Strona główna Fakty żywieniowe Jak się żywić? Przepisy Historia diety Forum  

  Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Czat      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości · Grupy  

Poprzedni temat «» Następny temat
Vitaminum M bardzo znacznie "przedluza zycie" !!!
Autor Wiadomość
grizzly
[Usunięty]

  Wysłany: Nie Maj 17, 2009 13:32   Vitaminum M bardzo znacznie "przedluza zycie" !!!

Panowie z "emerytura" nie zapominajcie o "higienicznym trybie zycia" !!!!
Jak wielu idzie przedwczesnie "do grobu" z braku "milosci"
czesto "dolkowani" przez swoje "reniowate kobity" :shock:

Pan Jan wskazuje "dobra droge" 8-)

http://www.pudelek.pl/art...cki_biora_slub/

BTW
Ale jak zwykle komentarze forumowiczow "ROZWALAJA" 8-) :what: :hah:
Oto co moze napisac "tlusta sklepowa" :shock:

"Wszystkiego dobrego panie Janie! Szkoda tylko,
że zachował się pan jak ostatnia świnia i porzucił Martę Meszaros
z którą spędził pan tyle lat , i która obsadzała pana w głównych rolach swoich filmów!
To zwykłe .... stwo i tyle! Jak widać
jeśli się ktoś ku....rwą urodził
ten skowronkiem nie zdechnie!
"

:viva: 8-) :what: :hah:
.
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 17, 2009 13:43   

Nastepny dobry komentarz:

"Piernik w wieku 70 lat zostawil kobiete,
ktora dawala mu glowne role w swoich filmach i
zeni sie z baba o wygladzie bardzo starego karpia"
:viva: :shock: :hah:
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Maj 17, 2009 14:43   Re: Vitaminum M bardzo znacznie "przedluza zycie"

grizzly napisał/a:
Panowie z "emerytura" nie zapominajcie o "higienicznym trybie zycia" !!!!
Jak wielu idzie przedwczesnie "do grobu" z braku "milosci"
czesto "dolkowani" przez swoje "reniowate kobity" :shock:

Pan Jan wskazuje "dobra droge" 8-)

http://www.pudelek.pl/art...cki_biora_slub/

BTW
Ale jak zwykle komentarze forumowiczow "ROZWALAJA" 8-) :what: :hah:
Oto co moze napisac "tlusta sklepowa" :shock:

"Wszystkiego dobrego panie Janie! Szkoda tylko,
że zachował się pan jak ostatnia świnia i porzucił Martę Meszaros
z którą spędził pan tyle lat , i która obsadzała pana w głównych rolach swoich filmów!
To zwykłe .... stwo i tyle! Jak widać
jeśli się ktoś ku....rwą urodził
ten skowronkiem nie zdechnie!
"

:viva: 8-) :what: :hah:
.


czytałam kiedyś ten komentarz który również bardzo mnie zniesmaczył, tak piszą kobiety które za apogeum swoich możliwości życiowych uważają doprowadzenie chłopa pod ołtarz .....i na tym ich kariera życiowa się kończy.....
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Maj 17, 2009 16:09   Re: Vitaminum M bardzo znacznie "przedluza zycie"

Molka napisał/a:
...tak piszą kobiety które za apogeum swoich możliwości życiowych uważają doprowadzenie chłopa pod ołtarz .....i na tym ich kariera życiowa się kończy.....


Utrata "cennego partnera" boli bardziej jak smierc bliskiej osoby!
Takie sa fakty i nie ma sensu sie oklamywac!

Ja rozumiem rozgoryczenie "opuszczonych"
bardzo czesto jest to dla nich "koniec zycia" ! :sad:
Formalnie zyja ale jako "zombi" ! :-?

