wytłumaczy odnośnie pyania jakie mu zadałem.


no, poczekamy, zobaczymy....
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 22:53   

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=712
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 22:53   

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=781
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Śro Kwi 14, 2010 22:55   

http://www.lido.optymalni.org/infopage.php?id=99
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 10:36   

Dzięki zeto, że zadałeś sobie tyle trudu znajdując te strony o jaskrze, ja też czytałem te teksty już wcześniej.
Mnie bardziej zależało na twojej opinii (jako lekarza okulisty tzn.praktyka) bo na pewno spotkałeś się w swojej praktyce z przypadkami jaskry co wtedy radziłeś chorym jakie były efekty tych porad (bo pewnie radziłeś przechodzenie na DO) i jakie były efekty zastosowania DO w leczeniu jaskry?
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 11:01   

Wita. Jaskara wg medycyny jest choroba nieuleczalna. Wyglada to mniej wiecej tak, ze w wyniku zlego odplywu plynu tworzy sie w galce ocznej duze cisnienie , ktore uciskajac nerw wzrokowy powoduje jego zanik. Jest wiele kropli, ktore podaje sie pacjentom leczonym na jaskre. Mozna tez przeprowadzic zabieg, ktory zreszta jest niebezpieczny i moze prowadzic do slepoty. Zabieg ten poprawia stan pacjenta na kilka lat. Tutaj wolno mi to powiedziec- dieta optymalna leczy jaskre. A teraz co wymyslicie jeszcze na forum- czy moze mam zeskanowac dyplom i przeslac tak aby kazdy zobaczyl? No bo przeciez klamie caly czas i pewnie jak przesle dyplom to beda glosy , ze sfalszowany.
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 11:02   

Molka napisał/a:
zeto soobie to dopisal chyba niedawno, ja osobiscie w to nie wierze, nawet domyslam sie kim jest zeto.... :-]
Kim jestew wg ciebie skarbie?
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 13:09   

zeto555 napisał/a:
Molka napisał/a:
zeto soobie to dopisal chyba niedawno, ja osobiscie w to nie wierze, nawet domyslam sie kim jest zeto.... :-]
Kim jestew wg ciebie skarbie?

Na pewno jestes NIEWIARYGODNY! 8-)

Ta miazdzyca 98% tetnic wiencowych
i twoje "bezwiedzowe posty" swiadcza nienajlepiej
o twojej "kompetencji", jesli cos tak "abstrakcyjnego" mozna zakladac? :hah:

No ale wszystko jest mozliwe! 8-)
.
 
     
tajden 
tajden


Pomógł: 5 razy
Wiek: 75
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 217
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 14:58   

jerzyk napisał/a:
Zeto 555 ponieważ wyczytałem, że jesteś lekarzem okulistą proszę napisz mi (nam wszystkim) jak się ma stosowanie DO do np. Jaskry.
Czy trzeba brać np.Trusopt i inne stosując Dietę dr.Kwaśniewskiego?
Przepraszam Kali44 że się wtranżoliłem z moim pytaniem w Twój temat.


Na DO jaskra bardzo szybko ustępuje i już po kilku, kilkunastu dniach kąt nasączania rozwiera się. Badzo pomocne są prądy selektywne (transcedentalne) na CUN, parasympatyczne. Bo jaskra w układzie wegetatywnym kojarzy się z dużą przewagą układu sympatycznego.
Ja znam 6 przypadków wyleczenia przyczynowego jaskry, natomiast słyszałem i czytałem o dziesiątkach wyleczeń.
_________________
Na DO - 9 lat.
 
 
     
tajden 
tajden


Pomógł: 5 razy
Wiek: 75
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 217
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 15:03   

jerzyk napisał/a:
Dzięki zeto, że zadałeś sobie tyle trudu znajdując te strony o jaskrze, ja też czytałem te teksty już wcześniej.
Mnie bardziej zależało na twojej opinii (jako lekarza okulisty tzn.praktyka) bo na pewno spotkałeś się w swojej praktyce z przypadkami jaskry co wtedy radziłeś chorym jakie były efekty tych porad (bo pewnie radziłeś przechodzenie na DO) i jakie były efekty zastosowania DO w leczeniu jaskry?



