www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - Tlusty czwartek

lipon - Czw Lut 04, 2016 19:18
Temat postu: Tlusty czwartek
Czy ktoś z was skusił się dzisiaj na pączka?Ja miałem wielką chęć,ale się powstrzymałem.
Gregory Chaos - Czw Lut 04, 2016 22:43
Temat postu: Re: Tlusty czwartek
lipon napisał/a:
Czy ktoś z was skusił się dzisiaj na pączka?Ja miałem wielką chęć,ale się powstrzymałem.


"Ludzi praktykujących zewnętrzne formy ascezy nazywa się ascetami. Uznaje się, że ascetyzm rozwinął się wraz ze zróżnicowaniem pojmowania struktur świata i sił działających w świecie. Motywem podejmowania go jest przekonanie, że natura ludzka i świat są w relacji antagonistycznej, i że duch poprzez odpowiedni wysiłek ma przezwyciężyć dominację świata materialnego."

https://www.deco-strefa.c...ia-sob_8611.jpg hehe.

yarosh1980 - Śro Lut 10, 2016 19:29

lipon napisał/a:
Ja miałem wielką chęć,ale się powstrzymałem.

Ja też miałem wielką chęć, ale nie dałem się skusić tym pięknym pączkom i to w promocji. Wyrobiłem sobie silną wolę aby trzymać odwyk od słodyczy. Zapewne pomogła motywacja. Ale jednak w następny dzień skusiłem się i nadrobiłem obżarstwo pączkami i innymi słodyczami. A wszystko przez to, że posiłek z 10 jaj nie zdał egzaminu. Poczułem się taki wyzbyty z energii i zamulony tymi jajami, że poczułem przemożną chęć pożarcia słodyczy by się doładować. Ostatnio znowu trzymam dietę i wiem żeby błędu z jajami nie popełnić.

Anonymous - Śro Lut 10, 2016 19:53

yarosh1980 napisał/a:
Wyrobiłem sobie silną wolę aby trzymać odwyk od słodyczy. Zapewne pomogła motywacja. Ale jednak w następny dzień skusiłem się i nadrobiłem obżarstwo pączkami i innymi słodyczami.
- Fama głosi, że używasz wyrazów, których znaczenia nie rozumiesz...
- Powiedz tej famie, że jest głupia i vice versa! :evil:

yarosh1980 - Śro Lut 10, 2016 20:13

To tylko ty nigdy nie rozumiesz przekazu;) Każdy kumaty człek wnet rozpozna co miałem do zakomunikowania. A tobie tylko współczuć;)
Anonymous - Śro Lut 10, 2016 20:18

yarosh1980 napisał/a:
Wyrobiłem sobie silną wolę.
Ale jednak w następny dzień skusiłem się
po pierwsze żelazna logika :D

po drugie wyjaśnij
yarosh1980 napisał/a:
nadrobiłem obżarstwo
?

:evil:

yarosh1980 - Śro Lut 10, 2016 20:41

To nie ja sam brałem udział w tym skuszeniu się, to również była "zasługa" wypadku przy pracy, gdyż posiłek z diety odwykowej zawiódł strasznie i musiałem zacząć od nowa. I tu pojawił się pretekst by sobie dogodzić pączusiami. Gdybym wtedy zjadł odpowiedniejszy posiłek, to bym nie uległ pokusie.

dario_ronin napisał/a:
po drugie wyjaśnij

"nadrobiłem obżarstwo" - noo, nadrobiłem tłusty czwartek ma się rozumieć;) A w tłusty czwartek wiadomo co - nic innego jak obżarstwo:)

dario_ronin napisał/a:
po pierwsze żelazna logika

W porównaniu do mojej słabej woli w poprzednich latach, gdy udawało mi się wyrwać ze szponów nałogu na maks. jeden dzień, i to raz na pół roku, to moje najnowsze osiągnięcie w postaci wielu zaliczonych dni na diecie można nazwać już sukcesem:) Wola staje się silniejsza.

john21wall - Wto Mar 15, 2016 10:17

Jeden pączek 30 minut wytężonego ruchu i tak zjadłem cztery i przy okazji nieźle sobie poćwiczyłem.
pogodny - Pią Mar 18, 2016 09:59

Ja się kaloriami w tłusty czwartek nie przejmuję. Po prostu piątek jest chudy i prawie nic nie jem wtedy :D
lumila - Wto Lip 04, 2017 21:00

W tłusty czwartek uwielbiam jeść pączki z marmoladą różaną i do tego wszystkiego faworytki.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group