Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
feeding
Autor Wiadomość
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 17:53   

Gdzie pracujesz Iga?
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 27, 2010 17:54   

molar napisał/a:
Gdzie pracujesz Iga?

A Ty gdzie pracujesz? Podaj dokładny adres.
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 27, 2010 18:10   

i ile zarabiasz ;) i czy sobie na boku nie dorabisz :shock:
Ostatnio zmieniony przez ashkar Śro Sty 27, 2010 18:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Śro Sty 27, 2010 19:06   

Iga napisał/a:
A Ty gdzie pracujesz? Podaj dokładny adres.

Nie chodziło mi o adres tylko o to jaki zawód wykonujesz.

Ja pracuję jako programista. Piszę w języku C++ i SQL. Aplikacje dotyczą bardzo różnych dziedzin, wspólnym mianownikiem jest to że korzystają z relacyjnych baz danych.

A Ty?
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
Ostatnio zmieniony przez m Śro Sty 27, 2010 19:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 27, 2010 19:07   

molar napisał/a:
A Ty?

Ja się tym nie zajmuję.
 
     
m
Site Admin


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 835
Wysłany: Czw Sty 28, 2010 19:03   

Tego się domyślam, zatem czym się zajmujesz? Pracujesz gdzieś, nie pracujesz? Możesz śmiało się pochwalić, ponoć żadna praca nie hańbi.
_________________
Please do not feed trolls. It is unkind and unnecessary.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 19:12   

molar napisał/a:
ponoć żadna praca nie hańbi.

Tak,za wyjątkiem prac społecznych.
Molar nie Trolluj Trollu.
Rozumiem,ze twój podpis o niekarmieniu Trolli jest po to,byś cały pokarm ty zeżarł,łącznie ze spermą Tomka.
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Sty 28, 2010 22:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Syriusz 
Syriusz

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 165
Skąd: z buszu australijskiego
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 13:04   

molar napisał/a:
Gdzie pracujesz Iga?


Czy Ty myslisz, ze ona przyzna sie w jakim fachu robi.
To bylaby dekonspiracja.

Ja robie za farmera i nie wstydze sie tego.
Z wyksztalcenia jestem tylko cienkim elektromechanikiem.
Ale nigdy w zyciu nie wolalem zadnego specjalisty do naprawy czegokolwiek w moim domu czy na obecnej farmie. Wszystko potrafie sam zrobic, naprawic a czego nie umie to sie ucze.

Samochwala
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 14:35   

Syriusz napisał/a:
Ale nigdy w zyciu nie wolalem zadnego specjalisty do naprawy czegokolwiek w moim domu czy na obecnej farmie. Wszystko potrafie sam zrobic, naprawic a czego nie umie to sie ucze.

Tak jest w sumie najlepiej.
Ja biegły w takich sprawach nie jestem, choć na mojej posiadłości robię najróżniejsze przydatne czynności - głównie w przyrodzie :)
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Pią Sty 29, 2010 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Sty 29, 2010 17:08   

Syriusz napisał/a:
molar napisał/a:
Gdzie pracujesz Iga?


Czy Ty myslisz, ze ona przyzna sie w jakim fachu robi.
To bylaby dekonspiracja.


Ale to chyba nie w tym rzecz Syriuszu, nie chodziło o to aby się przyznawać czy nie, ile o to aby Igę wciągnąć w jakąś bezsensowną rozmowę. Jak sama nazwa wydzielonego tematu przez molara wskazuje "feeding", a więc był to przebiegły plan karmienia "trola"? Którym ma być Iga według molara rozumiem.
Ostatnio zmieniony przez rakash Nie Sty 31, 2010 23:28, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Syriusz 
Syriusz

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 165
Skąd: z buszu australijskiego
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 03:38   

Hannibal ja w Twoim wieku tez niewiele umialem ale zycie uczy wszystkiego wiec i Ty uczysz sie na miare swoich potrzeb.
pozdrawiam

rakash - wiem o co chodzilo ale chcialem wiecej rozwinac temat.
Nie zawsze mam czas na zabieranie glosu w przeciwienstwie co do niektorych co nawet nocami czuwaja na kompie.
pozdrawiam
 
     
szukającyprawdy

Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 33
Wysłany: Nie Sty 31, 2010 23:18   

Może to tylko ja ale zawaliło mi ogromną wścibskością :/

Raz że osobiste walone tak prosto w oczy pytanie dwa że publicznie przed oczami setki ludzi zamiast (jeśli już robić coś takiego) prywatnie.

A apropo twojego podejścia "Dont feed the troll" to właśnie przez nie dlatego tobie molarze z pogardą też nikt nie pomaga.

Karma.Co czynisz innym wraca do ciebie.

Idąc dalej za takim egoistycznym podejsciem do świata może firmy przestaną produkować komputery albo udostepniać technologie dla ludzi ?

Moze wynalazca komórki przestanei sie dzielic odkryciem z ludzkością i zabroni tego tobie?

Moze Edison powinien ci kazać płącic za używanie technologii żarówki którymi teraz oświetlasz pokój?

Świat egoistów bez dawania jak widzisz by prawie nie mógł istnieć.

Może BÓG przestanie udostępniać tobie wodę pitną z mórz oceanów rzek którą ci daje całkowicie za darmo?
Może przestanie tworzyć takie istoty jak zwierzęta abyś miał co jeść
Może przestanei ci dawać światło śłońca dzięki któremu żyjesz? Płacisz za to?
Może powinien przestać dawaćtobie drzewa dzięki którym możesz oddychać?

