www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Czy taka praca jest dobrze platna?

aniamroz79 - Czw Lis 10, 2016 18:19
Temat postu: Czy taka praca jest dobrze platna?
Witam Państwa. Zastanawiam się nad zmianą obecnie wykonywanego zawodu. Zainteresował mnie zawód trenera personalnego, który jest bliski moim zainteresowaniom. Bardzo lubię sport i ćwiczenia fizyczne, dlatego stwierdziłam, że nieźle bym dała radę w tym zawodzie. Natomiast jestem ciekawa zarobków w tej branży. Nie wiem ile jest w stanie zarabiać instruktor kulturystyki , który pracuje w fitness klubie. Czy są jakieś specjalizacje w tym zawodzie? Jeśli tak, to jaką należało by wybrać aby odpowiednio pokierować własną karierą w tym kierunku. Bardzo proszę o wypowiedź osób, które posiadają doświadczenie w tej branży. I jeszcze jedna kwestia czy pracując jako trener personalny muszę wiązać się wyłącznie z jednym pracodawcą?
EAnna - Czw Lis 10, 2016 18:34

aniamroz79 napisał/a:
Wpadłem niedawno ......... Zaobserwowałem ........ elementy i samemu spiąć to w jedną całość.


aniamroz79 napisał/a:
dlatego stwierdziłam, że nieźle bym dała .......... jestem ciekawa zarobków


Zdecyduj się proszę na płeć bo pomyślimy, że cierpisz na rozdwojenie osobowości :shock:

najedzona - Czw Cze 14, 2018 13:16

Sama jestem ciekawa ile jest płatna taka praca. Aktualnie pracuję w biurze w otwartej przestrzeni i ten hałas mnie dobija. Podobno mają się pojawić budki telefoniczne http://www.budkitelefoniczne.pl/ które wygłuszają i umożliwiają prowadzenie rozmowy przez telefon w komfortowych warunkach, mam nadzieję, że będzie lepiej.
Daria12we12 - Pon Cze 18, 2018 11:15

To spoko praca, jak na prawdę to lubisz, a nie patrzysz w telefon, kiedy podopieczny ćwiczy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group