Jaskra jest uleczalna na DO już po kilku, kilkunastu dniach, rozwiera się kąt przesączania płynu śródgałkowego. Bardzo pomagąją prądy selektywne, transcedentalne na CUN. Prądy parasympatyczne, ponieważ jaskra jest kojarzona z dużą przewagą układu sympatycznego w układzie wegetatywnym. Ja znam 6 wyleczeń, a słyszałem i czytałem o kilkudziesięciu.
_________________
Na DO - 9 lat.
Ostatnio zmieniony przez tajden Pią Kwi 16, 2010 19:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 16:07   

zeto555 napisał/a:
Molka napisał/a:
zeto soobie to dopisal chyba niedawno, ja osobiscie w to nie wierze, nawet domyslam sie kim jest zeto.... :-]
Kim jestew wg ciebie skarbie?

zeto skoro jestes lekarzem ( nie wiem, nie wiem :-D ) nie myslales o tym by byc lekarzem optymalnym?
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 16:23   

Nie myslalem, nie mam na to czasu. Ponadto pracuje u siebie- gabinet, zaklad optyczny wiec odpada.
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 16:33   

Molka napisał/a:
jerzyk mozesz ostro przemaglowac zeto z "medycyny oka", jesli nie bedzie odpowiadal fachowo, znaczy ze sciemnia.... :hihi:
Moze sama chcesz przemaglowac z medycyny madralo ? zrobimy zawody?
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 16:34   

zeto555 napisał/a:
Molka napisał/a:
jerzyk mozesz ostro przemaglowac zeto z "medycyny oka", jesli nie bedzie odpowiadal fachowo, znaczy ze sciemnia.... :hihi:
Moze sama chcesz przemaglowac z medycyny madralo ? zrobimy zawody?

ok zeto, ide na to tylko nie teraz, lece na angielski, bede potem.... :what:
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 16:58   

No zbulwersowalam sie teraz. To juz nawet nie jest smieszne. Zeto, Twoj poziom wiedzy z medycyny ogolnej dal sie juz zauwazyc, i jest bliski zero. Wiec smiem watpic, ze jestes lekarzem. Jesli moje watpliwosci sie potwierdza, to to co robisz jest obrzydliwe i karalne w realu. Jesli nie, no to tez nie wystawiasz najlepszej marki srodowisku lekarskiemu.
Fe!
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 17:02   

Niby na jakiej podstawie stwierdzilas moj poziom z medycyny? Na podstawie takiej pewnie, ze nie zgadza sie z twoja wiedza rowma zeru. Nie strasz realem koteczku, jestem gotowy nawet na walke prawna. Mowilem ci kiedys, ze najlepeij wypadasz w dziale uroda czy cos takiego wiec zajmij sie tym o czym cokolwiek wiesz.,
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 17:03   

Najwyrazniej surowizna wyżera niektorym mozg
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 17:05   

Zapomnialem dodac flo- jestem tez optometrysta(znajdziesz na necie co to takiego) wiec nie zapomnij sie przygotowac i w tym kierunku.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 20:31   

_flo napisał/a:
Twoj poziom wiedzy z medycyny ogolnej dal sie juz zauwazyc, i jest bliski zero. Wiec smiem watpic, ze jestes lekarzem. Jesli moje watpliwosci sie potwierdza, to to co robisz jest obrzydliwe i karalne w realu. Jesli nie, no to tez nie wystawiasz najlepszej marki srodowisku lekarskiemu.
Fe!...
Popieram na 1000%, ja to postrzegam jeszcze bardziej wyraznie! :razz:

Zeto jesli jestes Lekarzem, to gdzie ty Studia Stacjonarne ukonczyles?

Twoje teksty sa na nizszym poziomie od "salowej z prl-u". :-(

Klamiesz z "98% miazdzyca" i z zapewne z "140 kg waga"
to teraz czas na nastepne "lgarstwa"? :razz:
.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 20:40   

Jaskra jest uleczalna na DO już po kilku, kilkunastu dniach, rozwiera się kąt przesączania płynu śródgałkowego. Bardzo pomagąją prądy selektywne, transcedentalne na CUN. Prądy parasympatyczne, ponieważ jaskra jest kojarzona z dużą przewagą układu sympatycznego w układzie wegetatywnym. Ja znam 6 wykeczeń, a słyszałem i czytałem o kilkudziesięciu.[/quote]

popełnileś tzw. błąd freudowski , napisaleś ....ja znam 6 wykeczeń .. to znaczy co 6 ludzi się wykończyło czy wyleczyło?
Przepraszam że nie cytuję tak jak należy ale mi się tak wydarzyło.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Czw Kwi 15, 2010 20:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 20:42   

zeto555 napisał/a:
...Niby na jakiej podstawie stwierdzilas moj poziom z medycyny? Na podstawie takiej pewnie, ze nie zgadza sie z twoja wiedza rowma zeru...
Wlasnie w wypadku Flo, to kazdy jest w stanie latwo okreslic jakie masz "aberacje",
czlowieku jestes "cieniutki"! 8-)
.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 20:48   