Tak nabrać wszystkiego ile sie da a nie dać nic nikomu.Ani źdźbełka...
Ostatnio zmieniony przez szukającyprawdy Nie Sty 31, 2010 23:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 00:07   

szukającyprawdy napisał/a:
...Może to tylko ja ale zawaliło mi ogromną wścibskością...

Oczywiscie przesadzasz. Skad wiesz czy nie bylo to pytanie "retoryczne"? 8-)

Widze, ze masz jaies "zale" do kogos. :shock:

Czy tak trudno napisac "wprost" tataj
a moze na priv? 8-)

Na forum jedynie jedna osoba choruje na niebezpieczna chorobe,
ktora objawia sie ujawnianiem faktu prywatnych kontaktow
i produkowaniem ewidentnych urojen zwiazanych z tym faktem. 8-)

Tak wiec ostatecznie na priv moze,
zamiast "zastepczo" zolcia ulewac? :hihi:
.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 00:20   

grizzly napisał/a:
szukającyprawdy napisał/a:
...Może to tylko ja ale zawaliło mi ogromną wścibskością...

Oczywiscie przesadzasz. Skad wiesz czy nie bylo to pytanie "retoryczne"? 8-)

Widze, ze masz jaies "zale" do kogos. :shock:

Czy tak trudno napisac "wprost" tataj
a moze na priv? 8-)

Na forum jedynie jedna osoba choruje na niebezpieczna chorobe,
ktora objawia sie ujawnianiem faktu prywatnych kontaktow
i produkowaniem ewidentnych urojen zwiazanych z tym faktem. 8-)

Tak wiec ostatecznie na priv moze,
zamiast "zastepczo" zolcia ulewac? :hihi:
.

Gdzie twoje słynne pogrubienia? Czy ty to ty? Zatraciłeś własne ego :keep:
Spróbuj je odzyskać.Walcz o siebie chłopie! Może jeszcze ktoś cie do spółki przygarnie,ale musisz pokazać,że masz jaja,a tu bez tych pogrubień w tekscie jesteś duzo mniej atrakcyjny .Ni to carbon,ni to beata Z .Takie w sumie nijakie :keep:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 00:27   

grizzly napisał/a:

ktora objawia sie ujawnianiem faktu prywatnych kontaktow
.

Że niby co? Czy ja dobrze widzę? :shock:
 
     
zenon 
Tygrys

Pomógł: 37 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 5633
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 00:43   

grizzly napisał/a:
Na forum jedynie jedna osoba ....

Jestes tego pewien?
_________________

(\_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 00:45   

zenon napisał/a:
grizzly napisał/a:
Na forum jedynie jedna osoba ....

Jestes tego pewien?


Właśnie. Nie jesteś sam. Są jeszcze inni kopnięci w mózg, którym zaszkodziło kłamstwo. O czym szybciochem donoszą. Jak muchy do lepa.

WKKWMKWMW?
ABRA_POKUS_CADABRA_RABARBAR_MUCHY_LEPA_CAP
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Lut 01, 2010 01:00, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 01:06   

rakash napisał/a:
...Są jeszcze inni kopnięci w mózg...
Czy masz na mysli te osoby
o ktorych pisales i dostales "banika"? 8-)

Wiesz doskonale Panie Egalitarny,
ze ujawniles w pelni "kim jestes"
i z jakiego "kierunku" tutaj przybyles? 8-)

Dobre pytanie to, czy chcesz w ten sposob
dokonac przestawienia proporcji 1:3 na 3:1? :hah: :hihi:

Niestety po takim "Katyniu" wiadomo gdzie
ostaly sie jedynie "niedobitki"! :hah:

Pan Witold Jest LIDEREM!!!! 8-)
Swoimi "trolami" Panie Egalitarny tego juz nie zmienisz! :hah: :hihi:
.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 01:15   

Chory nienormalny podejrzeniem żyjący osobniku.

NIe dziwię się że twój avatar na tym forum jako jedyny wśród innych jest nieludzki. Pozostali użytkownicy mimo wszystko starają się pokazać ludzką twarz. Ty wygodnie spoglądasz z pozycji drapieżnika. Jak ci się zdaje.
Wiedz o tym że inni też mogą być drapieżnikami, że to nie jest nic noblitującego, wręcz przeciwnie. Jednak obawiam się że twoja gnidowatość nie zasługuję na to pomimo wszystko aby się z tobą kontaktować. Myślę że jest to dla mnie duża nauczka i próba. Robię więc wyjatek trochę wbrew sobie.

To co o tobie pisze tutaj Iga jest rzeczą dla mnie jednocześnie żałosną ale również zatrważającą. Żałosną ponieważ ty jesteś osobą niewyobrażalnie żałosną, a zatrważającą dlatego że społeczeństwo nic nie robi i pozwala aby właśnie takie osobniki dyktowały ducha czasu. I potwierdza to tylko że nie znasz dnia ani godziny. Czarowałeś Igę, próbowałeś wykorzystać do swoich gierek, ale ktoś/coś chciało żeby Iga przejrzała na oczy. No i wpakowałeś się w coś czego nie przewidywałeś. Jak się potoczą twoje losy teraz, kiedy nie wiesz z kim masz do czynienia? Już czuć smród, próbujesz oczywiście zwalić na Igę i odwrócić uwagę od siebie. Ale z tego co widzę to Iga wcale nie zamierza odpuścić. Bóg jeden wie dlaczego, dziwie się jej że ma ochotę poświęcać tyle czasu i energi na kogoś takiego jak ty. To już jej sprawa, mnie to może tylko dziwić.

