www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Zakupy w supermarkecie

maciejko - Pią Paź 28, 2016 19:57
Temat postu: Zakupy w supermarkecie
Hej,
gdzie robicie najczęściej zakupy spożywcze? Jestem zmuszony robić je w marketach i spośród wszystkich wybieram często POLOmarket, mają naprawdę dobry wybór produktów ze zdrowej żywności.

Co sądzicie o marketach?

maja90 - Czw Lis 03, 2016 10:29

Ja bardzo lubię Lidla i najczęściej tam robię zakupy. Uwielbiam kuchnie z rożnych stron świata, a mają tam bardzo bogatą ofertę produktów i fajnie, że co tydzień jest coś nowego. Poza tym moim zdaniem jak na supermarket to mają bardzo dobrej jakości warzywa i owoce. Z innych sklepów to lubię tez Carrefoura, również duży wybór produktów, również tej zdrowej. POLO marketu niestety nie mam w pobliżu :)
graszka_oj5222 - Czw Lis 03, 2016 20:04

Nieważne gdzie kupujesz, czy to market czy ten super. Ja jeżeli wkładam cokolwiek do koszyka, najpierw sprawdzam skład przedstawiony na etykiecie. Każdy artykuł spożywczy ma karteczkę przyklejoną że tak określę "z tyłu", albo gdzieś indziej. Czy chcesz to, co tam napisane, co jest w składzie tego produktu, zjeść? Jeżeli tak, bierzesz i płacisz.
patrycja22 - Pon Lis 16, 2020 08:35

Hej :)
Ja większe zakupy robię w supermarketach, ale świeże owoce i warzywa kupuje na ryneczku, od lokalnych dostawców :) Zawsze towarzyszy mi torba bawełniana świąteczne autko, która świetnie wygląda, a przede wszystkim jest ekologiczna i mieści wszystkie zakupy :)

Olgańka - Wto Gru 08, 2020 12:30

Dla mnie to czy dostawca jest lokalny czy jakiś inny ma niewielkie znaczenie. Liczy się jakość tego co oferuje. W marketach można znaleźć zarówno badziewie udające zdrową żywność jak i produkty, które warto kupić. Kwestia wyboru co komu pasuje. Mnie niedawno zdziwiła różnica jaka jest w smaku niektórych warzyw - kupiłam paprykę i ogórek oznaczony jako "bio", miały o wiele mocniejszy aromat, po przekrojeniu wyraźnie było czuć zapach. Smak oczywiście też lepszy. Wcześniej kupowałam "zwykłe" warzywa bo myślałam, że nie ma co wydawać więcej skoro jedno i drugie to np. ogórek. Teraz jestem bardziej skłonna dopłacić do droższego produktu.
magdi - Śro Sty 27, 2021 16:23

Takie większe zakupy w supermarkecie to robię od czasu do czasu. Wolę tak niż codziennie po coś biegać do sklepu. W takich też jest znacznie większy wybór i często moje ulubione produkty. Na przykład jeśli chodzi o nabiał to ja już dawno przekonałam się do producenta https://www.krasnystaw.eu/ . Nie tylko dlatego, że mają spory wybór wszystkiego, ale przede wszystkim z uwagi na skład i smak. Naprawdę bardzo smaczne czy to jogurty czy serki, wszystko z resztą.
marcin458 - Śro Sty 27, 2021 17:11

magdi napisał/a:
https://www.krasnystaw.eu/


Wiele lat temu gdy dopiero zaczynałem przygode ze zdrowym odżywianiem to wyczytalem w książce tombaka o zaletach jogurtów i kefirów i krasnystaw robił wtedy kefir który najbardziej mi smakował

inne produkty tez jedne z lepszych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group