www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Choroby - Wzdęcie

slu - Sob Lut 09, 2019 17:08
Temat postu: Wzdęcie
Witam jestem na low carb z 5 miesięcy mam candide i fllore bakteryjną zaburzoną chociaż teraz raczej jest lepiej, ale chodzi o wzdęcia, jem mięso gotowane, warzywa przeważnie zielone, i zdrowe tłuszcze przeważnie smalec z wytapianej słoniny, wcześniej jadłem cały duży gar warzyw ponoć za dużo ale od jakiś 1,5 miesiąca jem nie cały mały garnuszek warzyw, wzdęcie może trochę zmalało ale nadal jest, czy poprostu potrzeba czasu aż flora się odbuduje ? bo mam wrażenie że nawet gdybym nie jadł wcale błonnika to by i tak wzdęcie występowało, poprostu za słaba flora bakteryjna jest dla tego występuje wzdęcie taka moja teoria
Sandra01 - Sob Mar 23, 2019 21:18

Ja to bym ta słoninę zamieniła na oliwę z oliwek.A jeśli chodzi o wzdęcia to najlepiej iść do proktologa. Mam ciocię, która też miała problemy z gazami ,wzdęciami a potem się doczepiły jeszcze biegunki. Zaczęła się leczyć u proktologa w Szpitalu św Elżbiety na Mokotowie. Całe szczęście bo musiał leżeć kilka tygodni tam właśnie na oddziale proktologii. Ale kadra Pani docent Kołodziejczak dobrze się nią zajęła i już jest ok. Także nie lekceważ tych dolegliwości jeśli one będa zbyt długo trwały.
Korgul - Pią Paź 23, 2020 12:23

Są różne leki i suplementy diety, które wspierają układ trawienny, ja jednak jestem zwolenniczką naturalnych metod leczenia i tu bym polecała na wzdęcia produkty typu herbatka fix owocowo-ziołowa Herbapol Na Wzdęcia lub płyn doustny WZDĘCIA I NIESTRAWNOŚĆ Cynacholin. Zmień też dietę i nie jedz łapczywie ;)
Olgańka - Wto Gru 08, 2020 11:57

Wspierają to nie oznacza, że leczą. Przy jakichkolwiek niepokojących objawach (nie tylko związanych z wzdęciami) dobrym pomysłem jest umówienie się na wizytę u specjalisty jakim jest z reguły lekarz.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group