Tak więc widzisz pluszowy drapieżniku, szukasz punktu zaczepnego, ale tak się składa że go nie masz, bo zupełnie nie wiesz skąd się wziąłem. Czekam tylko jak zaczniesz mnie wysyłać do psychuszki. Świetnie nadawał byś się jako gienerał NKWD lub KAPO w obozie.
To się czuje w powietrzu. Przeliczyłeś się i wylniałaś, a jeżeli jeszcze nie to wyleniejsze. Widzę że Iga nie ma zamiaru odpuszczać. I w sumie należą się jej duże słowa uznania.

To się nie tylko może ale to się skończy źle, to schlebianie i przyzwalanie na taką błazenadę. Bo jesteś błaznem zwyczajnym a nie jak ci się wydaje nadczłowiekiem który ma nad każdym mniej zorientowanym i słabszsym władzę omotania bo jest przebieglejszy. Wiedz że w ten sposób zatraciłeś swoje człowieczeństwo, a więc coś co jest większym skarbem niż jakikolwiek skarb materialny.

Martwi mnie to jeszcze bo wiem że można normalnie, że nie trzeba się tak wierzgać, że należy przyjmować to co daje los i dobry Bóg. Jeśli tylko ktoś potrafi brać.

grizzly napisał/a:

Wiesz doskonale Panie Egalitarny,
ze ujawniles w pelni "kim jestes"
i z jakiego "kierunku" tutaj przybyles? 8-)

Dobre pytanie to, czy chcesz w ten sposob
dokonac przestawienia proporcji 1:3 na 3:1? :hah: :hihi:
.


Ach jak wierzga, proszę jak nasz miś potrafi tańczyć ładnie, jak się mu zagra.
Zupełnie głuptasek nie pojmuje. Biedny Miś :keep:
Szuka, próbuje, byle zaszkodzić i sposobikiem skrzyknąć innych co by brudną robotkę wykonali za cwaniaczka misiunia. Misiuńcio, ti-ti-ti mordo ty moja :*
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Lut 01, 2010 01:37, w całości zmieniany 9 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 01:25   

rakash napisał/a:
...jak ci się wydaje nadczłowiekiem...

No, na nadczlowieka Panie NadEgalitarny to Pan sie kreujesz
swoimi "psedo-filozoficznymi poscikami" ktore z powodu
"niestrawnej wiochy" laduja w koszu, a powinny pewnie na
"kamnienne tablice" :hah: :hihi:
.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 01:31   

Co tak mało tuscu na literkach? I emotkikonek mało :sad:

Ale jest rozmiar, proszę państwa, misio zmienia taktykę, teraz będzie elitarnie po całości, w swoim rozmiarze ubermenscha XXL.

Proszę o brawa.
[ Klakier Zenon proszony o wsparcie ]
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Lut 01, 2010 01:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 01:37   

rakash napisał/a:
...Co tak mało tuscu na literkach...

No i "prosie" Panie Egalitarny zostaly tylko emotki
jako argumenty na nie? :hah:

Czy to "brak" Studiow Stacjonarnych, czy "burak"? :hah:
.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 01:38   

Tchórzysz. Znowu uciekniesz?

Wymyśl szybko jakąś historyjkę, że jestem schizofrenikiem albo że desantem z forum JK.
Że moim celem jest zniszczenie DD i tym podobne brednie które sobie roisz w chorym umyśle. Nakręć swoim milusim sposobem innych przeciwko mnie. Od kogo zaczniesz, od Molci?

Gdybyś zechciał przestać konfabulować i przyjął do swojej wiadomości to jestem jak najbardziej zwolennikiem podejścia pana Witolda do problemu odzywiania. Jego podstawowoa zasada 4S jest dla mnie logiczna. Podejście JK wydaje mi się w wypadku osób nie mających problemów z sylwetką zbyt rygorystyczne i sztywne. Ale zaznaczam nigdy nie byłm na diecie JK i nigdy nie trzymałem się ściśle jego zaleceń, bo też nigdy nie miałem nic do czynienia z JK. Natomiast dzięki DD i przejściu na LC odnotowałem znaczącą poprawę w stosunku do mojego poprzedniego odzywiania gdzie jednak przeważały najczęściej węgle.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Lut 01, 2010 02:16, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 02:07   

rakash napisał/a:
...że jestem schizofrenikiem...

Panie Egalitarny "podsumowanie" to zrobili Tobie
forumowicze, chyba to JUZ zauwazyles. 8-)

Natomiast to, ze wykorzystujesz chora Dziewczyne
do swojej "zboczonej krucjaty" to obrzydliwe jednak jest. :razz:

To tak jak bys uprawial perwersyjny seks
z 5 letnim dzieckiem!!!!!!!!!! :razz:

Czy Ty czlowieku nie widzisz tego,
ze Edyta jest powaznie chora! :razz:

Dla Ciebie jej zachowanie jest normalne
egalitarny "zoltkowy-yntelektualysto"? :shock:
.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 02:10   

Oj biedactwo biedactwo, to teraz ja jestem tym który wykorzystuje innych tak?