Kobiety doskonale potrafia "ocenic mezczyzne",
oczywiscie wszystko zalezy od poziomu intelektualnego! 8-)

Im bardziej ktos jest "konono-regina" o mentalnosci "grubej sklepowej"
a wygladzie "bardzo starego karpia" tym kryteria oceny bardziej prymitywne
i ograniczone. 8-)

Na dzien dzisiejszy wszyscy powinni byc swiadomi faktu, ze
"wartosciowy czlowiek"
ma "wieksze prawa i mozliwosci" !!!

tutaj niema zadnej demokracji! :shock:

Tataj sa zwyczaje jak w "stadzie malp"

Amen. Alleluja i do przodu. 8-)
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 21:36   

http://www.sfora.pl/Upraw...h-chorob-a13661

co prawda to prawda :shoot:
Ostatnio zmieniony przez Molka Śro Lis 11, 2009 21:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Śro Lis 11, 2009 21:59   

http://quizy.interia.pl/k...bra-w-lozku,252

:hihi:
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 07:46   

Najlepiej nie wychodź z łóżka.

pozdrowienia od jelenia

ps. ja wybieram mlodosc oczywiscie, elitarnie, wiec wszystkie staruchy i wariatki do muzeum albo...
No chyba że stiwen będzie kręcić dziurasik park 10 to sie zalapiecie

wykasowałem te kilkadziesiąt emotikonek - Ashkar, znaj proporcje! /H.
Ostatnio zmieniony przez Hannibal Czw Lis 12, 2009 11:14, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 11:01   

Jeśli ktoś używa zwrotu starucha względem kobiet od razu widać z kim ma się do czynienia.... dupek i tyle! :shock:
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 17:06   

Molka napisał/a:
Jeśli ktoś używa zwrotu starucha względem kobiet od razu widać z kim ma się do czynienia.... dupek i tyle! :shock:
Viola, MiT na ten temat juz pisali.
Przyznaje mieli 100% racji. :shock:

Rozwazam podobna decyzje do tej jaka Oni powzieli! :razz:
Zrobie to byc moze pierwszy i ostatni raz. 8-)
Niekonczace sie "personalne" ataki i ZERO
jakiegokolwiek intelektu. :razz:

Po prostu "egalitarne dno" pod "laskawym okiem". :razz:

Jedna sprawa budzi moj najglebszy niepokoj,
mianowicie mam podejrzenia, ze to jest ktos ze swiata DD
i byc moze niema nic wspolnego z "tamtym swiatem" :razz:

Dlaczego tak mysle? Kazdy inteligentny juz pewnie sie domysli
po przeczytaniu wszystkich postow dotyczacych tej przykrej afery! 8-)
.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 17:14   

A ja stawiam ,że to ktoś z forum dr.Kwaśniewski i na 99.99% wiem kto :viva:
A muszę przyznać mam nosa do tych spraw 8-) .Co do Feliny,to byłam na 100% pewna,że to była Viola,a nie BeataZ na ten przykład :what:
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 17:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 20:46   

Iga napisał/a:
A ja stawiam ,że to ktoś z forum dr.Kwaśniewski i na 99.99% wiem kto :viva:
A muszę przyznać mam nosa do tych spraw 8-) .Co do Feliny,to byłam na 100% pewna,że to była Viola,a nie BeataZ na ten przykład :what:


Byłam ciekawa czy poznacie mnie z foty, misiek poznałby od razu poniewaz wysłałam mu tę fotke na priva, :viva: flo równiez, :hug: , Felina nie miała złych zamiarów, taka niewinna zagrywka nic więcej... :viva:
 
     
MONIKAW 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 546
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:05   

Iga napisał/a:
A ja stawiam ,że to ktoś z forum dr.Kwaśniewski i na 99.99% wiem kto :viva:
A muszę przyznać mam nosa do tych spraw 8-) .Co do Feliny,to byłam na 100% pewna,że to była Viola,a nie BeataZ na ten przykład :what:


O matko jak Wy to szczegółowo śledzicie. :-)
 
     
MONIKAW 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 546
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:09   

grizzly napisał/a:
Molka napisał/a:
Jeśli ktoś używa zwrotu starucha względem kobiet od razu widać z kim ma się do czynienia.... dupek i tyle! :shock:
Viola, MiT na ten temat juz pisali.
Przyznaje mieli 100% racji. :shock:

Rozwazam podobna decyzje do tej jaka Oni powzieli! :razz:
Zrobie to byc moze pierwszy i ostatni raz. 8-)
Niekonczace sie "personalne" ataki i ZERO
jakiegokolwiek intelektu. :razz:

.

