www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - Dieta sokowa

ekt - Śro Gru 02, 2020 10:46
Temat postu: Dieta sokowa
Hej ktoś ma fajne przepisy na dietę sokową? Co możecie polecić, chce wprowadzić soki do diety.
maslowska - Czw Gru 03, 2020 07:36

Ja zawsze przechodziłam na taki detoks powoli i z głową odstawiając wszelkie fastfoody i mało zdrowe jedzenie kilka dni przed sokowym tygodniem. Wychodzenie też jest bardzo istotne, żeby nie dorobić się efektu jo-jo. Mi zawsze spadało około 5 kg przez tydzień. 5-6 soków dziennie. Świetne przeżycie. Ciężkie są pierwsze 2-3 dni, potem z górki i mnóstwo energii.

Ze swojej strony polecam kupienie sobie odpowiedniej wyciskarki, aby przygotowywać sobie takie zdrowe soki. Skontaktuj się z Eujuicers, powinni Ci dobrać odpowiednią wyciskarke:

NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
tel: 422529660

yaro - Pią Gru 11, 2020 21:18

Szczerze to nie sprawdzalem.
Olgańka - Pią Sty 22, 2021 17:03

Ja wolę przyrządzić sobie mieszankę owoców z warzywami niż same soki. Przykładowo coś takiego: 1 awokado, 1 szklanka szpinaku, pół szklanki pokrojonego ananasa, pół szklanki soku z grejpfruta.
egro - Czw Mar 18, 2021 10:05

Ja jak już chciałam sobie zrobić detoks, to poszłam do specjalistów, czyli do gabinetu medycyny naturalnej Motylek https://www.terapiedlazdr...kacja-organizmu w Bydgoszczy. Tam pod okiem profesjonalistów przechodziłam przez cały detoks kroplami Joalis. Wszystko było bezpieczne i dało świetne efekty. Ten gabinet jak najbardziej polecam, mają atrakcyjne ceny i są fachowcami w swojej dziedzinie.
katarina87 - Wto Kwi 20, 2021 11:04

Na dietę opartą tylko na sokach bym się nie zdecydowała, ale sok jako część zdrowego sposobu odżywiania to już inna sprawa. Ja akurat bardzo lubię i owocowe i warzywne soki. Najczęściej jednak wyciskam je sama, bo wtedy przynajmniej znam ich skład :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group