www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Przedstaw się

kasia M - Nie Gru 29, 2013 22:40
Temat postu: Przedstaw się
Witam.Długo nie mogłam znaleść tego forum,ale huuuura!!!!Udało się.Próbuję żywienia optymalnego,i mam nadzieję że dam radę ;) .Bardzo liczę na wasze wsparcie,bo wiem że bez tego może być ciężko.Trzymajcie kciuki :papa:
vvv - Nie Gru 29, 2013 23:03

kasia M napisał/a:
Długo nie mogłam znaleść tego forum,ale huuuura!!!!Udało się.Próbuję żywienia optymalnego
No fajnie, ale jest zła wiadomość, to nie jest forum optymalne tylko 4S, lwia cześć wypowiadających się tutaj podkreśla niedoskonałości, niedopowiedzenia i praktyczne złe skutki Żywienia Optymalnego, forum ŻO jest tam: https://www.google.ie/sea...9Bniewski+forum rejestracja następuje po wysłaniu maila z listem motywacyjnym do admina, adres mailowy jest podany przy każdym poście admina, może najpierw sobie poczytaj i tu i tam. Powodzenia.
:D

yarosh1980 - Pon Gru 30, 2013 12:18

Niektórzy myślą, że jeśli coś jest Low Carb, to znaczy że musi być to Dieta Optymalna. Wszak DO też jest Low Carbowa. Ale jest ona też Low Protein i High Lipides, a to już co innego.
vvv - Pon Gru 30, 2013 12:36

yarosh1980 napisał/a:
jest Low Carb, to znaczy że musi być to Dieta Optymalna.
Jak dla mnie oczekiwany i praktycznie osiągany poziom 100-140mg% glukozy we krwi dyskwalifikuje dietę z grupy Low Carb, mamy raczej zjawisko wyprzeć cukier tłuszczem, tak by cukru było w diecie relatywnie mało, a i tak za dużo, takie mam prywatne zdanie.
8)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group