www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Ratunku, chcę przytyć - Moja dieta

Wicuś - Wto Paź 15, 2013 22:24
Temat postu: Moja dieta
Witam, mam pytanie do doświadczonych forumowiczów(only!!!), bez kłótni o szczegóły, niech każdy napisze coś o mojej planowanej diecie na siłownie, wzrost siły i masy(tylko mięśniowej). Także moje dane:
wiek: 21
wzrost: 186cm
waga: 77,5kg
biceps 33cm
w pasie 86cm
tkanka tłuszczowa na oko 15-17%
Dieta stosowana obecnie(prze ponad pół roku z różnymi odchyłami): Całkowite odrzucenie cukru(napoje, kolorowe wody cukier itp.), chleba, mleka(pijam za to śmietankę słodką 30% i spożywam sery). Jem mało węgli, ale nie liczę ile, owoce rzadko, nie przepadam, chyba, że maliny(mógłbym tonami jeść), ale sezon się skończył, miód 2-3 łyzeczki per day, warzywa do obiadu(surówka, ogórki, ziemniaki z masłem). Tłuszcz głównie brałem/biorę z masła, serów no i mięsa wieprzowego. Białko z jajek(standardowo dzień w dzień 3 jajka co najmniej, czasem i 10 żółtek surowych), wędlin, mięsa drobiowego, wieprzowego, też ryby raz w tygodniu(dodatkowo dość regularnie jakieś konserwy rybne). Pijam only wodę i herbatę ostudzoną, czasem jakiś sok świeży. Niestety alkohol gości w moim brzuchu dość regularnie, tzn. co tydzień większa ilość, w tyg. jakieś piwo w ilości jedno. Wszystko to jem nie licząc żadnych stosunków, instynktownie.
Na siłowni byłem pierwszy raz, także oczekuję szybkich wzrostów, na razie na klacie 70kg na start, martwy ciąg będzie u mnie mniej rozwijany, gdyż mam ch. Scheuermanna, tak samo muszę uważać z innymi obciążającymi plecy ćwiczeniami(planuję być mistzem techniki).

Wszystko o sobie powiedziałem, teraz plany są by mieć te 80-85kg czystej masy mięśniowej - taka myślę waga będzie optymalna. Mam na żywienie 500zł miesięcznie, stosunek jaki ułożyłem to 1,5x85kg/Bx2/100, a więc btw: 130/260/100.
Czy takie iloście trzymają się kupy ? Czy ktoś z was jada tak(btw) za 500zł ?
Czekam niecierpliwie na jakiekolwiek rady.

Fitstyler - Śro Lut 08, 2017 08:47

i jak tam?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group