Ciekawe w jaki sposób, skoro wystawiono mi juz tutaj opinię. Czy ktoś tak egalitarny jak ja z moim brakiem studiów stacjonarnych mógłby w ogóle kogoś w jakikolwiek spoób do czegoś przekonać, przecież jasno całe forum widzi z kim ma do czynienia i wystawiło mi opinię.

Z tego co pisze Iga wynika że to ty miałeś głównie wpływ na jej zachowanie.
Tak więc znowu kombinacje i odwracanie kota ogonem. Boisz się bo trafiła kosa na kamień.
Broń się teraz, przepraszaj, wypij to piwo które naważyłeś. Bądź mężczyzną a nie cienkim bolkiem który musi pokryjomu kombinować bo nie jest sam do niczego zdolny.
Masz pretnesje do kobiety że tak zareagowała? Widać że słabo znasz się na kobiecości.
A twoje zachowanie to próba przerzucenia odpowiedzialności za swoje podłe czyny. To jest dopiero perfidia, zeby komuś o kim nie ma się pojęcia takie rzeczy pisać jak powyżej.

Iga jasno się wyraża o tym że z tobą miała do czynienia, w odróznieniu od ciebie znam ją tylko z forum i nigdy jej do niczego nie namawiałem. Powściągnij więc swój jęzor i przestań klapać.

Czekam tylko kiedy mnie wyślesz do psychiatry i może sam się pochwal jakie leki psychotropowe w życiu przyjmowałeś i przyjmujesz przy tej okazji, będę lepiej zorientowany w temacie. Panie wszystkowiedzący.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Lut 01, 2010 02:21, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 02:34   

rakash napisał/a:
...Czy ktoś tak egalitarny jak ja...
Oj biedactwo :hihi:
Ty o Panie Egalitarny, ktory nie "podszczuwasz" chorej dziewczyny,
zamiast po przyjacielsku doradzic jej wizyte u psychiatry. :shock:

Czy Ty o Panie Egalitarny udajesz tekiego "kiepa"
ze nie widzisz, ze barwne opisy Edyty to
RASOWE UROJENIA majace patologiczne
powiazania z REALEM? :razz:

No powiedz co Ty czlowieku wyprawiasz? :razz:
Czyim kosztem sie zabawiasz z taka "perwersja" :shoot:

Edyta nie jest temu winna, ze zachorowala
ale Ty manipulujesz tym faktem z PREMEDYTACJA!

Kim zatem jestes Panie Egalitarny
w obliczu nagich faktow? :razz:
.
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pon Lut 01, 2010 04:25   

Z tego co wiem z tutejszego forum to Iga ma męża i nie potrzebuje męskiej opieki.
Nie wiem czy masz tego świadomość. I konsekwencji swojej głupoty. Chyba nie bo gdybyś był zdrowy to byś wiedział w co brniesz.

Twoje krętackie podłe próby zepchnięcia odpowiedzialności za to co narobiłeś najpierw na samą Igę a potem na mnie to jest bezprzykładna perfidia godna bolszewickiego potwora.
To już nie poziom małego krętacza, kogoś zakłamanego. Jasno dajesz dowód na to że zdolny jesteś posunąć się do ostateczności. Ciebie trzeba się bać i nie wiadomo co z takimi jak ty robić, bo tacy sobie buszują w zbożu :shock:

Zwyczjanie nie miałeś pojęcia że trafisz na taką osobę która jest charakterna i nie odpuści takiego manipulowania. To jest dla mnie w tej chwili jasne.

Na blogu Igi przeczytałem:

Cytat:
Portret psychologiczny "Niedźwiedzia" -grizzlego z forum DobraDieta.

Rozwiedziony.Niby ginekolog-pewnie namiętnie penetrował pochwy swoich kochanek i to go przywiodło do rozwodu.

Niemożność do tworzenia stałego związku.

Po zerwaniu związku z BeatąZ próbuje związać się z "carbonem" -dziwna zmiana orientacji dla niewtajemniczonych,ale wtajemniczeni dobrze wiedzą iż ten nikczemnik nagabuje młodych chłopców umawiając się z nimi na Skypie.
Nieumiejętność utrzymania spraw prywatnych w tajemnicy.

Wielokrotnie opowiadał mi o czym rozmawiał z innymi na Skypie.

Np. mówił,że Molka wypytuje go o szczegóły z mojego życia.Byłam tym faktem ogromnie zaskoczona,bowiem mnie jakoś ona nie interesowała.

Twierdził ,że Molka pyta go,co on we mnie widzi,a on odpowiadał jej, że jestem inteligentna itd.Ponadto mówił,że Molka zazdrości mi urody,młodości,bo sama nie jest już młoda i sugerował bym zrozumiała jej zachowanie,które wynika z jej wieku.

Ponadto często opowiadał o uczuciu zazdrości. Kiedy miał na Forum Dobra Dieta spięcie z Molarem, napisał mi w mailu, że Molar jest zazdrosny o mnie i o niego. Byłam tym kompletnie zaskoczona, bowiem nigdy by mi nie przyszło do głowy, aby Molar był o kogokolwiek zazdrosny tutaj na Forum. To samo tyczyło się Tomasza Kwaśniewskiego. Wielokrotnie mówił mi,że On jest zazdrosny, na co reagowałam podobnie jak w przypadku niby "zazdrości" Molara.

To jakiś zazdrosny typek.

