www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety niskowęglowodanowe - dieta

iwonkaxp - Wto Mar 13, 2018 16:07
Temat postu: dieta
Witam. Zaczynam dietę z moim synem i chciałam wyliczyć ile można jeść białka tłuszczu bo węglowodany to już wiem.Niby w książce pisze że można do woli białka ale przecież nadmiar zamienia się w węglowodany.Myślałam obliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne na redukcji i na tej podstawie wyliczyć ilość białka 2g na kg masy ciała węgle 72 i reszta kalorii to tłuszcze. czy to będzie dobre rozwiazanie



Wyliczyłam B100T115W72 czy mógłby mi ktoś doradzić czy to będzie ok mam 158cm wzrostu i waga 67

Witold Jarmolowicz - Wto Mar 13, 2018 19:13
Temat postu: Re: dieta
iwonkaxp napisał/a:
Witam. Zaczynam dietę z moim synem i chciałam wyliczyć ile można jeść białka tłuszczu bo węglowodany to już wiem.Niby w książce pisze że można do woli białka ale przecież nadmiar zamienia się w węglowodany.Myślałam obliczyć sobie zapotrzebowanie kaloryczne na redukcji i na tej podstawie wyliczyć ilość białka 2g na kg masy ciała węgle 72 i reszta kalorii to tłuszcze. czy to będzie dobre rozwiazanie

Wyliczyłam B100T115W72 czy mógłby mi ktoś doradzić czy to będzie ok mam 158cm wzrostu i waga 67
Tak na oko kobiety zazwyczaj nie są w stanie zjeść tyle białka, ale może się uda. No i na czas odchudzania można trochę mniej tłuszczu. W każdym razie tyle tego ma być, żeby chudnąć i żeby nie chciało się podjadać węglowodanów.
JW

iwonkaxp - Wto Mar 13, 2018 20:54

Właśnie z białkiem mam najwiekszy problem bo lawałek miesa na obiad do tego mleko do kawy jogurt i mi dużo białka wychodzi a mniej tłuszczu bo wegli to mało jem dziś to nie całe 40g.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group