www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Uroda - szpilki czy baleriny?

agaa - Śro Gru 07, 2016 12:27
Temat postu: Buty
Chodzenie codziennie, wiele godzin w obcasach to też kwestia przyzwyczajenia, ale nie w szpilkach... Szpilki są niestabilne, osobiście wolę szerszy obcas. Często chodzę na obcasach, ale są też dni, gdy chodzę w balerinach i nie widzę w nich nic złego. Są wygodne i eleganckie, też zależy do czego i jaki mają kształt. Bardziej eleganckie będą takie ze szpicem, ze spodniami rurkami wyglądają naprawdę dobrze, nawet na spotkanie biznesowe. Wszystko jest kwestią gustu i upodobań.
sucharek - Czw Gru 08, 2016 10:41

Do chodzenia buty na płaskim obcasie albo zupełnie płaskie buty typu baleriny. Od święta i w szczególne okazje obcasy. Podziwiam Panie chodzące codziennie w szpilkach i trochę im zazdroszczę tej klasy i szyku. W szpilkach kobieta inaczej się prezentuje i nabiera lepszej postawy, jeśli do tego jest jeszcze elegancko ubrana, to zżera mnie zazdrość, że ja taka niewyjściowa.
komedyjka - Pon Sty 02, 2017 14:07

Ja jestem raczej niskiego wzrostu wiec zawsze mi zależało żeby sie trochę podnieść na szpilkach ale im starsza jestem tym czesciej wybieram płaskie baleriny, wygodniej i zdrowiej dla kręgosłupa.
klaraa91 - Czw Mar 16, 2017 10:14

Hm ja lubie wpadać w skrajności - albo typowe szpilki albo buty sportowe - żadnych kaczuszek, baletek :)
Condore - Śro Mar 22, 2017 11:42

Uwielbiam chodzić w wysokich szpilkach :) Nie uważam jednak, że baleriny nie są kobiece i zarezerwowane dla dziewczynek. Według mnie ograniczanie się tylko do jednego rodzaju obuwia jest naprawdę chore :) Ja noszę i szpilki, i botki i sztyblety, trzewiki, baleriny, sandały. Mam tego sporo w domu :)
kluska771 - Nie Mar 26, 2017 19:55
Temat postu: odp
Szpilki to zło konieczne w niektórych sytuacjach, a tak na co dzień balerinki, buty sportowe, botki - raczej wszystko na płaskim :) Wygoda przede wszystkim :)
pogodny - Pon Mar 27, 2017 07:21

Też wydaje mi się, że wygoda jest najważniejsza. ;)
nina2 - Pią Kwi 21, 2017 10:40
Temat postu: .
Na zimę preferuję raczej niskie obcasy, chociaż zawsze mi się podobały, długie kozaki na obcasie.
Herbia_pl - Pią Lis 10, 2017 11:43

Uważam, że każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie zarówno szpilki jaki baleriny bo przydadzą się na wiele okazji, teraz kiedy mamy jesień i zbliżającą się zimę polecam raczej ciepłe kozaki na obcasie lub płaskiej podeszwie.
Irenka44 - Pią Lut 23, 2018 13:55

tylko w szpilkach chodzić) ładnie, kobieco i faceci skręcają głowę)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group