Ach .Byłabym zapomniała.Kiedy na forum DD pisałam sobie króciutko z Brufordem i wtrącił się jakoś Hannibal,to napisał mi na priv,iż Hannibal jest zazdrosny. O cóż chodzi z tą zazdrością u licha. Czy on myśli,że wszyscy o wszystkich są zazdrośni.

Zdarzyła się również ciekawa rzecz. Na nk napisał do mnie jakiś "Jan Kowalski"- konto było bardzo mało wiarygodne. Pisał o tym,że jest ginekologiem, wypytywał o różne rzeczy. Do złudzenia przypominał mi grizzlego,nawet była pewna,że był to on i że się po prostu wygłupia.Kiedy go zapytałam o to,to stanowczo zaprzeczył i właśnie wtedy powiedział mi,że Molka wypytywała go o szczegóły z mojego życia.Zasugerował iż Molka podszywała się być może pod niego.W sumie to mu uwierzyłam,lecz późniejsze fakty temu zaprzeczały i byłam juz pewna,że był to on.


Masakra. Z tego opisu wyłania się masakryczny obraz człowieka skończonego próbującego w internecie używać swoich podłych sztuczek i zastawiać sidła na osoby nie mające zielonego pojęcia z kim mają do czynienia. Podręcznikowy sposób działania psychopatów.

Ktoś tu więć kłamie ewidentnie, albo ty albo Iga.

Misiek w którym miejscu Iga kłamie czy możesz się ustosunkować do tego rzeczowo, co sobie uroiła?

Jestem też ciekaw co powie Molcia no i jak się ustosunkuje do tego Molar. Również Hannibal. Na Tomka zdanie nie liczę bo wiadomo że on w takich razach udaje że nie widzi.

Masakra. Albo Iga jest konfabulantką albo ty grizzly jesteś skończony na amen.

Cytat:
Wielokrotnie opowiadał mi o czym rozmawiał z innymi na Skypie.


Obawiam się że jefyne co osiągniesz to tylko tyle że się całkiem pogrążysz.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pon Lut 01, 2010 04:43, w całości zmieniany 16 razy  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pon Lut 01, 2010 11:05   

rakash napisał/a:
Masakra. .

Tak .Masakra,żebyś wiedział.
http://opowiesciprawdziwe.blogspot.com/
http://www.dobradieta.pl/...p=116493#116493

rakash napisał/a:
Jestem też ciekaw co powie Molcia

A cóż ona może powiedzieć?Przecież to następny owijacz ludzi wokół paluszka.
Ty sobie czasem nie myśl,że ona czymś różni się od Misia-to są ludzie po jednych pieniądzach-jak to się mówi.Dla kasy zrobią wszystko.To ludzie pozbawiani godności własnej.
Ona dobrze wie o czym z misiaczkiem rozmawiała,ale wcale nie liczę na to,że ona tutaj powie jakąś prawdę.Musiałby nastąpić cud.Tak czy siak oliwa zawsze na wierzch wypływa i prędzej czy później również dostanie od misiaczka po jej pięknej farbowanej główce,albo misiaczek od niej-to już będzie na zasadzie-kto sprytniejszy ,cwańszy itd. :)
grizzly napisał/a:

Pan Witold Jest LIDEREM!!!! 8-)
.

Strzeżcie się fałszywych pochlebców.Kto tutaj już nie był wielki dla misiaczka? Teraz z tej strony czuje zyski,ale jakoś czarno to widzę :keep:
Ostatnio zmieniony przez IgaM Pon Lut 01, 2010 12:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 08:08   

Cytat:
Żałosną ponieważ ty jesteś osobą niewyobrażalnie żałosną,


Masło bo masło :viva:


Cytat:
a zatrważającą dlatego że społeczeństwo nic nie robi i pozwala aby właśnie takie osobniki dyktowały ducha czasu


Czy Ty askarze masz społeczeństwo za bande idiotów? :mad: Albo społeczeństwo jest głupiutkie i nie wie co dla nich jest dobre (nie myl z tym co dobre dla Ciebie) i źle przez to wybiera, albo mają inne wartości :viva:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Wto Lut 02, 2010 11:28   

iliq napisał/a:

Czy Ty askarze masz społeczeństwo za bande idiotów?

Nie wiem jak Ashkar,ale ja tak .Są pewne grupy ,które kierują się zdrowym rozsądkiem ,ale społeczeństwo jako całość biegnie z głupawym uśmiechem (coś tak jak ty - :viva: ) w stronę przepaści .
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Wto Lut 02, 2010 15:54   

iliq napisał/a:
Czy Ty askarze masz społeczeństwo za bande idiotów? :mad: Albo społeczeństwo jest głupiutkie i nie wie co dla nich jest dobre (nie myl z tym co dobre dla Ciebie) i źle przez to wybiera, albo mają inne wartości :viva:


Nie bardzo rozumiem. Ablo źle wybiera albo mają inne wartości i przez to ja mam ich za bandę idiotów?

Wiesz póki co to ja jestem tutaj przy klawiaturze natomiast taki jeden pan którego to społeczeństwo wyniosło do władzy oficjalnie mówi że WATAHY NALEŻY DORŻNĄĆ. Sam sobie daj odpowiedź, być może też oddałeś głos na tego pana. Jeżeli tak to nie tylko nie widzę potrzeby tłumaczenia się, ciebie tłumaczyć też nie zamierzam, ale od razu zaliczam cię w poczet bandy.

Jednak czekam najpierw na informacje.

