www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Odchudzanie - Najlepsza metoda odchudzania

Marcin458 - Pon Mar 04, 2019 21:32
Temat postu: Najlepsza metoda odchudzania
Podajcie co znacie
ja do tej pory najlepszą rzeczą jaka znam to dieta zero carb na której w pierwsze 8-10 dni zrzucałem 0,6kg dziennie
pozdrawiam

Sandra01 - Sob Mar 23, 2019 21:45

Powiem tak to zależy ile chce się zrzucić . Bo normalnie jak człowiek chce schudnąć to przede wszystkim dieta i ruch w dowolnej postaci. Ale jeżeli mamy do czynienia z osobą bardzo otyła to wtedy diety przynoszą różne skutki. Najlepiej wtedy zmniejszyć żołądek. Znam kogoś kto zrobił to w Szpitalu św. Elżbiety na oddziale bariatrycznym. Osoba ta schudła ponad 50 kg. Nigdy by nie osiągnęła takiego efektu dietą to było jej potrzebne.
UlaB - Śro Kwi 03, 2019 10:04
Temat postu: Re: Najlepsza metoda odchudzania
W zrzuceniu zbędnych kilogramów bardzo pomogła mi japońska zielona herbata matcha, która bardzo korzystnie wpływa na metabolizm. Regularne picie naparów pozwoliło mi pozbyć się zbędnego balastu w przeciągu zaledwie dwóch miesięcy!
Sandra01 - Czw Maj 09, 2019 14:31

Zawsze sprzymierzeńcem odchudzania jest ruch i odpowiednia dieta. Ale nie dla wszystkich. Ludzie którzy mają dużo do zrzucenia ,często nie potrafią w taki sposób zgubić zbędnych kilogramów. Dla nich dobrym rozwiązaniem jest założenie opaski na żołądek. Znam kogoś kto taką opaskę zakładał w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie. I Bardzo sobie ceni tamtejszych specjalistów jak i efekt odchudzania właśnie po takim zabiegu.