Ignorować i nie karmić to chyba jedyne rozwiązanie.
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:11   

Trzeba takie rzeczy śledzić i ujawniać,żeby później ktoś z Forum nie ośmieszał się dyskutując z jakimś wtórnym bytem .
Molka napisał/a:

Byłam ciekawa czy poznacie mnie z foty, misiek poznałby od razu poniewaz wysłałam mu tę fotke na priva, :viva:


PS.A grizzly ,to na pewno wiedział,że Felina to Viola,więc wychodzi na to,że zamierzali kręcić oboje na forum,zastawiać pułapki,no ale im nie wypaliło :razz:
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 21:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:13   

Iga napisał/a:
Trzeba takie rzeczy śledzić i ujawniać,żeby później ktoś z Forum nie ośmieszał się dyskutując z jakimś wtórnym bytem .

PS.A grizzly ,to na pewno wiedział,że Felina to Viola,więc wychodzi na to,że zamierzali kręcić oboje na forum,zastawiać pułapki,no ale im nie wypaliło :razz:


dobre :hah: i oczywiście pewna na 99,99% :viva:
 
     
MONIKAW 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 546
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:13   

Dlaczego nie wypaliło ktos to zdemaskował??? :what:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:17   

Iga napisał/a:
Trzeba takie rzeczy śledzić i ujawniać,żeby później ktoś z Forum nie ośmieszał się dyskutując z jakimś wtórnym bytem .


to tez jest dobre...! :hah: zdaje sie ze doskonale wiesz jak to smakuje.... :what:
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:20   

Molka/Viola/Felina jakbyś tutaj się nie wykręcała,to chciałaś kogos tutaj wkręcić razem z Grizzlym,który Ciebie znał z fotki(jak sama wspomniałaś),który na pewno by Ciebie nie wydał,a mielibyście razem świetną zabawę ,robiąc z ludzi durniów.Pierwsze ofiary i jedyne to Marishka i Tomek,którzy byli przekonani,że pod Ciebie ktoś się paskudnie podszywa.Ja natomiast nie wątpiłam,ani trochę,że to Twoje krętactwo.
Tak więc to,że masz skłonność do krętactw (dla Ciebie to są niewinne zabawy) ,zostało dowiedzione,quod erat demonstrandum.

PS.Ani Ty w trzech osobach,ani "duch święty" Grizzly nie jesteście godni zaufania.
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 21:27, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
MONIKAW 


Pomogła: 2 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 546
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:26   

Podwójne, potrójne byty wirtualne :roll: chyba Wam się nudziło.
Mi się nawet niku nie chciało zmieniać.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:28   

Iga napisał/a:
Molka/Viola/Felina jakbyś tutaj się nie wykręcała,to chciałaś kogos tutaj wkręcić razem z grizzlym,który Ciebie znał z fotki,który na pewno by Ciebie nie wydał,a mielibyście razem świetną zabawę ,robiąc z ludzi durniów.Pierwsze ofiary i jedyne to Marishka i Tomek,którzy byli przekonani,że pod Ciebie ktoś się paskudnie podszywa.Ja natomiast nie wątpiłam,ani trochę,że to Twoje krętactwo.
Tak więc to,że masz skłonność do krętactw (dla Ciebie to są niewinne zabawy) ,zostało dowiedzione,quod erat demonstrandum.


czy ja na forum DD miałam kiedykolwiek założone konto Viola? więc kto tu kręci i pomawia? za to Ty na forum dr Kwaśniewskiego przechodziłas samą siebie w tego typu intrygach.... :faint: a teraz udajesz zbulwersowaną, no szczyt tupetu... :razz:

miśka nawiasem mówiąc tez w tym momencie oczerniasz, no ale Ty nie masz żadnych wątpliwości, mierzysz swoją miarą stąd ta pewność...
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:32   

Molka napisał/a:

miśka nawiasem mówiąc tez w tym momencie oczerniasz, no ale Ty nie masz żadnych wątpliwości, mierzysz swoją miarą stąd ta pewność...

