Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Hannibal
Sob Gru 22, 2012 16:07
Ona jest moją inspiracją....
Autor Wiadomość
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Mar 24, 2010 22:17   Ona jest moją inspiracją....

http://www.youtube.com/watch?v=STxtXYHx6Io

shakira jest moja inspiracją, zamierzam być tak samo gibka....mysle ze mi sie uda, ponieważ pracuje nad tym intensywnie.... :viva: to moj jeden z priorytetow na dzis... :-D
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Śro Mar 24, 2010 22:29   Re: Ona jest moją inspiracją....

Molka napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=STxtXYHx6Io

shakira jest moja inspiracją, zamierzam być tak samo gibka....mysle ze mi sie uda, ponieważ pracuje nad tym intensywnie.... :viva: to moj jeden z priorytetow na dzis... :-D

Zabraklo pozycji w lozku z nogami na szyi.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Mar 24, 2010 22:33   Re: Ona jest moją inspiracją....

Kangur napisał/a:
Molka napisał/a:
http://www.youtube.com/watch?v=STxtXYHx6Io

shakira jest moja inspiracją, zamierzam być tak samo gibka....mysle ze mi sie uda, ponieważ pracuje nad tym intensywnie.... :viva: to moj jeden z priorytetow na dzis... :-D

Zabraklo pozycji w lozku z nogami na szyi.


:hah: kangurku no ta pozycja bedzie moja ulubiona gdy bede tak elastyczna jak ona.... :viva:
 
     
carbon

Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 175
Wysłany: Śro Mar 24, 2010 23:58   

widuje takie shakiry na silce , ufff az dech zapiera
(mam nadzieje ze moja tego nie przeczyta bo mi silke z glowy wybije)

ps molcia ile razy w tygodniu cwiczysz i jak dlugo ?
 
     
Anita

Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 23
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 08:14   

W wieku 4-5-6 lat chodziłam na rytmikę. Następnie ćwiczyłam gimnastykę sportowa.
Ale to rytmika dawała takie coś co pokazuje Shakira. Musze jednak zaznaczyć ze są jednak pewne predyspozycje do gibkości. Moja koleżanka była "grubszej kości" i nigdy nie mogla osiągnąć takiego wygięcia jak ja. Byla jednak silniejsza, co przy gimnastyce na przyrządach miało kolosalne znaczenie. Ale i tak nadrabiałam to giętkością ciała. Zabrakło mi jednak wytrwałości niestety.

Oj tak, napisz Molka coś więcej o ćwiczeniach :)
Ostatnio zmieniony przez Anita Czw Mar 25, 2010 08:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
carbon

Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 175
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 20:33   

anita rozmiary nie maja znaczenia , jak chodzilem na capo , brazylijki z duzymi zadkami nie takie sztuczki robily jak shakira w tym teledysku , wszystko jest kwestia odpowiedniego treningu i jego czestotliwosci , sam w wieku 30lat szpagacik sobie robilem jak chcialem , a i mysle teraz po lekkim rozciaganku cos by z tego wyszlo ,widzialem ponad 60 letnich mestre (nauczycieli co przyjezdzali do nas z brazyli na warsztaty ) co w szpagacie , klatka piersiowa dotykali podlogi bez zadnego zajakniecia , a my mlodzi wtedy jeszcze wygladalismy przy nich jak paralitycy

wiele dziewczyn chce wygladac jak shakira ale pytanie co one ku temu robia ? , bo jak shakira 6 razy w tyg zaiwania na silowni i pot z siebie leje to one w tym czasie walkuja m jak milosc , albo marza o ksieciu z bajki zamiast ruszyc 4 litery i cos pociwiczyc
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 22:18   

Mysle ze posiadam pewne predyspozycje tak jak mowi Anita, poniewaz mam tzw. nadruchomość stawową, poza tym jestem wysoka, szczupla i drobnokoscista. Pamietam czasy z mlodosci, kiedy duzo cwiczylam, sprawialo mi to niesamowita frajde, efekty tego byly imponujace, niesamowita lekkosc, sily witalne, pogoda ducha, bylam tak rozciagneta ze to o czym mowi carbon ( co w szpagacie , klatka piersiowa dotykali podlogi bez zadnego zajakniecia ,) to byl pikus....

cwicze glownie callanetics ( izometria plus rozciaganie), cwiczenia te w krotkim czasie daja wspaniale efekty, mlodziencza sylwetke. cwicze 2 razy w tygodniu callanetics , a w dni pomiedzy moje wlasne, lzejsze kompozycje. callanetics to godzinny zestaw cwiczen bardzo intensywnych dlatego 2 razy w tygodniu zupelnie wystarcza.....

ta ksiazke kupilam baaaardzo dawno temu.... http://moda.allegro.pl/it...iazki_1994.html
opis cwiczen bardzo szczegolowy..... :-)
 
     
Anita

Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 23
Wysłany: Pią Mar 26, 2010 08:39   

Słyszałam dużo o Callanetics ale nigdy nie ćwiczyłam w ten sposób.

Natomiast ćwiczyłam wg 2 taśm wideo Laurie Michalowski - Body Warmer - to było cudo, chyba do tego nawet wrócę. Do trzech tygodni pośladki i uda jak beton, no i to samo z brzuszkiem. Specjalnie żadnego wysiłku, spokojne ćwiczonka, na kocu, leżąco. Ale efekt klasa. Jeśli ktoś ma kompleksy z tym wybiórczym tematem to polecam.
A moja taka idolka to była w pewnym okresie Mia Frye, tancerka, choreografka...Tutaj występuje w filmie, gra niemą dziewczynę pragnąca tańczyć :
http://www.youtube.com/watch?v=IZctcjirlHU
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved