www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Jakie wygodne buty na siłownię

maslowska - Pią Lut 12, 2021 08:36
Temat postu: Jakie wygodne buty na siłownię
Cześć! Mam takie chyba dość głupie pytanie powiedzcie mi proszę jakie buty wybrać do ćwiczeń na siłowni? Jaka powinna być podeszwa, na co zwracać uwagę w wyborze? Możecie coś polecić?
ekt - Pią Lut 12, 2021 09:35

Jeśli, na siłowni jest sala fitness i będziesz chciała skorzystać z zajęć odpowiedniejsze są buty z dobrą amortyzacją stopy, ewentualnie wkładką przeciwwstrząsową, kupisz w sklepie ortop., nawet kardio jak robisz na bieżni, lepsze takie buty,, odciążają kolana, bo stopa pracuje, oczywiście podgumowane a nie na plastikowej podeszwie bo stabilność przede wszystkim, nie firma. Wg. mnie biegowe są uniwersalne, nadają się i do ćwiczeń, skoków, tańca, biegu bo elastyczna podeszwa i do ćwiczeń siłowych
http://www.modaforte.pl/b...ko-na-silownie/

Na stronie jest niezły przegląd polecanych butow sportowych na siłowni.

Mariano - Sob Lut 13, 2021 21:46

Normalne buty sportowe. Nie ma co kombinowac. Buty maja byc wygodne i tyle w temacie. No chyba, ze chcesz trenowac profesjonalnie np. trojboj siłowy czy podnoszenie ciezarow, wtedy juz specjalne buty.
katarina87 - Wto Kwi 20, 2021 11:16

Na początek wydaje mi się, że nie ma sensu pakować się w drogie i specjalistyczne buty. Wystarczą takie zwykłe, sportowe. Najważniejsze, żeby dobrze leżały na stopach, były dość miękkie i miały dobrą amortyzację. Ale chyba to w zupełności wystarczy :)
Olgańka - Nie Maj 16, 2021 15:41

Jak dla mnie to wystarczą zwykłe, wygodne sportowe buty. No i najważniejsze jest oprócz wygody, to żeby dobrze wyglądały:-)
Aklettka - Wto Maj 18, 2021 12:36

Byle wygodne i tyle

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group