www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Witam wszystkich

Jaaco23 - Nie Mar 01, 2015 10:48
Temat postu: Witam wszystkich
Jestem Jacek trafilem na to forum przez zywienie optymalne zywie sie w ten sposob od 3 miesiecy. Poczatki byly rewelacyjene, niesamowite skupienie,euforia(zawsze mialem z tym problem),opanowanie,checi do dzialania,pozytywne mysli(kazdy problem byl dla mnie blachy).Po okresie przebudowy wszytko zaczelo sie sypac. Glownym objawem ze jem czegos za malo lub za duzo jest slaba praca mojego mozgu(otepienie,niemoznosc zebrania mysli brak koncentracji). Czuje ze musze te proporcje zmodyfikowac tylko jak? Prosze o odpowiedzi ludzi ktorzy zywili sie optymalnie o rady.
Moveo-Sport_pl - Nie Mar 01, 2015 11:12

Witaj na forum. Bardzo fajnie,że zdecydowałeś się do nas dołączyć i oczywiście postaramy się pomóc w miarę możliwości. Może na początek napisz jak wygląda Twoja dieta,opisz więcej szczegółów.
Jaaco23 - Nie Mar 01, 2015 12:18

Wzrost 175 waga 72. Przez dwa miesiace zywienia optymalnego moje proporcje wynosily 75 b ok 250 tł i 60 ww, przez ten okres czułem sie znakomicie wiec nic niezmienialem. Po dwoch miesiacach zaczalem miec objawy niby przebialaczenia(swedziala mnie skora, strzelaly kolana itp.) Wtedy zmienilem proprcje otoz bialka jadlem 40 g tluszczu nawet zwiekszylem do 350(bo przeciez niby tluszczy mozna jesc do woli)gdyz czulem sie glodny weglowodany bez zmian. Po jakims tygodniu czulem sie znow swietnie lecz tylko ze 3 dni. Zaczalem wiec dalej kombinowac zastanawiac sie czy aby nie zamalo bialka jem(przeciez w bialku sa takie aminokwasy jak tryptofan i tyrozyna przez ich niedobor czulem sie przygnebiony). Od trzech dni bialka jem ok 60 70 tluszczow 180 wegli ok70.Objawy ustają. Nasuwa mi sie wiec pytanie jak to jest tak naprawde z tym tluszczem czy to przez nadmiar tluszczu mialem objawy wyzej wymienione?
Witold Jarmolowicz - Pon Mar 02, 2015 15:31

http://www.dobradieta.pl/...pic.php?t=22727
JW


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group