www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Forum DobraDieta - usunięcie użytkownika ~22

healer26 - Sob Sie 08, 2015 16:41
Temat postu: usunięcie użytkownika ~22
proszę o usunięcie mojego konta healer22 bo nie mogę z niego pisać wiadomosci na forum i nie moge na tym healer26 zmienić poczte do konta na gmaila ponieważ healer22 jej używa. pozdrawiam :)
vvv - Sob Sie 08, 2015 16:47

Możesz sam zmienić adres w profilu healer22 na inny i po problemie.
8)

vvv - Sob Sie 08, 2015 17:56

Może drobna podpowiedź i sam ogarniesz swoje konta.

http://s21.postimg.org/b00xxnq7r/healer_dd.png


Healer91 napisał/a:
Witam

Jestem studentem dietetyki pierwszego roku niestacjonarnie. Modelem niskoweglowodanowym interesuje sie od 2010 roku. wspolczesna dietetyka ma niewiele wspolnego z nauka(moje spostrzezenia dzieli min. Gary Taubes). studiuje dla papierku by w przyszosci legalnie krecic bines w tej dziedzinie. ucze sie w domu sam. wyklady profesorow to odwrocenie wszystkiego co jest opisane w ksiazkach medycznych. produkuje sie dietetykow i dietetyczki ktore wierza w kazde slowa osoby wykladajacej a nie wszystko jest prawda, by pozniej nieswiadomie szkodzic ludziom. przyszli dietetycy ktorzy wyjda na rynek 2015 to osoby z przypadku znajdujace sie tym kierunku medycznym majace wiedze na poziomie biologii ze szkoly sredniej.
otyla wykladowczyni prof z miazdzyca konczyn dolnych opiera sie na badaniach dra Keysa ... . ...

z pozoru koleja strona traktujaca o zywieniu, a dyskusja na wyzszym poziomie dlatego postanowilem zalozyc konto

Pozdrawiam

8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group