www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Aktywność fizyczna, sport - Urządzenie fitness

przodowniczka - Pon Maj 08, 2017 14:13
Temat postu: Urządzenie fitness
Hej! Taka teraz moda na te fitnessy że aż mnie naszło żeby też tego spróbować^^ Zaczęłam od naśladowania filmików na youtubie ale mam nieodparte wrażenie że robię z siebie idiotkę, dobrze że nie mam luster w tym pokoju co ćwiczę^^ to po prostu nie dla mnie, wolałabym chyba kupić sobie jakieś urządzenie fitness. Tylko nie wiem jakie, nie mam jakichś wielkich kilogramów do zrzucenia, raczej tak dla frajdy bym chciała cwiczyć, możecie coś mi zaproponować? Tylko raczej niedrogiego bo nie mam jeszcze pewności że zaprzyjaźnie sie z tym na dłużej więc w razie czego żebym nie żałowała za bardzo tych pieniędzy;)
komedyjka - Wto Maj 09, 2017 09:16

biorąc pod uwagę twoja motywacje to kiepsko to widze… chcesz kupic, ale nie wiesz czy będziesz cwiczy, jak masz tylko wydac pieniadze i zagracic mieszkanie dla chwilowej fanaberi a potem nie korzystać to lepiej odpuść
agaa - Śro Lip 05, 2017 13:33

Skoro dla frajdy to czemu nie zostać przy ćwiczeniach z yt? Albo po prostu wyjść, pobiegać, na rower, na rolki, cokolwiek, skoro nie chodzi o dużą utratę kilogramów, a o utrzymanie formy.. Jeżeli lubisz jazdę na rowerze - możesz kupić stacjonarny rowerek.
pogodny - Pią Lip 07, 2017 15:37

Dokładnie, ewentualnie idź na siłownię. Cena karnetu to ułamek ceny średniej klasy urządzenia do fitnessu, a przynajmniej będziesz mieć wszystko w jednym miejscu. Jak Ci się spodoba to będziesz ćwiczyć dalej, jak nie to odpuścisz.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group