www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - Nowa ekologiczna restauracja w Krakowie

le_chat_botte - Śro Kwi 02, 2014 10:57
Temat postu: Nowa ekologiczna restauracja w Krakowie
Witam:) Otwieram nową restaurację ze zdrowym lokalnym jedzeniem w Krakowie. Chciałabym jednak wcześniej dowiedzieć się jakie są gusta bywalców takich restauracji. Przygotowałam anonimową ankietę elektroniczną, więc jeśli ktoś może poświęcić 3 minuty (tyle trwa wypełnienie ankiety, sprawdzałam) to bardzo pomoże mi w dopasowaniu oferty do potrzeb amatorów zdrowego odżywiania a przy okazji dorzuci swoje 'trzy grosze' do pomysłu. Co oferuję w zamian? Jednorazową 20% zniżkę na posiłek, kiedy już zaczniemy działać:) Proszę o wysyłanie potwierdzeń o ukończeniu ankiety z czasem ukończenia w temacie na adres: le_chat_botte@interia.pl jeśli ktoś jest zainteresowany taką zniżką. Zebrane dane będą dostępne tylko dla mnie. Jak wspomniałam, ankieta jest anonimowa. Pozdrawiam:) Monika
Link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-61339.html

jjusti18 - Czw Sie 09, 2018 20:13

Mnie natomiast urzekła ostatnio restauracja Bubbles w stolicy. Po raz pierwszy chyba trafiłam do tak dorej restauracji, gdzie podają całkowicie świeże dania z dobrych jakościowo produktów. Najadłam się tam jak jeszcze nigdy wcześniej. Niestety nie mogłam, a szkoda napić się oryginalnych alkoholi, które tam również serwują. Może jak następnym razem nie będę w trasie zakosztuje markowego wina.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group