www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Uroda - szpilki czy baleriny?

majkaa28 - Czw Sty 08, 2015 14:12
Temat postu: szpilki czy baleriny?
No właśnie jak to jest z butami?wolicie nosić takie na obcasie czy raczej na płaskiej podeszwie?ja np.ostatnio kupiłam takie zamszowe www.renee.pl/kozaki i na takie lekkie mrozy nawet się sprawdzają...
oram - Śro Sty 28, 2015 22:01

Kobiece są zawsze szpilki, nie lubię balerin, jak muszę coś płaskiego to wybieram buty na niskim obcasie. Baleriny są dla dziewczynek
Molka - Pon Lut 02, 2015 22:58


Kozaki CARINII , takie kupiłam w tą zime.

Dałam ponad 5 stów, ale z drugiej strony teraz kupowac buty na zime to bez sensu, bo widze ze sa tansze na przecenie. Sa mega wygodne.

adamo56 - Nie Lut 15, 2015 11:06

Jako mężczyzna odpowiadam: kiedy trzeba to szpilki a kiedy trzeba to baleriny!
bar.dud - Pon Mar 02, 2015 11:11
Temat postu: Re: szpilki czy baleriny?
majkaa28 napisał/a:
No właśnie jak to jest z butami?wolicie nosić takie na obcasie czy raczej na płaskiej podeszwie?ja np.ostatnio kupiłam takie zamszowe www.renee.pl/kozaki i na takie lekkie mrozy nawet się sprawdzają...



Kocham szpilki, ale bądźmy realistami - nie da się całego dnia spędzić biegając na obcasach ;) Dlatego zawsze w torebce/samochodzie mam zapasowe płaskie (ale eleganckie) buty na przebranie.

janowko - Pon Mar 02, 2015 20:21

Jak chcesz haluksy to baleriny!!
Basiczek - Czw Wrz 03, 2015 00:43

Ja też myślałam, że na obcasie cały dzień to się nie uda. Zmieniłam zdanie, gdy kupiłam pierwszy raz buty Melissa, model Vivienne Westwood. Jak ktoś nie wie, to to są buty z tworzywa wglądającego trochę jak guma i są bardzo miękkie. Do tego, te oryginalne, pachną guma balonową. W nich można cały dzień być na wysokich obrotach. Próbowałyście?

Lidwina - Pon Wrz 07, 2015 01:06

Te Melissy naprawdę są niesamowicie wygodne i pachną. Mierzyłam różne modele w LollyPop Boutique w Blue City, nie są niestety tanie, nie kupiłam bo podobno często bywają promocje. Będę polowała.
pogodny - Pon Wrz 07, 2015 07:46

Z punktu widzenia męskiego oka - lepiej prezentują się kobiety w szpilkach. Wiem jednak, ze nie są one zdrowe i kaleczą stopy. Dlatego nie mam przeciwko jeżeli kobiety chodzą na płaskim :)
Molka - Sob Wrz 12, 2015 21:43

Basiczek napisał/a:
Ja też myślałam, że na obcasie cały dzień to się nie uda. Zmieniłam zdanie, gdy kupiłam pierwszy raz buty Melissa, model Vivienne Westwood. Jak ktoś nie wie, to to są buty z tworzywa wglądającego trochę jak guma i są bardzo miękkie. Do tego, te oryginalne, pachną guma balonową. W nich można cały dzień być na wysokich obrotach. Próbowałyście?
Obrazek

śliczne ;)

Jeśli chodzi o wygodne buty kupiłam ostatnio botki firmy tamaris - niemiecka firma. Są tak wygodne jak plaskie buty, ponoc mają sprężyny w obcasach, tak powiedziała mi pani ekspedientka. Skórka mięciutka jak sadełko :P . Bardzo polecam tą marke.

Karen_80 - Nie Wrz 13, 2015 22:32

Ja też wolę szpilki. Wydaje mi się, że niskie nie są takie szkodliwe. Tych wysokich zdecydowanie unikam.
madziulka - Nie Wrz 27, 2015 08:03

Ja tam wolę baleriny. Kto powiedział, że są dla dziewczynek? Zdecydowanie lepiej twoja noga będzie wyglądała za kilka lat.
Pandora - Pon Wrz 28, 2015 07:48
Temat postu: buty
Jeśli buty na obcasach - to te idealnie dopasowane do stopy. Często też używam wkładek żelowych do butów, jest zdecydowanie wygodniej :) Z pewnością baleriny sa wygodniejsze, ale źle dobrane też mogą zrobić wiele krzywdy. Co do melis - mam jedną parę i polecam :)
Agata10 - Śro Paź 07, 2015 22:20

Dużo zależy do czego potrzebujesz tych butów. Baleriny sa dobre na co dzień. Ja kupiłam ostanio czółenka damskie, takie jak te: http://noevision.pl/dla_niej/czolenka.html Według mnie to buty uniwersalne. Pasują zarówno do spodni, jak do sukienki. Niestety są dość niewygodne, dlatego na co dzień sięgam po coś innego
margollaa - Czw Paź 08, 2015 13:05

Jeśli chodzi o zdrowie i wygodę to baleriny, a jak o sexapil to szpilki :D
margollaa - Czw Paź 08, 2015 13:12

Jeśli chodzi o zdrowie i wygodę to baleriny, a jak o sexapil to szpilki :D
Iwan - Czw Paź 08, 2015 14:01

Drogie panie, zapraszam do oglądania (2min) : https://www.youtube.com/watch?v=7tTnhy3qa9k
pogodny - Pon Paź 12, 2015 08:53

Mnie się nie podobają kobiety w szpilkach - naprawdę wolę wygląd stopy w balerinach lub w klapkach :)
hana334 - Wto Mar 08, 2016 20:40

szpiiiilki. Mój chłopak twierdzi że nie wie czym są baleriny i powinny w ogóle nie istnieć :D
madlen55 - Pon Kwi 04, 2016 16:17

To zależy od okazji :D ale zazwyczaj baleriny bo przede wszystkim są wygodne a szpilki to tylko na chwilę :P
pogodny - Pią Kwi 15, 2016 09:45

hana334 napisał/a:
szpiiiilki. Mój chłopak twierdzi że nie wie czym są baleriny i powinny w ogóle nie istnieć :D

Jak może tak twierdzić skoro nie wie czym są?
Założę się, że jest on otrzaskany w damskich ciuszkach, ale zgrywa maczo :)

kija - Czw Lip 21, 2016 21:56

Zdecydowanie na płaskim, a szpilki na ważne okazje.
pogodny - Pon Sie 08, 2016 08:36

Według mnie jako faceta to lepiej płaskie niż szpilki :) Dla mnie to trochę dziwne, żeby sztucznie się podwyższać - wygląda to śmiesznie za każdym razem jak widzę :)
jezynka - Pią Sie 19, 2016 16:21

Najlepsze baleriny :D chociaż zdarza się ubrać szpilki ;)
madlen55 - Pon Gru 05, 2016 16:35

Najwygodniejsze buty to na płaskiej podeszwie ale szpilki też czasem trzeba założyć :D
agaa - Śro Gru 07, 2016 12:27
Temat postu: Buty
Chodzenie codziennie, wiele godzin w obcasach to też kwestia przyzwyczajenia, ale nie w szpilkach... Szpilki są niestabilne, osobiście wolę szerszy obcas. Często chodzę na obcasach, ale są też dni, gdy chodzę w balerinach i nie widzę w nich nic złego. Są wygodne i eleganckie, też zależy do czego i jaki mają kształt. Bardziej eleganckie będą takie ze szpicem, ze spodniami rurkami wyglądają naprawdę dobrze, nawet na spotkanie biznesowe. Wszystko jest kwestią gustu i upodobań.
sucharek - Czw Gru 08, 2016 10:41

Do chodzenia buty na płaskim obcasie albo zupełnie płaskie buty typu baleriny. Od święta i w szczególne okazje obcasy. Podziwiam Panie chodzące codziennie w szpilkach i trochę im zazdroszczę tej klasy i szyku. W szpilkach kobieta inaczej się prezentuje i nabiera lepszej postawy, jeśli do tego jest jeszcze elegancko ubrana, to zżera mnie zazdrość, że ja taka niewyjściowa.
komedyjka - Pon Sty 02, 2017 14:07

Ja jestem raczej niskiego wzrostu wiec zawsze mi zależało żeby sie trochę podnieść na szpilkach ale im starsza jestem tym czesciej wybieram płaskie baleriny, wygodniej i zdrowiej dla kręgosłupa.
klaraa91 - Czw Mar 16, 2017 10:14

Hm ja lubie wpadać w skrajności - albo typowe szpilki albo buty sportowe - żadnych kaczuszek, baletek :)
Condore - Śro Mar 22, 2017 11:42

Uwielbiam chodzić w wysokich szpilkach :) Nie uważam jednak, że baleriny nie są kobiece i zarezerwowane dla dziewczynek. Według mnie ograniczanie się tylko do jednego rodzaju obuwia jest naprawdę chore :) Ja noszę i szpilki, i botki i sztyblety, trzewiki, baleriny, sandały. Mam tego sporo w domu :)
kluska771 - Nie Mar 26, 2017 19:55
Temat postu: odp
Szpilki to zło konieczne w niektórych sytuacjach, a tak na co dzień balerinki, buty sportowe, botki - raczej wszystko na płaskim :) Wygoda przede wszystkim :)
pogodny - Pon Mar 27, 2017 07:21

Też wydaje mi się, że wygoda jest najważniejsza. ;)
nina2 - Pią Kwi 21, 2017 10:40
Temat postu: .
Na zimę preferuję raczej niskie obcasy, chociaż zawsze mi się podobały, długie kozaki na obcasie.
Herbia_pl - Pią Lis 10, 2017 11:43

Uważam, że każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie zarówno szpilki jaki baleriny bo przydadzą się na wiele okazji, teraz kiedy mamy jesień i zbliżającą się zimę polecam raczej ciepłe kozaki na obcasie lub płaskiej podeszwie.
Irenka44 - Pią Lut 23, 2018 13:55

tylko w szpilkach chodzić) ładnie, kobieco i faceci skręcają głowę)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group