www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Uroda - Czy włosy bęą wyglądać lepiej po occie jabłkowym?

igiełka - Nie Wrz 03, 2017 00:34
Temat postu: Czy włosy bęą wyglądać lepiej po occie jabłkowym?
Dla miłośniczek pięknych i lśniących włosów, czy stosowanie octu jabłkowego na włosy przynosi jakieś efekty? na różnych forach, dziewczyny piszą żeeee warto ale sama nie wiem, ocet sam w sobie jest mocny, robienie sobie z niego kąpieli może źle się skończyć dla skóry? :razz: :razz: stosował ktoś? :/

Dodam jeszcze, że nie chodzi o taki ocet ze sklepu/marketu, a o ocet jabłkowy ale organiczny, nie ma on dodatków jak zwykłe octy... :shoot:

Sentinel - Nie Wrz 03, 2017 20:36
Temat postu: Re: Czy włosy bęą wyglądać lepiej po occie jabłkowym?
igiełka napisał/a:
nie chodzi o taki ocet ze sklepu/marketu, a o ocet jabłkowy ale organiczny

Patrz pan jakie te cholery z marketów sprytne. Nawet węgiel z kwasu octowego potrafią usunąć.

margollaa - Pią Wrz 15, 2017 15:41

Tak, ocet jabłkowy ma wiele zalet i z łatwością można go zrobic samemu http://soczystyekoblog.pl...e-dolegliwosci/
Justyna94 - Pon Paź 23, 2017 11:43

zrobiłam sobie nim kilka kąpieli i moja włosy były straszne.... niby to tylko na początku bo muszą się przyzwyczaić ale stosowanie naprzemian szamponów/odżywek z drogerii i octu nie idzie w parze, lepiej się już poświęcić i caly czas stosować ocet jabłkowy, myć nim włosy itp. ja niestety nie dałam rady i używam teraz ziołowych naturalnych szamponów i odżywek do włosów zamiast tych drogeryjnych
agaa - Wto Lis 07, 2017 16:27

Ja płuczę włosy octem malinowym (kupuję w yves rocher) - jest on specjalnie przeznaczony do włosów. Efekty jakie zauważyłam (używam już tej płukanki grubo ponad pół roku): włosy są o jeden dzień świeże - jak umyję w niedzielę to we wtorek dalej są fajne, nie przetłuszczone; łatwiej mi rozczesać włosy; włosy są bardziej lśniące. Tylko trzeba go chwilę na włosach potrzymać przed spłukaniem. No i pachnie pięknie:D
Justyna94 - Wto Lis 07, 2017 17:10

dzięki, też spróbuje ten ocet malinowy bo moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają, muszę myć je codziennie.
Biomondo - Czw Lis 09, 2017 08:32

Polecam zamiast samych ocetów, użyć olejków w szczególności arganowego oraz kokosowego, które w znaczny sposób poprawiają ich kondycję oraz przywracają naturalny blask.
Justyna94 - Wto Lis 28, 2017 12:29

a olejki nie przetłuszczą bardziej moich włosów?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group