Czy Arystoteles mający demokrację za najgorszy z możliwych ustrojów i uważający społeczeństwo za bandę idiotów został zapomniany wraz ze swoimi błednymi i nieprawdziwymi teoriami oraz wybrykami przeciwko społeczeństwu, a banda idiotów przetrwała w świadomości setki lat?

No i dla lepszego zrozumienia całości dodajmy - MILIONY MUCH NIE MOŻE SIĘ MYLIĆ!

iliq napisał/a:
Masło bo masło :viva:
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Wto Lut 02, 2010 16:03, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Ewa Bednarczyk-Witoszek

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Cze 2006
Posty: 438
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 17:17   

Też z Igą, IgaM, Edyta, plej_tssz (przypuszczam, że ma wiele nicków) korespondowałam prywatnie. Też początkowo ciepły kontakt przerodził się w pewnym sensie konflikt, potem obojętność (z mojej strony; nie czytam Jej postów). Co jakiś czas czytam Jej uszczypliwości skierowane w moją stronę (typu mniej więcej, że moja książka nadaje się na makulaturę) itd. Ma prawo to pisać ... a ja mam prawo robić Swoje :-D .
_________________
Ewa Bednarczyk-Witoszek
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 17:50   

Ewa Bednarczyk-Witoszek napisał/a:
Też z Igą, IgaM, Edyta, plej_tssz (przypuszczam, że ma wiele nicków) korespondowałam prywatnie.

Pleju to Edyta? No nie, to jakiś bałach. :-o
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Czw Lut 04, 2010 17:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 18:11   

Hannibal napisał/a:

Pleju to Edyta? No nie, to jakiś bałach. :-o


To zdecydowanie nie Iga. Hannibal łykasz jak ciepłe bułki z marmeladą ;) A podobno padliny nie jadasz :what:

Ewa Bednarczyk-Witoszek napisał/a:
. Ma prawo to pisać ... a ja mam prawo robić Swoje :-D .


Jeżeli pani książka nadaje się rzeczywiście na makulaturę to tam powinna się znajdować.
Nie oceniam jednak samej ksiązki bo jej zwyczjanie nie czytałem. Skoro natomiast pisze pani że Iga ma prawo tak sądzić i pani to nie przeszkadza to conajmniej zastanawiające.

Według mnie nie powinna pani w ogóle o tym wspominać. Bo w takim kontekście jak tutaj odsłania się pani. I albo jest to słabość albo niestety coś reczywiście niepokojącego. Może to być słabość, bo słuchałem pani i jest pani strasznie pewna siebie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Lut 04, 2010 18:15, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 18:41   

No i ni stąd ni zowąd zostałam zaatakowana przez panią Ewę Bednarczyk Witoszek,jak i niewinny użytkownik plej_tssz .Pewnie zostałam zaatakowana dlatego,że wspomniałam,o jej interesie z grizzlym na swoim blogu.
Grizzy wielokrotnie wspominał,że wejdzie w układ z tą panią,że rozmawiał wielokrotnie,z panią Ewą itd.,nawet planował spotkanie.
Więcej o pani Ewie na moim blogu już wkrótce .
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 18:58   

I to mnie niepokoi, bo ty piszesz i podpierasz się konkretnymi danymi z tych rozmów, a pani Ewa radośnie sobie napisała... że jej przecież wolno.

Może admin tego forum podpowie czy plej_szzz ma ten sam numer IP co Iga. Bo to że Iga, IgaM, i Edyta to ta sama osoba to każdy tutaj trochę zorientowany wie. Iga się z tym nie kryje. Jeżeli więc pani Ewa stosuje taki tok rozumowania w swojej książce :shock:
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Lut 04, 2010 18:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 20:08   

Pani doktor Ewa Bednarczyk-Witoszek to bardzo mądra kobieta, czytałam jej książkę, można znaleźć tam bardzo wiele cennych wskazówek dotyczących zywienia niskoweglowodanowego, wysokotluszczowego, pewne modyfikacje ktore dla mnie są waznym uzupełnieniem w niektorych jednostach chorobowych jesli chodzi o dietę optymalną. :shoot:
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lut 04, 2010 20:19   

Molka napisał/a:
Pani doktor Ewa Bednarczyk-Witoszek to bardzo mądra kobieta, czytałam jej książkę, można znaleźć tam bardzo wiele cennych wskazówek dotyczących zywienia niskoweglowodanowego, wysokotluszczowego, pewne modyfikacje ktore dla mnie są waznym uzupełnieniem w niektorych jednostach chorobowych jesli chodzi o dietę optymalną. :shoot:

Trudno się dziwić,boś zdrowa,przynajmniej na ciele,ale ja znam przypadek osoby chorej,która prosiła o poradę i osoba ta powiedziała,że pani doktor jest człowiekiem bardzo chaotycznym,przeskakiwała z tematu na temat,nie była w stanie jasno wysłowić się.
Wydawała się być sama nerwowym człowiekiem,przy tym klęła ponoć nieziemsko i ...i brzydko pachniało Jej z ust .Na domiar złego,zalecenia pani doktor były wręcz antyzaleceniami w tej jednostce chorobowej (inna sprawa ,że w/g med. konwencjonalnej pacjent jest terminalny),ale gdyby zastosował się do zaleceń pani doktor,to pewnie już by dawno nie żył.
 
     
iliq 

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1238
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 21:55   

Cytat:

Skoro natomiast pisze pani że Iga ma prawo tak sądzić i pani to nie przeszkadza to conajmniej zastanawiające.



no co Ty pieprzysz, przecież każdy ma przecież wolną wolę, Iga może sobie nawet pisać że kocha miśka. Pani Ewa pisała, że posty Igi nie robią na niej wrażenia (ciekawi na kim dalej robią :viva: ) a książka pani Ewy jest dobra.


