www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Naturalne kosmetyki

carolline19 - Pon Sty 05, 2015 18:12
Temat postu: Naturalne kosmetyki
Czy jest tu ktoś, kto stawia na naturalne kosmetyki? Jakie są wasze opinie? Jak się wam spisują?
yarosh1980 - Pon Sty 05, 2015 18:17

Naturalne kosmetyki tak, ale to zależy jakiej firmy i sprzedawcy. Gdybyś znała jakąś firmę i mogła mi polecić, to bym wtedy wiedział czy taki kosmetyk wziąć..
sam - Sob Sty 31, 2015 14:39

No pewnie, że naturalne są lepsze, ale niestety są też droższe
TrojBoj - Wto Lut 03, 2015 23:36

W końcu coś za coś,ale moim zdaniem warto bo naturalne kosmetyki nie będą nas podrażniać a to moim zdaniem bardzo ważny aspekt codziennej pielęgnacji,a poza tym są też skuteczne.
katarina87 - Pią Sty 10, 2020 14:09

Ja dopiero stawiam pierwsze kroki w takiej świadomej pielęgnacji i w wyborze odpowiednich dla siebie kosmetyków. Ale słucham też swojej skóry, która bardzo szybko daje mi znać, że dany produkt jej nie służy... Ostatnio za namową koleżanki kupiłam np. taki krem rozgrzewający https://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-rozgrzewajacy-zimowa-pielegnacja/ - idealny produkt na jesień i zimę, zwłaszcza jak ktoś ma non stop chłodne stopy. Muszę przyznać, że akurat tym razem moja skóra nie protestuje i nie widzę na niej żadnych podrażnień, a to znaczy, że krem nie ma silnych konserwantów, barwników ani substancji zapachowych. Nie analizowałam dokładnie składu, ale musi mieć całkiem sporo naturalnych składników, bo wiem już, że sprawdził się w przypadku wrażliwej skóry i jest godny polecenia
patrycja22 - Pią Sty 17, 2020 13:33

Hej :)
Jeśli szukasz dobrych, naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, to polecam sprawdzić kosmetyki dr irena eris body fiesta. Doskonale nawilżają, ujędrniają i pielęgnują skórę - wypróbuj koniecznie! :)

ola96 - Pią Mar 27, 2020 12:50

Polecam sprawdzić olejki cbd jako kosmetyki lub dodatki do nich. Świetnie działają na skórę.
Sandraaa - Czw Wrz 24, 2020 16:21

Cześć! Ja bardzo długo szukałam produktów pielęgnacyjnych, które mają w składzie ekstrakty z roślin :) znalazłam kosmetyki Farmona, które są w pełni skuteczne! W codziennej pielęgnacji używam tylko ich :)