Przecież zeto 555 może w każdej chwili podesłać ksero dyplomu i po kłopocie, co nie zeto?
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
alejasienieznam 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 340
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 20:51   

dajcie spokój, kliknijcie w profil, znajdź wszystkie posty zeto555 i poczytajcie(najlepsze chyba te ostatnie czyli chronologicznie pierwsze strony). Na pewno jest wielu beznadziejnych lekarzy, ale to już byłby rekord.
 
     
alejasienieznam 

Wiek: 35
Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 340
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 20:52   

jerzyk napisał/a:
Przecież zeto 555 może w każdej chwili podesłać ksero dyplomu i po kłopocie, co nie zeto?


ze skanem koronografii był kłopot. Z pamięcią zeto też jest kłopot. Z prawdomównością chyba też :razz:
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 20:57   

Tajden gdyby to było tak proste jak ty piszesz to byłaby sielanka.
Niestety jaskra nie ustępuje nawet po kilku latach stosowania DO w wersji dr.J.K
I CO TY NA TO?
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Czw Kwi 15, 2010 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:08   

zeto jesteś młodym człowiekiem, 42 lata, od kilkunstu lat na diecie optymalnej, czyli co, rozumiem iz dieta optymalna wg. Ciebie wpłynęła pozytywnie na Twoje zdrowie, ok zgoda tylko dziwi mnie jeden fakt, rozumiem iz cukrzyca, dwa zawały miały miejsce przed zastosowaniem diety optymalnej, wiec tak poważnych chorób dorobiłeś sie w wieku 20-tu kilku lat? naczynia zaczopowane w 98% w tak młodym wieku? cierpiałes na olbrzymia otyłość jako młody chlopak? studia medyczne nie uświadomiły Ci Twoich błędów jesli chodzi o higiene życia? 8-) troche to dla mnie dziwne....
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:12   

jerzyk napisał/a:
Tajden gdyby to było tak proste jak ty piszesz to byłaby sielanka.
Niestety jaskra nie ustępuje nawet po kilku latach stosowania DO w wersji dr.J.K
I CO TY NA TO?


Jerzyk mozesz mi wierzyc lub nie,
ale bardzo bym chcial sie mylic co do braku skutecznosci
"zoltkowo podgardlanych egzorcyzmow"! 8-)

Uwazam, ze rozpowszechnianie falszywych informacji na ten temat
jest nie tylko PRZESTEPSTWEM ale i ZBRODNIA! :razz:

Co do "moralnych aspektow" takich "onanizmow",
nawet nie warto sie rozwodzic! :razz:

Dla mnie jest to KRYMINALNA SPRAWA!!! :razz:
amen
.
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:16   

Mnie się wydaje, że ustawiliśmy sobie zeto jako chłopca do bicia i nie wierzymy w nic co napisze o sobie i swojej diecie,ale trzeba człowiekowi zaufać.
Zeto napiszę ci tylko jedno dieta dr.Kwaśniewskiego nie jest tak wspaniała jak o niej napisał dr.J.K ale i nie jest tak zła jak o niej piszą współcześni.
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:23   

Ale na początku ja we wszystko wierzyłem. I powiem ci grizzly że skłaniam się do twojego postu jw. chyba masz rację ale wołaym żebyś tej racji nie miał.
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:24   

jerzyk napisał/a:
...ustawiliśmy sobie zeto jako chłopca do bicia i nie wierzymy w nic co napisze o sobie i swojej diecie,ale trzeba człowiekowi zaufać...