E no,pojechałaś po bandzie,ja miśka wkręciłam?
Przecież to Ty Violu napisałaś;
Molka napisał/a:
misiek poznałby od razu poniewaz wysłałam mu tę fotke na priva,

No zastanów się,kto tutaj kogoś wciąga :razz:

Niestety Viola,ale z Grizzlym chcieliście "kręcić lody",ale Wam nie wyszło i teraz pretensje do kogo? Do samych siebie...
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 21:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:34   

MONIKAW napisał/a:
Podwójne, potrójne byty wirtualne :roll: chyba Wam się nudziło.
Mi się nawet niku nie chciało zmieniać.


MONIKOW jakie potrójne byty, to fantazje Igi nic wiecej, konto Felina zalozyłam troche dla jaj, nie ukrywam tego , bedac przy okazji pewna ze zostane natychmiast rozszyfrowana, gdybym chciala miszac nie umieszczalabym swojej foty...ale Iga zawsze dopatruje sie ciemnych stron, mierzy swoja miarą...proste jak cep... :viva:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:37   

Iga napisał/a:
Molka napisał/a:

miśka nawiasem mówiąc tez w tym momencie oczerniasz, no ale Ty nie masz żadnych wątpliwości, mierzysz swoją miarą stąd ta pewność...

E no,pojechałaś po bandzie,ja miśka wkręciłam?
Przecież to Ty Violu napisałaś;
Molka napisał/a:
misiek poznałby od razu poniewaz wysłałam mu tę fotke na priva,

No zastanów się,kto tutaj kogoś wciąga :razz:

no to jak krowie na rowie, misiek znal fote bo kiedys mu ja wyslalam, to bylo dawno temu, jaki zwiazek ma wyslana fota z kontem Felina...no przeciez nie musiala miec zadnego zwiazku... :viva:
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:38   

Violuś,nie wiem ile byś tutaj napisała postów,to niech dojdzie do Twojej świadomości FAKT,że są ludzie,którzy coś kapują i którzy juz się poznali i na Tobie i na Grizzlym-proste jak cep,który nota bene jest łamany :hihi:
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:39   

Szanowne Panie, czy wolicie bym te "teorie spiskowe" wydzieliła do osobnego wątku czy odrazu do kosza? Bo raczej z tytułem wątku mają niewiele wspólnego. Daję Wam możliwość wyboru 8-)

Marishka
Ostatnio zmieniony przez M i T Czw Lis 12, 2009 21:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:40   

Molka napisał/a:

no to jak krowie na rowie, misiek znal fote bo kiedys mu ja wyslalam, to bylo dawno temu, jaki zwiazek ma wyslana fota z kontem Felina...no przeciez nie musiala miec zadnego zwiazku... :viva:

Violuś nie tłumacz się,wiem,że teraz nadstawiasz własne futerko,aby uratować futro misia-postawa skądinąd szlachetna,ale jakże spóźniona ;-(
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:41   

M i T napisał/a:
Szanowne Panie, czy wolicie bym te "teorie spiskowe" wydzieliła do osobnego wątku czy odrazu do kosza? Daję Wam możliwość wyboru 8-)

Marishka

Wybory,wybory ,wybory!!! :viva:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:43   

M i T napisał/a:
Szanowne Panie, czy wolicie bym te "teorie spiskowe" wydzieliła do osobnego wątku czy odrazu do kosza? Bo raczej z tytułem wątku mają niewiele wspólnego. Daję Wam możliwość wyboru 8-)

Marishka

wiesz Marishka to dosc ciekawy watek, szkoda go na kosz, chcę być świadkie przeprosin Igi względem Grizzly, bo ew. oczernia bogu ducha winnego miska... :faint:

warto by poczekac na zdanie miska w tej kwestii...
Ostatnio zmieniony przez Molka Czw Lis 12, 2009 21:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 21:45   

Molka napisał/a:
chcę być świadkie przeprosin Igi względem Grizzly, bo ew. oczernia bogu ducha winnego miska... :faint:

Jaja sobie robisz tak jak z tą Feliną :hihi: :what:

PS.Misiu proszę o jakis elitarny wiersz-haiku,a najlepiej szesnastozgłoskowiec :)

Molka napisał/a:

warto by poczekac na zdanie miska w tej kwestii...

O tak.Zdanie minia jest najważniejsze,jest godny zaufania,tak jak i Ty :)
Pytanie co napisze? Ze nie widział Twojego zdjęcia wcześniej? :*
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 22:02, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:02   

Edyta, ja Ci to spokojnie wyłożę. Zerknij raz jeszcze do mojego postu n/t Feliny i znajdź tam fragment dotyczący mojego absolutnego przekonania - zauważysz, że to niemożliwe. Podejrzewałem, że to Viola (nie kryły się za tym żadne emocje ani pretensje, po prostu nie mogłem zrozumieć sensu tej gry), ale dałem też spory margines na to, że ktoś się mocno pod Violkę podszywa, więc ja nie tenteguję o co Ci chodzi w klimacie, że "padłem" - mało tego, że "padliśmy wspólnie ofiarą". Ja tam się tym tematem w ogóle nie przejmowałem.

EOT z mojego podwórka. Niezła, psiakrew, witamina...

Tomek
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:09   

M i T napisał/a:
Edyta, ja Ci to spokojnie wyłożę. Zerknij raz jeszcze do mojego postu n/t Feliny i znajdź tam fragment dotyczący mojego absolutnego przekonania - zauważysz, że to niemożliwe. Podejrzewałem, że to Viola (nie kryły się za tym żadne emocje ani pretensje, po prostu nie mogłem zrozumieć sensu tej gry), ale dałem też spory margines na to, że ktoś się mocno pod Violkę podszywa, więc ja nie tenteguję o co Ci chodzi w klimacie, że "padłem" - mało tego, że "padliśmy wspólnie ofiarą". Ja tam się tym tematem w ogóle nie przejmowałem.

EOT z mojego podwórka. Niezła, psiakrew, witamina...

Tomek


a ja szczerze wytłumaczyłam Tomkowi o co chodziło i sprawa umarła smiercia naturalną ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi dopatrywać się ciemnej strony bo uwielbia takie klimaty.....i nadal starałam sie ponownie w tym wątku wytłumaczyć że było to szczerze mówiąc niepoważna zagrywka z mojej strony, przyznałam to wczesniej i przyznaje ponownie.... ale nie zawsze szczerość trafia na odbiór jej należny....takie życie, tacy ludzie i nic z tym tak na prawde nie da się zrobić... :faint:
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:13   

daje Tomkowi pomógl nieformalnie... :hug: bo szczerze zasłuzył...

ZA OBIEKTYWIZM!
Ostatnio zmieniony przez Molka Czw Lis 12, 2009 22:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:18   

Molka napisał/a:

a ja szczerze wytłumaczyłam Tomkowi o co chodziło i sprawa umarła smiercia naturalną ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi dopatrywać się ciemnej strony bo uwielbia takie klimaty.....i nadal starałam sie ponownie w tym wątku wytłumaczyć że było to szczerze mówiąc niepoważna zagrywka z mojej strony, przyznałam to wczesniej i przyznaje ponownie.... ale nie zawsze szczerość trafia na odbiór jej należny....takie życie, tacy ludzie i nic z tym tak na prawde nie da się zrobić... :faint:



PS.Jak Ty Moluś możesz mówić o szczerości,skoro chciałaś robić z ludzi durniów rejestrując się jako Felina ? Przecież to jest idiotyzm :hihi:
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 22:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:24   

Ponowię pytanie - co robi ten facet z tyłu? :D
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:25   

Hannibal napisał/a:
Ponowię pytanie - co robi ten facet z tyłu? :D


:hah: :hah:
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:25   

Hannibal napisał/a:
Ponowię pytanie - co robi ten facet z tyłu? :D

Ważniejsze jest co robi facet z przodu.
PS.Jakby ktoś nie wiedział,to gif-ruchomy nota bene.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:26   

Iga napisał/a:
Molka napisał/a:

a ja szczerze wytłumaczyłam Tomkowi o co chodziło i sprawa umarła smiercia naturalną ale zawsze znajdzie się ktoś kto musi dopatrywać się ciemnej strony bo uwielbia takie klimaty.....i nadal starałam sie ponownie w tym wątku wytłumaczyć że było to szczerze mówiąc niepoważna zagrywka z mojej strony, przyznałam to wczesniej i przyznaje ponownie.... ale nie zawsze szczerość trafia na odbiór jej należny....takie życie, tacy ludzie i nic z tym tak na prawde nie da się zrobić... :faint:

Obrazek

PS.Jak Ty Moluś możesz mówić o szczerości,skoro chciałaś robić z ludzi durniów rejestrując się jako Felina ? Przecież to jest idiotyzm :hihi:


a skąd Ty mozesz wiedziec jakie intencje miała Felina skoro napisała tylko jeden post? przestań fantazjować ok?
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:29   

Molka napisał/a:
przestań fantazjować ok?

Powtórzę za mistrzem"haiku" -"w locy cie cos kole" :hihi:
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:30   

grizzly napisał/a:

Jedna sprawa budzi moj najglebszy niepokoj,
mianowicie mam podejrzenia, ze to jest ktos ze swiata DD
i byc moze niema nic wspolnego z "tamtym swiatem" :razz:
.


ja mysle, ze to jest ARE :-D
ale moge sie mylic, juz raz sie pomylilam, i chyba nie bedzie mial mi zazle "oskarzen", jesli to nie on
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:36   

no jak Iga z Molką za bary się wezmą to nie ma .. we wsi :viva:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:36   

_flo napisał/a:

ja mysle, ze to jest ARE :-D
ale moge sie mylic, juz raz sie pomylilam, i chyba nie bedzie mial mi zazle "oskarzen", jesli to nie on

To się kupy nie trzyma.Mistrzowie intelektu stawiają na kobietę,a ja pójdę o krok na przód i postawię na Felinę :) :hihi:
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 22:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:39   

Iga napisał/a:
_flo napisał/a:

ja mysle, ze to jest ARE :-D
ale moge sie mylic, juz raz sie pomylilam, i chyba nie bedzie mial mi zazle "oskarzen", jesli to nie on

To się kupy nie trzyma.Mistrzowie intelektu stawiają na kobietę,a ja pójdę o krok na przód i postawię na Felinę :)


:hah: :hah: o kuźwa to jest przebój tego dnia a misiek jak to przeczyta to ze smiechu narobi w.... :hah: :hah:
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:40   

no cudownie, teraz bedziem sie na wzajem typowac i oczerniac
ta _flo to ma pomysly :faint:
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:41   

Molka napisał/a:

:hah: :hah: o kuźwa to jest przebój tego dnia a misiek jak to przeczyta to ze smiechu narobi w.... :hah: :hah:

Zatem będziesz musiała naszego minia "podetrzeć" .Ktoś go poratować musi :)
A ,że padło na kretacza,to trudno -trzeba było nie kręcić ;-(
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 22:43, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:47   

Coś dla miłośników kotów i znawców j. angielskiego :-D

http://www.youtube.com/watch?v=kW2xeuMfcrc

Marishka
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:50   

M i T napisał/a:
Coś dla miłośników kotów i znawców j. angielskiego :-D

http://www.youtube.com/watch?v=kW2xeuMfcrc

Marishka


dwa kocury? ładne skubane....
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:53   

Proszę nie odwracać kota ogonem -sprawa musi się wyjaśnić 8-)
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 22:58   

Nie byłam dotąd podejrzliwa -ale skoro tacy ANALITYCY maja pewność
to mam na myśli dosc aktywną osobe z tamtego forum [WIOLA NIEEEEE]
Dewot-a ,ale dlaczego trol -niech sobie pisze -na zdrowie
_________________
pozdrawiam
 
     
figa


Pomógł: 8 razy
Wiek: 67
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 1142
Skąd: dolnośląskie
Wysłany: Czw Lis 12, 2009 23:02   

M i T napisał/a:
Coś dla miłośników kotów i znawców j. angielskiego :-D

http://www.youtube.com/watch?v=kW2xeuMfcrc

Marishka

Walka o czystośc genów -to napewno są chłopaki
_________________
pozdrawiam
 
     
Iga
[Usunięty]

Wysłany: Czw Lis 12, 2009 23:45   

M i T napisał/a:
. Ja tam się tym tematem w ogóle nie przejmowałem.
Tomek

A powinieneś był się przejąć,bo sprawa mogła urosnąć do horrendalnych rozmiarów,mogłeś być wkręcony,jak zresztą każdy inny na Forum,więc nie rozumiem skąd to lekceważenie problemu w przypadku Molki/Feliny-czyżby jej miękkie chwyty zaczęły na Ciebie działać,a twarde chwyty ashkara nie?
Ostatnio zmieniony przez Iga Czw Lis 12, 2009 23:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
M i T 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 7106
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 00:03   

Edyto...
Ja nie mogłem dać się wkręcić, ponieważ nie przywiązuje zbytniej uwagi, a co za tym idzie, nie zaprzęgam do takich banałów emocji. Akurat w tym danym przypadku byłem tylko zdziwiony - także raczej zero podatności na wkręcenie. Nie martw się, dam sobie świetnie radę. Ty również.

Tomek
 
     
ashkar
[Usunięty]

Wysłany: Pią Lis 13, 2009 06:13   

Molka napisał/a:
Jeśli ktoś używa zwrotu starucha względem kobiet od razu widać z kim ma się do czynienia.... dupek i tyle! :shock:


Racja, toteż ja nie używam tego określenia do kobiet.

Ukłony i uszanowania, rączki całuję i polecam się na przyszłość.
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 09:34   

M i T napisał/a:
Coś dla miłośników kotów i znawców j. angielskiego :-D

http://www.youtube.com/watch?v=kW2xeuMfcrc

Marishka


Mieszkalem poprzednio pod takim plaskim blaszanym dachem.
Po napowietrznym przylaczu elektrycznym do garazu przez dach domu przechodzily posumy, gdzie mialy gniazdo. Zona ich dokarmiala bananami i innym zarciem. Jak mlode zaczely uskuteczniac harce na dachu, to dopiero byl lomot na dachu. Wieczorami laza jak cyrkowce po przewodach napowietrznych linni energetycznych, powodujac niejednokrotnie zwarcie i zadzialanie zabezpieczenia. Skutek - brak pradu w chalupach.
Potem taki "cyrkowiec" lezy martwy pod siecia elektryczna albo wisi martwy na przewodzie elektrycznym.
Kiepskie sa zdjecia na ponizszym linku, ale lepszy rydz niz nic.
http://www.google.com.au/...hi=&safe=images
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 11:21   

M i T napisał/a:
Coś dla miłośników kotów i znawców j. angielskiego :-D

http://www.youtube.com/watch?v=kW2xeuMfcrc

Marishka


Tez nie moglem znalezc widea jak kangur dokopal niedzwiedziowi.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Kangur

Pomógł: 34 razy
Wiek: 82
Dołączył: 27 Sty 2005
Posty: 3119
Skąd: Australia
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 17:18   

Molka napisał/a:

Byłam ciekawa czy poznacie mnie z foty, misiek poznałby od razu poniewaz wysłałam mu tę fotke na priva, :viva: flo równiez, :hug: , Felina nie miała złych zamiarów, taka niewinna zagrywka nic więcej... :viva:

A w jakiej kolejce was Misiek ustawil do badania wlosa lonowego?
W darmowej kolejce czekaja ladne panie, a pozostale panie musza placic.
_________________
Odkwaszać czy zakwaszać?
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1159
14 W czasie posiłku powiedział do niej Booz: «Podejdź tu i jedz chleb, maczając swój kawałek w kwaśnej polewce».
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 17:25   

Kangur napisał/a:
Molka napisał/a:

Byłam ciekawa czy poznacie mnie z foty, misiek poznałby od razu poniewaz wysłałam mu tę fotke na priva, :viva: flo równiez, :hug: , Felina nie miała złych zamiarów, taka niewinna zagrywka nic więcej... :viva:

A w jakiej kolejce was Misiek ustawil do badania wlosa lonowego?
W darmowej kolejce czekaja ladne panie, a pozostale panie musza placic.

musze sprostowac poniewaz mozna zrozumiec opacznie, piszac flo rowniez mialam na mysli iz flo rowniez znała moja fote... :viva:
 
     
Hannibal 
Moderator

Pomógł: 191 razy
Wiek: 40
Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 15904
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 17:28   

Molka napisał/a:
musze sprostowac poniewaz mozna zrozumiec opacznie, piszac flo rowniez mialam na mysli iz flo rowniez znała moja fote... :viva:

i jeszcze jeden taki :hug:
_________________
Don't buy into mono-dimensional training regimens. Exercising should reflect how rich and varied life is. #MovNat
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 17:32   

Hannibal napisał/a:
Molka napisał/a:
musze sprostowac poniewaz mozna zrozumiec opacznie, piszac flo rowniez mialam na mysli iz flo rowniez znała moja fote... :viva:

i jeszcze jeden taki :hug:


Hani tej foty nie znales :-P :hug:
 
     
_flo 


Pomogła: 38 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2009
Posty: 2853
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 17:48   

:faint: :hihi:
czuje przez skore po prostu, jak sie wlasnie rodzi plotka :shock:
kangur juz puscil wodze fantazji
_________________
Ostatecznie, wszystko co żyje, ma w środku jakąś kiszkę
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Pią Lis 13, 2009 17:51   

_flo napisał/a:
:faint: :hihi:
czuje przez skore po prostu, jak sie wlasnie rodzi plotka :shock:
kangur juz puscil wodze fantazji

no tak, trzeba wazyc kazde slowo, to fakt :hihi: :-D
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 12:38   

Molka napisał/a:
...trzeba wazyc kazde slowo...

Viola, myslisz ze to moze uchronic od "agresywnych atakow"? :shock:

Smiem watpic w skutecznosc takiej metody!

Zawsze znajda sie "maniacy religijni",
ktorzy "wybuchowa ciezarowka" wjada w "niewinny tlum"
za namowa "egalitarnych filozofow"!!! :razz: :hihi:
.
 
     
Molka 
Moderator


Pomogła: 60 razy
Dołączyła: 02 Maj 2009
Posty: 6909
Wysłany: Nie Lis 15, 2009 12:57   

grizzly napisał/a:
Molka napisał/a:
...trzeba wazyc kazde slowo...

Viola, myslisz ze to moze uchronic od "agresywnych atakow"? :shock:

Smiem watpic w skutecznosc takiej metody!

Zawsze znajda sie "maniacy religijni",
ktorzy "wybuchowa ciezarowka" wjada w "niewinny tlum"
za namowa "egalitarnych filozofow"!!! :razz: :hihi:
.


oczywiście że nie uchroni, ale w tym wypadku musiałam doprecyzować z uwagi na flo, mogła poczuć się niezręcznie... :-D :hug:
 
     
grizzly
[Usunięty]

Wysłany: Nie Lis 15, 2009 13:03   

Kangur napisał/a:
...W darmowej kolejce czekaja...
Co to za "skowyt zazdrosci"
przenika Nas az do kosci!? :viva:
.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Akademia Zdrowia Dan-Wit informuje, że na swoich stronach internetowych stosuje pliki cookies - ciasteczka. Używamy cookies w celu umożliwienia funkcjonowania niektórych elementów naszych stron internetowych, zbierania danych statystycznych i emitowania reklam. Pliki te mogą być także umieszczane na Waszych urządzeniach przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu stosowania cookies oraz zmianie ustawień ciasteczek w przeglądarce.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł

Copyright © 2007-2024 Akademia Zdrowia Dan-Wit | All Rights Reserved