www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Odchudzanie - Czym oczyszczacie jelita z zanieczyszczeń?

maslowska - Pią Kwi 05, 2013 15:29
Temat postu: Czym oczyszczacie jelita z zanieczyszczeń?
No właśnie. Od czasu do czasu trzeba się przeczyścić. Jak to robicie? Zastanawiam się nad tym http://colonpack.vitamarket.pl/ a może macie jakieś inne sposoby?
EAnna - Pią Kwi 05, 2013 22:36

maslowska napisał/a:
a może macie jakieś inne sposoby?

Tak. Robimy kupkę :-x

3of5 - Sob Kwi 06, 2013 06:57

:pada:
tadwoj - Sob Kwi 06, 2013 08:45

Ja używam Colon-C, ale nie za takie pieniądze.Opakowanie 200g , wyszło po 22 zł.
U mojej znajomej po paru dniach tak ruszyły kamienie kałowe,że aż się wystraszyła że tyle tego było :what:

vvv - Sob Kwi 06, 2013 18:50

maslowska napisał/a:
trzeba się przeczyścić. Jak to robicie?

- NIE zatkać się jedzeniem wcześniej czegoś typu ser czy chleb
- zakupić kapustę kiszoną pakowaną w woreczku 500g
- zapewnić sobie wyłączność na porcelanę
- odciąć rożek woreczka i wygniatając wyssać sok z kiszonej kapusty
- jak się wydaje to nie zwlekać bo może być za późno
- jak dla mnie to po 15 minutach proces jest zakończony.

To raczej taka rozrywka niż konieczność,
czasami warto się dosolić
i dokwasić kwasem mlekowym coby pH nie złapać.

AvetPharmaSklep - Sob Kwi 27, 2013 18:31

vvv napisał/a:
maslowska napisał/a:
trzeba się przeczyścić. Jak to robicie?

- NIE zatkać się jedzeniem wcześniej czegoś typu ser czy chleb
- zakupić kapustę kiszoną pakowaną w woreczku 500g
- zapewnić sobie wyłączność na porcelanę
- odciąć rożek woreczka i wygniatając wyssać sok z kiszonej kapusty
- jak się wydaje to nie zwlekać bo może być za późno
- jak dla mnie to po 15 minutach proces jest zakończony.

To raczej taka rozrywka niż konieczność,
czasami warto się dosolić
i dokwasić kwasem mlekowym coby pH nie złapać.



Kapusta kiszona, sprzedawana w woreczkach nie ma nic wspólnego z prawdziwym, naturalnym kiszeniem. (Więcej w niej octu, niż...) Na takiej samej zasadzie działa sok z kiszonych ogórków, które dużo łatwiej samemu przygotować.

AvetPharmaSklep - Nie Kwi 28, 2013 01:09

Ze sprawdzonych specyfików, polecam Colon C. Jakość i efekt stosowania rewelacyjny. Cenowo bardzo przystępnie.
WagaSTOP_pl - Czw Maj 23, 2013 19:10

Lewatywa. Zgodnie z wytycznymi dr Gersona. Działa cuda :)
lovebefit - Pią Lut 13, 2015 12:25
Temat postu: Re: Czym oczyszczacie jelita z zanieczyszczeń?
maslowska napisał/a:
No właśnie. Od czasu do czasu trzeba się przeczyścić. Jak to robicie? Zastanawiam się nad tym http://colonpack.vitamarket.pl/ a może macie jakieś inne sposoby?


