www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Witam wszystkich

Kubach - Czw Maj 30, 2013 02:35
Temat postu: Witam wszystkich
Witam. Nazywam się Kuba i od pół roku stosuję DO, przy troszkę zmienionym wedle mojego uznania stosunkowi. Moim małym sukcesem jest zrzucenie przy pomocy tej diety sporej ilości kilogramów. Chciałbym tu przede wszystkim znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, czy ta dieta rzeczywiście jest tak idealna i bez wad oraz czy całkowite wyeliminowanie tłuszczów zwierzęcych to dobre posunięcie. Poszukuje badań i naukowych dowodów potwierdzających / obalających teorie głoszone przez Kwaśniewskiego, Atkinsa czy Lustinga.

Jak to mówią, nigdy nie jest za późno na dokształcanie się!

vvv - Czw Maj 30, 2013 05:43

Kubach napisał/a:
od pół roku stosuję DO, przy troszkę zmienionym wedle mojego uznania stosunkowi.
A ja mam kolegę, który lata na troszkę zmienionej wedle jego uznania wysokości, chciał latać na motolotni na wysokości 800m, a lata na przodku z łopatą na wysokości minus 800 metrów. Zalecam badanie słownikowe pojęcia "stosunek" i "proporcja", to są różne pojęcia. Stosunek to mógłby być białka do tłuszczu na diecie zero-carb, na ŻO występuje proporcja.
8)

Kubach - Czw Maj 30, 2013 09:03

Naturalnie ma Pan rację, aczkolwiek zamieniając słowo stosunek na proporcja, sens wypowiedzi pozostaje ten sam. Dzięki za trafne spostrzeżenie!
Witold Jarmolowicz - Czw Maj 30, 2013 12:22
Temat postu: Re: Witam wszystkich
Kubach napisał/a:
Witam. Nazywam się Kuba i od pół roku stosuję DO, przy troszkę zmienionym wedle mojego uznania stosunkowi. ... Chciałbym tu przede wszystkim znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, czy ta dieta rzeczywiście jest tak idealna i bez wad ...

http://www.dobradieta.pl/...p=224493#224493
JW


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group