Cytat:
korespondowałam prywatnie. Też początkowo ciepły kontakt przerodził się w pewnym sensie konflikt, potem obojętność (z mojej strony; nie czytam Jej postów).


miałem i mam to samo 8-)
Ostatnio zmieniony przez iliq Czw Lut 04, 2010 21:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 23:33   

iliq napisał/a:
no co Ty pieprzysz, przecież każdy ma przecież wolną wolę, Iga może sobie nawet pisać że kocha miśka. Pani Ewa pisała, że posty Igi nie robią na niej wrażenia (ciekawi na kim dalej robią :viva: ) a książka pani Ewy jest dobra.


Jakby to powiedzieć "bez wodki nierozbieriosz", "kurica nie ptica, polsza nie zagranica". Połamiesz sobie na tym prędzej kości i szlaki ci się poskręcają tak, że będziesz musiał ładować się wysokoprężnymi węglami :faint:

Molka napisał/a:
Pani doktor Ewa Bednarczyk-Witoszek to bardzo mądra kobieta, czytałam jej książkę, można znaleźć tam bardzo wiele cennych wskazówek


No tak. A jak tam Molciu interesy z grizzlym? Jeżeli chodzi o te, o merytoryczne kwestie.

No i co z plejj_tszz, moze on sie wypowie. Tylko nie o ksiażce i o tym jak urodziwą kobietą jest pani Ewa, i jakie ma zatem powodzenie szalone.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Czw Lut 04, 2010 23:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
carbon

Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 175
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 04:13   

Sorry ale ja tu nie kumam czegos , nie juz wlasciwie kumam , a mianowicie czy ktorys z modow mogl by sie zlitowac i dac Idze jakis namiar na dobrego psychiatre .

Ludzie co za bzdury ta dziewucha wypisuje ze co grizzy probuje sie wiazac z carbonem , ze lubi mlodych chlopakow - no ja ...le odjeb... lo jej do konca , dziewczyna od siedzenia i na necie i nic nie robienia ma juz chyba urojenia . Ja tu wpadam raz na ruski rok poczytac o dietach i jak dbac lepiej o swoje zdrowie a tu nagle czytam ze mnie ktos podrywa .

Iga po pierwsze jestem ponad30 letnim facetem , w udanym zwiazku z kobieta , forum traktuje jako zrodlo wiedzy o sposobach odzywiania , a to ze grizzly napisal na forum ze mozna sie zgadac na skype uwazam za normalne bo wielu ludzi zapewne w ten sposob rozmawia (zreszta ja i tak zabardzo nie mam czasu i dlatego nigdy nie gadalem z grizzlym na skype , zreszta nawet nie wiem jaki on ma tam nr czy nick , ale mam wielu przyjaciol na skype ) i nic w tym zlego , wiec nie wciagaj mojego nicka w swoje blogi ani nie osadzaj czlowieka o nicku grizzly po tym tylko ze chce z kims pogadac .

Dziewczyno jak tylko sie zarejestrowalem na tym forum zauwazylem ze jestes strasznie natarczywa a wrecz arogancka ale pomyslalem ze jestes temperamentna osoba i lubisz polemiki , ale po tym jak przeczytalem na tym forum wycinki z twojego bloga stwierdzam jednoznacznie ze naprawde potrzebujesz pomocy , nie wiem czy inni to zauwazyli ale cos jest u ciebie nie tak i pisze to nie by cie urazic ale po to bys sie troche zastanowila i sprobowala cos z tym zrobic

Wybacz ale to nie jest normalne wypisywac bzdury na blogu , okreslac postacie , usprawiedliwiac sie , opisywac , dziewczyno jestes ladna mloda masz rodzine wiec jakby ktos cie pozadnie urazil to mialabys go w ...ie i nie wchodzila wiecej na forum by z nim polemizowac , tak by zrobil normalny czlowiek a ty malo tego ze latasz po innych forach zalisz sie ze dostalas bana , znowu zmieniasz nick by tu wejsc , to jeszcze zakladasz blog by na nim komentowac wszystko co sie dzieje na forum wg wlasnej fantazji

ludzie odpowiedzcie mi czy to normalne bo wg mnie normalna dziewczyna zbyt szanuje swoj czas by pisac glupoty , bo ma rodzine hobby zajecia , zajeta jest zyciem .

Nie chce osadzac Igi bo jestem tu nowy ale po jej wyczynach wydaje mi sie ze ona ma problem , jesli wam tez sie tak wydaje to poprostu nie wdawajcie sie z nia w dyskusje a namawiajcie by zasiegnela pomocy

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez carbon Pią Lut 05, 2010 13:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 05, 2010 11:02   

carbon napisał/a:
Sorry

Nie soruj,bo i po co? Pozdrów jedynie BeateZ misiaczku ;)
coarbon miś napisał/a:

Wybacz ale to nie jest normalne wypisywac bzdury na blogu

Tu cie boli misiu,tu cie boli i dobrze ,bo trzeba było się najpierw zastanowić nad tym,co się gada na skypie.
Ostatnio zmieniony przez IgaM Pią Lut 05, 2010 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 05, 2010 11:10   

rakash napisał/a:

No tak. A jak tam Molciu interesy z grizzlym?

Pewnie omawiają na skypie i jeszcze Molcia zaczęła wychwalać panią Ewę,no bo jak to ma być wspólnik,to wspólnika trzeba promować.
Widzisz,że carbon miś nerwowo zareagował na to ,co piszę na blogu? Grizzly zamknął swoją "mordkę",ale za to węgla dowalił carbon.Czyż to nie urocze? I jakież to przewidywalne .
 
     
Syriusz 
Syriusz

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 165
Skąd: z buszu australijskiego
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 11:26   

Dajcie se siana i przestancie odpowiadac na jej posty a nawet pisac o niej w 3 - ej osobie.
ona nie jest chora, ona ma rzydoskie zadanie do wykonania. Zniszczyc to polskie forum i w ogole niszczyc Polakow. Ta moskowa wie co robi.
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 05, 2010 11:38   

Syriusz napisał/a:
wie co robi.

No nareszcie ktoś z sensem napisał.
Oczywiście,że wiem co robię i dla niektórych jest to bardzo niewygodne,a najbardziej dla grizzlego,który wiele sobie obiecywał i który wije się teraz jak padalec,bo jego niecne zamiary wyszły na światło dzienne.
Nawet lekarka znalazła sobie temat zastępczy i mnie zaatakowała,nie mówiąc już o pożal się boże carbonie-misiaczku,który "nerwowo obgryzając paznokcie" myśli,jakby to odkręcić .Nie da się odkręcić .

A skoro już mowa o Żydach,to grizzly też ma żydowskie pochodzenie,coś wspominał też o lekarce....cóż ,w Polsce są Żydzi,a w AU są Polacy .
Ostatnio zmieniony przez IgaM Pią Lut 05, 2010 11:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
carbon

Dołączył: 29 Lis 2009
Posty: 175
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 13:03   

Nigdy z nikim z tego forum na skype nie rozmawialem i nikogo tu nie znam.

Naprawde zal mi Igi i mam nadzieje ze jakos sie pozbiera za co trzymam kciuki .
Ostatnio zmieniony przez carbon Pią Lut 05, 2010 13:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
rakash 
We called it war!


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 29 Sty 2010
Posty: 2799
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 15:03   

To z czym trzeba się zgodzić, a o czym wspomniał carbon, w swoim nerwowym bardzo poście, to mianowicie to że Iga nie odpuszcza.

Myślę, że carbon ma tu rację, że nie powinna na takie jednostki jak grizzly tracić swojego czasu i zdrowia. Tylko że jeśli ktoś jest człowiekiem myślacym to zrozumie to co dosyć dokładnie opisuje Iga i ustosunkuje się merytorycznie a nie od razu wysyłać będzie na zieloną trawkę.

Posty Ewy, Molki, Hannibala w tym wątku są kompletnie bez sensu. Molka została wywołana do tablicy na konkretne pytanie odpowiedziała opowiadając bajeczkę. O Syriuszu nie wspomnę bo wali granatami na oślep.

TAk więc jeżeli o mnie chodzi to wciąż czekam na merytoryczne, no albo chociaż takie ćwierćmerytoryczne jak carbona, odpowiedzi.
_________________

Ostatnio zmieniony przez rakash Pią Lut 05, 2010 15:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
IgaM
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lut 05, 2010 16:40   

rakash napisał/a:
Myślę, że carbon ma tu rację, że nie powinna na takie jednostki jak grizzly tracić swojego czasu i zdrowia.

Tutaj nie chodzi tylko o tego krętacza i manipulanta.On jest dla mnie obrzydliwy,bo on akurat starał się mnie wkręcić w jego brudne interesy.Gdyby to był ktoś inny,to zareagowałabym podobnie.Dlaczego?Opisałam to na swoim blogu.
Carbon napisał tutaj tylko dlatego,aby odwrócić uwagę od tego co napisałam,bo dobrze wie o czym piszę.Bo dobrze wie,że ja wiem,że ma z grizzlym wiele wspólnego.
Ostatnio zmieniony przez IgaM Pią Lut 05, 2010 16:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Adam319 
We are all One


Pomógł: 43 razy
Dołączył: 16 Sie 2009
Posty: 2409
Skąd: tiny.pl/hpb9n tiny.pl/hlhmn
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 20:46   

Jak można czytać w kółko to samo, gdy język jest taki bogaty.
Oczywiście poproszę Modów o może przeniesienie posta we właściwsze miejsce, może do kosza...

Miejscami, można pochylić czoła nad d****elami jakimi się ludzie zajmują. :-)

Może zbyt łatwo, ale (nie) poddałem się monotonnemu nastrojowi ostatnio tu panującemu i szukając fertylizatora dotarłem do:

„BOGACTWO FRAZEOLOGICZNE JĘZYKA POLSKIEGO
Ta strona przeznaczona jest dla tych, którzy kochają język polski, albo dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą za co powinni go kochać, a chcieli by się dowiedzieć.”
http://tiny.pl/hmn1b
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Sob Lut 06, 2010 20:42   

Adam319 napisał/a:
...strona przeznaczona jest dla tych, którzy kochają język polski, albo dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą za co powinni go kochać, a chcieli by się dowiedzieć...

Oooo... tak "strony" to doskonale miejsca aby dowiedziec sie "za co powinno sie kochac" :viva:
.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved