Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy naprawdę nalezy tak bezgranicznie ufać tej Biochemii?
Autor Wiadomość
grizzly
[Usunięty]

  Wysłany: Wto Gru 15, 2009 19:33   Czy naprawdę nalezy tak bezgranicznie ufać tej Biochemii?

Iga napisał/a:
...Misiu dasz głowę,że to co teraz pisze w najnowszym wydaniu Biochemii Harpera za kilkadziesiąt lat będzie prawdą?Czy nie przyszło Ci do głowy,że człowiek nie do końca został odkryty? Czy sądzisz,że wszystkie zjawiska biochemiczne zachodzące w organizmie człowieka zostały odkryte? A co będzie jeśli za paredziesiąt lat okaże sie,że to co teraz tam pisze było nie do końca prawdą? Czy naprawdę nalezy tak bezgranicznie ufać tej Biochemii?
To takie pytania,które mnie nurtują...
Dla mnie jest oczywiste, ze BIOCHEMIA
to jest rozwijajaca sie nauka w przeciwienstwie do ufologicznych "gold proporcjum"
agitowanych haselkami dla "ciemnego planktonu" ze:
"od tluscu siem nie tyje" :shock:

Za kilkadziesiat lat najprawdopodobniej czlowiek dzieki
"terapii genetycznej" bedzie zdolny do zycia np. 250 lat,
bedzie potrafil leczyc wrodzone, uwarunkowane genetycznie choroby. 8-)

Jesli ufac to tylko w weryfikowana wiedze
a nie w "szarlatanerie" gloszaca idiotyczne haselka typu:
"od tluscu siem nie tyje" ! :razz:

Lepiej byc wyznawca "SEKTY HARPERA" jak
robic "fiku-miku na koc-OWNIKU" :viva: . :hah:
.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 19:41   

Takie dziwne jest dla Ciebie moje pytanie? Co bystrzejsi widzą,że różne poglądy,różnych ludzi się zmieniają.Co rusz ,no nowe odkrycia,które są sprzeczne z tymi "starymi".Chyba nie sądzisz,że wszystko zostało odkryte? Czyżbyś już pozjadał wszystkie rozumy?
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 19:57   

Iga napisał/a:
...Chyba nie sądzisz,że wszystko zostało odkryte? Czyżbyś już pozjadał wszystkie rozumy?...
Edyta na "Cholesterol"! 8-) Moj rozum to pochodna pracy
tysiecy madrych ludzi, ktorych wspolnym wysilkiem powstala "matryca wiedzy" 8-)

Ja mam to szczescie, ze korzystam z tej wiedzy na codzien!

Pisze przecie wyraznie, ze Harper to kopalnia AKTUALNEJ wiedzy
uzupelnianej w kolejnych wydaniach, ktore opieraja sie na pracy tysiecy wiarygodnych badaczy.

W opozycji do wiarygodnej i aktualizowanej codziennie "MATRYCY WIEDZY"
stoja "ksionski" gdzie manipuluje sie wyrwanymi z kontekstu haselkami
i próbuje sie "omamic egalitarna publike" grepsami w stylu:
"od tluscu siem nie tyje"! :razz:

Przypomnij sobie "propagandowe haselka z PRL-u",
czy nie widzisz oczywistej zbieznosci zastosowanej metody i efektow!!! :razz:
.
Ostatnio zmieniony przez grizzly Wto Gru 15, 2009 20:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 20:14   

grizzly napisał/a:
Iga napisał/a:
...Chyba nie sądzisz,że wszystko zostało odkryte? Czyżbyś już pozjadał wszystkie rozumy?...
Edyta na "Cholesterol"! 8-) Moj rozum to pochodna pracy
tysiecy madrych ludzi, ktorych wspolnym wysilkiem powstala "matryca wiedzy" 8-)

Na Trójglicerydy Misiu! Ja Ciebie rozumiem,doceniam pracę tysięcy mądrych ludzi,ale wiedz,że po nich przyjdą następni,którzy znów coś nowego odkryją niekoniecznie zgodnego z tym co już jest odkryte,dlatego bezgranicznie ufać nie powinno się w te ludzkie odkrycia.
Pamiętaj,że jeszcze mnóstwo rzeczy nie zostało odkrytych,a ludzie nie są istotami wszechwiedzącymi.
Wiesz co mi pewien lekarz powiedział? Powiedział mi,że medycyna uczy pokory,bo wszystko jest w niej możliwe.Już nie pamiętam o co pytałam,ale ten lekarz nie powiedział mi,że to niemożliwe (a niektórzy tak mawiają) ,dlatego że wiele rzeczy niemożliwych stało się możliwymi.
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Wto Gru 15, 2009 21:48   

http://www.voxdomini.com.pl/vox_nr/vox-67B.htm#e
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Czw Gru 17, 2009 00:09   Re: Czy naprawdę nalezy tak bezgranicznie ufać tej Biochemii

grizzly napisał/a:
Dla mnie jest oczywiste, ze BIOCHEMIA
to jest rozwijajaca sie nauka w przeciwienstwie do ufologicznych "gold proporcjum"
agitowanych haselkami dla "ciemnego planktonu" ze:
"od tluscu siem nie tyje" :shock:

Za kilkadziesiat lat najprawdopodobniej czlowiek dzieki
"terapii genetycznej" bedzie zdolny do zycia np. 250 lat,
bedzie potrafil leczyc wrodzone, uwarunkowane genetycznie choroby. 8-)

Jesli ufac to tylko w weryfikowana wiedze
a nie w "szarlatanerie" gloszaca idiotyczne haselka typu:
"od tluscu siem nie tyje" ! :razz:

Lepiej byc wyznawca "SEKTY HARPERA" jak
robic "fiku-miku na koc-OWNIKU" :viva: . :hah:


Czy juz zadbales o siebie i swoich najblizszych aby zyli 250 lat? Twoje zrozumienie tej rozwijajacej sie nauki rozni sie od rozumowania innych.

Cytat:
Chamski futrzak nawet nie wiedział, że tłuszcz pokarmowy wchodzi do chłonki, a nie żyły wrotnej.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
Ostatnio zmieniony przez Kangur Czw Gru 17, 2009 00:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Gru 17, 2009 02:30   Re: Czy naprawdę nalezy tak bezgranicznie ufać tej Biochemii

Kangur napisał/a:
...Twoje zrozumienie tej rozwijajacej sie nauki rozni sie od rozumowania innych...
Cytat:
Chamski futrzak nawet nie wiedział, że tłuszcz pokarmowy wchodzi do chłonki, a nie żyły wrotnej.

Torbaczu w zasadzie to sie nie dziwie, ze tak latwo manipuluje Toba "siekierowy"
ktory "popisal sie dzisiaj" znajomoscia "anatomii i fizjologii" :viva: :hah: :hihi:

A Ty jak "RASOWY plankton" oczywiscie papugujesz brednie za "niedouczonym znafcy tuscu" 8-)
.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved