www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Sfera psychiczna i duchowa - Nie radzę sobie - prosze o pomoc !

tomeosx - Nie Paź 06, 2013 08:41
Temat postu: Nie radzę sobie - prosze o pomoc !
Nie wiedziałem gdzie to napisać, wiec postanowiłem tutaj.
to na prawdę poważna sprawa, ponieważ zauważyłem że sobie sam nie potrafię poradzić, a rozmowy z bliskimi ,,nie robią na mnie wrażenia"

Witam, mam 15 lat i obecnie waże ok.54kg przy wzroście 167cm - jestem chłopakiem.
Od ponad pół roku jestem na diecie, którą ustaliłem sobie sam, jednak tydzień temu byłem u dietetyka.
Zauważyłem, że od 2-3 miesięcy, regularnie co tydzień dwa robię sobie dni obżarstwa.
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że całe to ograniczanie się strasznie mnie męczy psychicznie, cały czas mysle tylko o jedzeniu , licze kalorie. jak jem to cały czas myślę czy aby nie przytyję. Kiedyś byłem może troszkę bardziej grubszy ( 59kg) ale bardzo wesoły, teraz może mam lepszy wygląd ale chodzę zazwyczaj smutny, przygnębiony i rozbity.
Prosze o pomoc ! Chciałbym jeść normalnie jak każdy, a nie cały czas żywić się na granicy i myśleć tylko o tym czy aby,, nie przytyje i nie znkiną mi mięśnie". Chciałbym dodać, że dodatkowo jeszcze ćwiczę ( 4x w tygodniu w-f w szkole, 2x sks w szkole z piłki nożnej, raz w tygodniu mecz piłki nożnej i trening też raz a do tego jeszcze jakieś 3-4 razy treningi tygodniowo z Ewą Chodakowską ). Wiem to dużo, ale nie potrafie przejść spowrotem na normalne żywienie i normalne myslenie - boje się że przytyje, co robic ? To na prawdę dla mnie bardzo ciężkie ! Proszę o pomoc !!

mateusz - Nie Paź 06, 2013 14:12

pokochać siebie
Joannaż - Nie Paź 06, 2013 21:04

tomeosx napisał/a:
boje się że przytyje, co robic......

się nie bać.
przytyjesz i co ?
przy twoim wzroście to waga wychodzi 67 optymalna, więc masz niedowagę 13 kilo chłopie
wejdź tu:
http://dobradieta.pl/forum/viewforum.php?f=12
jedz zdrowe , najmniej przetworzone produkty
strach ma wielkie oczy 8 -

Witold Jarmolowicz - Nie Paź 06, 2013 22:07
Temat postu: Re: Nie radzę sobie - prosze o pomoc !
tomeosx napisał/a:
Nie wiedziałem gdzie to napisać, wiec postanowiłem tutaj.
to na prawdę poważna sprawa, ponieważ zauważyłem że sobie sam nie potrafię poradzić, a rozmowy z bliskimi ,,nie robią na mnie wrażenia"
Witam, mam 15 lat i obecnie waże ok.54kg przy wzroście 167cm - jestem chłopakiem.
Od ponad pół roku jestem na diecie, którą ustaliłem sobie sam, jednak tydzień temu byłem u dietetyka. ...Proszę o pomoc !!
Proszę zastosować żywienie niskowęglowodanowe oparte na wartościowych produktach zwierzęcych. Trzeba jeść krwiste mięsa, sery, jaja, drób, ryby. Wywalić owoce, soki, otręby. Jeżeli dietetyk zaleca inaczej, wywalić go również
JW


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group