www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - Posiłki z firmy cateringowej

sakiewkamarek - Pon Sty 05, 2015 11:09
Temat postu: Posiłki z firmy cateringowej
Witajcie, jak w temacie zastanawiam się nad rozpoczęciem korzystania z usług firmy cateringowej specjalizującej się w przygotowywaniu dietetycznych posiłków Zdecydowałem się na to z uwagi na wygodę. Wiem, że nie byłbym w stanie przygotowywać posiłków wcześniej pakować, planować, robić zakupów itp. Będę wdzięczny za wszelkie Wasze opinie na ten temat, może ktoś korzystał z tej firmy. Interesuje mnie m.in. czy te posiłki sa smaczne, można się nimi najeść, jak wygląda organizacyjnie kwestia dowozu posilków itp. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi:)
lovebefit - Śro Sty 14, 2015 12:41
Temat postu: Re: Posiłki z firmy cateringowej
Na pewno jest to wygodne rozwiązanie 8) , jeśli faktycznie nie masz czasu układać sobie planu żywieniowego i go przygotowywać na co dzień. Taka forma cateringu zapewni Ci regularność wartościowych posiłków, ponieważ tego typu usługi są nastawione na sporządzanie posiłków wg. zbilansowanej diety.
Niestety co do samej firmy, ciężko powiedzieć bo działa tylko w trzech miastach ( u mnie niestety nie), ale tego typu formy dowozu posiłków z mojej obserwacji robią się coraz popularniejsze. Na zachodzie to już standard wśród osób zapracowanych.

EAnna - Śro Sty 14, 2015 14:35

lovebefit napisał/a:
tego typu usługi są nastawione na sporządzanie posiłków wg. zbilansowanej diety

Dobry bilans wymaga dobrego księgowego ;D

vvv - Śro Sty 14, 2015 16:05

bi-lansować

może chodzi tu o lansowanie i w takiej i w takiej orientacji dietetycznej.

Cytat:
bi- «pierwszy człon wyrazów obcego pochodzenia wskazujący na występowanie czegoś dwukrotne, podwójne, obustronne»
Cytat:
lansować «propagować coś lub promować kogoś»

:oops:

gudrii - Śro Gru 23, 2015 18:33

majkaa28 napisał/a:
A zdarza wam się chodzić od czasu do czasu do jakieś restauracji? Zobacz czy byliście na przykład w tym miejscu? faktycznie podają kuchnię regionalną?

Złe doświadczenia. Bardzo złe jedzenie, brud i nieczysta pościel i drogo
Bluediamond-hotel bardzo źle, brud, drogo. Taka moja opinia

Majkaaa - Śro Lip 12, 2017 15:26

Ja korzystam z cateringu Wygodna dieta;) Świeże i smaczne posiłki, bardzo sycące więc nie chodzę głodna, i przede wszystkim zdrowe;) Z możliwością dostawy pod dom! Dla mnie idealne rozwiązanie;)
Wika - Śro Gru 20, 2017 21:03

Również zamawiam wygodnąDietę. Dobrze karmią, posiłki są urozmaicone i ciekawie podane. Ja w końcu nie muszę gotować a przez to mam więcej czasu dla siebie ;)
pogodny - Czw Gru 28, 2017 12:38

Moim zdaniem nie warto, drogo i jest to zupełnie nieopłacalne

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group