Jerzyk masz racje, nalezy "wstepnie zaufac",
ale Zeto "lze jak pies" od samego poczatku!!! :razz:
Tutaj jest caly problem! :shock:
.
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 22:27   

Molka napisał/a:
wiec tak poważnych chorób dorobiłeś sie w wieku 20-tu kilku lat? naczynia zaczopowane w 98% w tak młodym wieku? cierpiałes na olbrzymia otyłość jako młody chlopak? studia medyczne nie uświadomiły Ci Twoich błędów jesli chodzi o higiene życia? 8-) troche to dla mnie dziwne....
A nie dziwi cie, ze np prof. Religa palil czasem 2 paczki dziennie? nie dziwi cie , ze znakomici lekarze maja ogromna otylosc, pija,pala i stosuja piramide zywienia zupelnie odwrotna niz mowi nauka? powiedz pijakowi, ze to mu szkodzi. On to wie a dalej robi swoje. pomysl nad tym
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Czw Kwi 15, 2010 22:42   

zeto555 napisał/a:
Molka napisał/a:
wiec tak poważnych chorób dorobiłeś sie w wieku 20-tu kilku lat? naczynia zaczopowane w 98% w tak młodym wieku? cierpiałes na olbrzymia otyłość jako młody chlopak? studia medyczne nie uświadomiły Ci Twoich błędów jesli chodzi o higiene życia? 8-) troche to dla mnie dziwne....
A nie dziwi cie, ze np prof. Religa palil czasem 2 paczki dziennie? nie dziwi cie , ze znakomici lekarze maja ogromna otylosc, pija,pala i stosuja piramide zywienia zupelnie odwrotna niz mowi nauka? powiedz pijakowi, ze to mu szkodzi. On to wie a dalej robi swoje. pomysl nad tym

Przepraszam cię zeto ale co twój post ma wspólnego z tym o czym dyskutujemy. Wydaje mi się, że unikasz odniesienia się do tematu głównego.
Ostatnio zmieniony przez jerzyk Pią Kwi 16, 2010 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
zeto555 

Pomógł: 3 razy
Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2010
Posty: 1035
Skąd: podlasie
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:13   

to byla odpowiedz na post Molki, czyli jak bedac lekarzem mozna sie doprowadzic do takiego stanu wiec odpowiedzialem. Kazdy wie czym to grozi a mimo to nadal robi glupooty. Poza tym nie znalem jeszcze ZO .
 
     
tajden 
tajden


Pomógł: 5 razy
Wiek: 75
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 217
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 18:59   

popełnileś tzw. błąd freudowski , napisaleś ....ja znam 6 wykeczeń .. to znaczy co 6 ludzi się wykończyło czy wyleczyło?
Przepraszam że nie cytuję tak jak należy ale mi się tak wydarzyło.[/quote]

Bardzo niewiele, a nawet wcale niepotrzebna inteligencja aby zrozumię co napisałem mimo pomyłki. Ale jak ktoś wtrąca Freuda i dalej nie rozumie, to znaczy, że inteligencja bardzo Ciebie przerosła !!!
_________________
Na DO - 9 lat.
 
 
     
jerzyk 

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 476
Wysłany: Pią Kwi 16, 2010 20:08   

Tajden naprawdę nie ma się o co obrażać. Taki typ błędu naprawdę tak się nazywa. I nie ma to nic wspólnego z Tobą. Uwierz mi, że nie chciałem Ciebie obrazić ani nie myślałem o swojej inteligencji która mnie przerosła. To jest tak jak się mówi o tzw. czeskim błędzie.
Chyba tak to się nazywa.
_________________
Jeśli potrzebujesz przyjaciela , kup sobie psa/G.Gekko
 
 
     
kali44 

Wiek: 54
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 2
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 16:59   

Hannibal napisał/a:
witaj :)
no to low-carb proponuję
na początek standardowo "Życie bez pieczywa" Lutza
no i lektura forum (zacznij od tych tematów, które założyli nowicjusze)

Przeczytalem " zycie bez pieczywa" i co dalej proponujesz?
Czytalem tez o diecie optymalnej kwasniewskiego i sam nie wiem co zrobic.
Ostatnio zmieniony przez kali44 Pon Maj 24, 2010 17:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Maj 24, 2010 17:48   

kali44 napisał/a:
Przeczytalem " zycie bez pieczywa" i co dalej proponujesz?
Czytalem tez o diecie optymalnej kwasniewskiego i sam nie wiem co zrobic.

No Kwaśniewskiego też przeczytaj. Do tego Ponomarenkę i Mercolę.
Inne to już raczej w języku angielskim.
Tutaj masz troszkę na ten temat - http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=15730
Dalej proponuję oczywiście czytanie różnych tematów na forum - jest tam sporo wartościowych informacji, w tym linki do różnych artykułów, audycji.
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved