www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Odchudzanie - Odchudzające przyprawy

marcin458 - Śro Lip 28, 2021 21:11
Temat postu: Odchudzające przyprawy
Wielokrotnie podczas moich poszukiwań zdrowotnych i rozwijaniu zainteresowań zdrowiem dotarłem do informacji że pewne przyprawy mają mocne działanie odchudzające.
Szczególnie te bardzo ostre jak
1pieprz czarny
2pieprz cayenne
3 chili
4papryka ostra

W sumie warto utrzymać wage w pewnych bezpiecznych ryzach i jeśli warto zrzucić chociaż odrobine to może warto zwiększyć podaż tych przypraw i troche schudnąć.
Zamówiłem sobie te przyprawy i planuje dodawac do zup kanapek itp itd nawet jak nie dla wagi to dla zdrowia bo przyprawy są bardzo zdrowe.

brewa - Wto Sie 03, 2021 09:35

Warto spróbować i z pewnością będą efekty, ale do tego trzeba dodać ograniczenie w jedzeniu i piciu. Chociaż mam kolegę, który do pracy przynosi duży bochenek chleba, ja unikam chleba. On chudy ja gruby.
marcin458 - Pon Sie 09, 2021 13:48

W ciągu ostatniego tygodnia zmieniły sie 2 rzeczy
1wprowadziłem afirmacje na doskonałość ciała
2jadłem dużo przypraw ostrych
I czuje sie super
I nie wiem który z tych czynników bardziej to spowodował
Ale czuje sie superowo bosko
Może to przyprawy może to afirmacja

marcin458 - Sob Sie 14, 2021 20:04

Jednak to był efekt przypraw bo z samą afirmacją tak dobrze sie nie czuje.
gudrii - Pon Sie 30, 2021 14:19

Z tego co pamietam jedynym i ewentualnie faktycznie działającym suplementem legalnym w swoim czasie był Hydroxycut Hardcore, który zawierał śladowe ilości efedryny i pseudoefedryny (przed 2005 chyba). Można powiedzieć że coś to dawało ;) Oczywiście z efektami czystej efedryny odpowiednio aplikowanej ten marketingowy specyfik nie mógł konkurowć, strata kasy i czasu.

Tym suplom zawsze towarzyszyły jakieś wyciągi z papryczek, pieprzu itd. Po banie na efedryne zostały same papryczki :D

Nie, to nie działa. Ale działa za to 14 dni w górach na LC. Nawet dla aktywnej osoby za jaką się mam, nagle taki wypad w góry gdzie całymi dniami się chodzi z górki i pod górkę powoduje że można stracić 3kg. I to nie wody! Bo ten etap mam już dawno za sobą. Po prostu spala się tłuszcz i mięsnie. Dużo fatu na sobie i tak nie miałem, ale po tych 14 dniach różnica byla na plus :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group