www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Medycyna naturalna - ibogaina w leczeniu uzależnień

marcin458 - Czw Gru 26, 2019 18:14
Temat postu: ibogaina w leczeniu uzależnień
witam

pdoziele sie może najwazniejszą najefektywniejszą informacją dla narkomanów ale także uzależnionych od zwykłch używek jak alkohol kofeina nikotyna

Przez wiele lat poczatkowych mojego życia odżywiałem sie niezdrowo szczególnie przed moim przebudzeniem duchowym w wieku 19 lat i zmianą stylu życia (także odżywiania) na duchowy

Mianowicie borykałem sie bardzo mocno z uzależnieniem od pewnych substancji takich jak cukier biały sacharoza kofeina

Odkryłem w internecie substnacje o nazwie ibogaina która w cudowny sposób w jeden dzień wyłącza całkowicie uzaleznienie od wszelkich subtancji uzalezniających

wziąłem ja kilka razy i bez problemu pożegnałem na miesiące swoje dawne uzywki szczególnie uzależniający cukier czując sie świetnie a przy normalnym odstawianiu można odczuwac objawy miesiącami

myśle że to jest najlepsza strona o tej substancji

google:" trojanowski ibogaina"

ktoś coś wie słyszał doświadczył?

pozdrawiam
marcin

marcin458 - Czw Gru 26, 2019 18:15

i tak mnie zastanawia czy ten pan trojanowski to jakiś krewny dawnego właściciela strony tomasza trojanowskiego :D ?
marcin458 - Czw Gru 26, 2019 18:17

aha dodam jeszce ze trzeba dobrze postudiować o tej substancji bo jesli sie przedawkuje można nawet umrzeć ale wiele substancji jak zwykła kofeina w proszku tak ma gdy 3-5 łyżeczek może zabić