www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Wasze sposoby na wypadanie włosów

katogolas663a - Wto Lis 22, 2016 13:15
Temat postu: Wasze sposoby na wypadanie włosów
Witam,
Od jakiegoś czasu włosy wypadają mi garściami...
Znacie może jakieś sprawdzone domowe sposoby na to?
Kupowałam już wszystko i zero efektów!
Liczę na Waszą pomoc.

mitkag - Pią Sty 27, 2017 11:04

A może zagęszczanie włosów?
klaraa91 - Czw Maj 25, 2017 12:09

Kilka rad włosowych ode mnie:
-odstawić szampony i odżywki drogeryjne, zacząć myć/odżywiać włosy naturalnymi (u mnie sprawdzają się rosyjskie kosmetyki, np. od Babuszki Agafii, Planeta Organica czy Natura Siberica);
-odstawić suszarkę i prostownicę/lokówkę, na tyle na ile to możliwe;
-dwa razy w tygodniu stosować maski (np. Biovax czy Kallos);
-wcierać coś na porost włosów, osobiście polecam odżywkę Jantar z bursztynem;
-jeśli spinasz włosy to kupić gumki-spreżynki, nie łamią włosów i mniej je wyrywają;
-regularnie podcinać zniszczone końcówki;
-rozczesywać włosy na sucho, nie mokro, najlepiej grzebieniem, zaczynając od dołu;
-wybierać włosy po umyciu w bawełniany podkoszulek/materiał zamiast ręcznika.

Imbryczek - Czw Lis 16, 2017 13:54

Moim zdaniem pierwsze co warto zrobić to udać się do dermatologa aby zbadał skórę głowy i będzie mógł doradzić czym może być to spowodowane, wpływ na wypadanie włosów mają zarówno kosmetyki jakich używasz jak i stres czy sama dieta.
eni - Czw Lip 26, 2018 12:44

Mi pomógł olej rycynowy, kupiłam olej tłoczony na zimno, taki jest najlepszy.
Olej rycynowy można stosować na kilka sposobow. Ze względu na ciężką konsystencję - włosy po zastosowaniu oleju należy umyć dwukrotnie. Dobrym sposobem jest również przepis na maskę do włosów, który dostałam od babci. Olej rycynowy miesza się z żółtkami z jaj. Więcej na temat właściwości oleju rycynowego w tym artykule - http://apteki-medyczne-bl...biec-wypadaniu/

pogodny - Pon Lip 30, 2018 09:03

Dermatolog to podstawa, aczkolwiek jeśli u kogoś wypadanie włosów to kwestia genetyki to nie wydaje mi się, że da się coś z tym zrobić.
magda906 - Wto Maj 18, 2021 16:08

Wypadające włosy, to poważny problem, który trudno zwalczać. Czasami kosmetyki zawodzą, to w takim wypadku można kupić perukę, która powinna wyglądać jak najbardziej naturalnie. Zajrzyjcie na stronę https://perukikielce.pl/peruki-warszawa/ . Ich pracownicy profesjonalnie doradzą, jaką perukę wybrać, aby pasowała do twarzy. Wybór jest spory, każdy powinien coś znaleźć.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group