Polecam proste domowe sposoby, rano na czczo wypić pół szklanki przegotowanej wody z cytryna i z miodem, można również dodać 2 łyżki stołowe octu jabłkowego- przeznaczonego do spożywania czyli bio-octy albo zrobionego samemu.

fat master - Śro Mar 18, 2015 14:33

ja słyszałem (nie używałem) o wodzie z suszonymi śliwkami (taki macerat, który pije się rano), ponoć fenomenalnie działa. Herbatka senesowa, oczywiście. Poza tym żeby posprzątać złogi, ale nie mieć biegania, to jeszcze kapsułki z mango http://africamango.pl/ - po prostu wymiata ją ci jelita do czysta
danusia007 - Pią Maj 29, 2015 12:17

WagaSTOP_pl napisał/a:
Lewatywa. Zgodnie z wytycznymi dr Gersona. Działa cuda :)


zgadzam się :)

Kangur - Pią Maj 29, 2015 20:13
Temat postu: Re: Czym oczyszczacie jelita z zanieczyszczeń?
lovebefit napisał/a:

Polecam proste domowe sposoby, rano na czczo wypić pół szklanki przegotowanej wody z cytryna i z miodem, można również dodać 2 łyżki stołowe octu jabłkowego- przeznaczonego do spożywania czyli bio-octy albo zrobionego samemu.



- woda przedotowana: taka woda zawiera mniej wapnia, cześć wapnia osadziła się w czajniku
- cytryna: zawiera cały bukiet kwasow organicznych, ktore zakwaszają krew i rozpuszczają nadmiar wapnia
- miód: nieznacznie zakwasza krew. Miod zawiera około 27-44% fruktozy, 22-41% glukozy, enzymy (sacharaza, amylaza, lipaza, proteaza) oksydoreduktazy (oksydazy, peroksydazy etc.). Miód zawiera również witaminy (B1, B2, B3, B6, H, C, K, E) i minerały (Na, Ca, K, Mg, Fe, itp ..).
Aby przyswoic sacharozę organizm hydrolizuje ja do glukozy i fruktozy. Do tego jest potzebny kwas i dlatego cukier odwasza organizm.

P.S.
Potwierdzasz teorię Kangura o zdrowotnym podkwaszaniu organizmu.

zdrow - Czw Cze 25, 2015 10:02

Młody jęczmień - pity codziennie na czczo przez 2-3 tygodnie. Zobaczysz, rewelacja :) trzeba rozpuścić proszek, ok. 1 łyżki w szklance wody http:// $$/produkt...n-ekogram-250g/
Iwan - Sob Cze 27, 2015 10:20
Temat postu: Szankh Prakszalana
Szankh Prakszalana
margollaa - Wto Paź 20, 2015 14:12

A ja proponuje pice soków, ale takich prawdziwych z wyciskarek wolnoobrotowych. Działają nie tylko na złogi ale i na całościową poprawę naszego stanu zdrowia, skórę i sampoczucie. :) A uwierzcie, że soki z wyciskarki smakują zupełnie inaczej niż takie z sokowirówek
pogodny - Czw Paź 22, 2015 09:03

Dużo błonnika, picie wody, ograniczenie jedzenia z dużą zawartością tłuszczy. To tylko kilka takich pomysłów, które wpadły mi do głowy.
EAnna - Czw Paź 22, 2015 09:12

pogodny napisał/a:
ograniczenie jedzenia z dużą zawartością tłuszczy

Wręcz przeciwnie.
Niektórzy po kawie z masłem dostają sr...kuni :-x

margollaa - Czw Paź 29, 2015 17:10

Co do wody to polecam zakupić jonizator i wtedy pić taką zjonizowaną. Ja po tygodniu poczułam jak moje jelita zaczęły pracować
MariolaKrak - Czw Lis 05, 2015 16:47

Ja oczyszczam jelita jedząc dużą ilość warzyw i owoców. Szczególnie porzeczki mają takie właściwości. Mają oczywiście dużo witamin, które są cenne w czasie odchudzania. Polecam :) Można je jeść na różne sposoby:)
zdrow - Pon Lis 09, 2015 14:09

młody jęczmień, 1 łyżka rozpuszczona w szklance wody i wypita codziennie rano na czczo, przez min. 3 tygodnie i po sprawie :) polecam ten ze sklepu hh life
Polianna1 - Pią Lut 26, 2016 10:00

Ja bardzo polecam jeść kaszę jaglaną 3 razy dziennie przez dłuższy okres czasu. Zdecydowanie pomaga. Dodatkowo także codziennie z rana piję wodę z sokim z cytryny

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group