www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety niskowęglowodanowe - Gary Yourofsky

komandor - Sob Mar 02, 2013 02:26
Temat postu: Gary Yourofsky
Znajomy wiedząc o moim skrzywieniu na Low Carb zaatakował mnie takim wykładem niejakiego gościa :Gary Yourofsky . http://www.youtube.com/watch?v=t3DPCQjlanM
A że jak to Sun Tzu mawiał :"Przyjaciół trzymaj blisko, a wrogów jeszcze bliżej".
Obejrzałem to i Dżizuuus. Polecam. Chcecie żyć? Natychmiast zmieńcie swoje przyzwyczajenia. Sekciarstwo w każdym zdaniu, aż nie wiem jak to skomentować.
Wszystko na głowie postawione. To co u nas jest przyczyną złego tam odwrotnie, to co u nas jest dobre (jak np: tłuszcz zw.i białko zwierzęce) tam największym winowajcą wszelkiego zła. Po 3 minutach wykładu poczułem się jak SS-man wysyłający ludzi do gazu. Zobaczcie co o WAS sądzi ten pan i pewnie cała rzesza wyznawców. Znacie tego jegomościa? Może ktoś raczy parę słów komentarza, bo ja aż nie wiem od czego zacząć.

vvv - Sob Mar 02, 2013 06:30

komandor napisał/a:
Może ktoś raczy parę słów komentarza

Ciekawy punkt widzenia,
niewątpliwie filmik wart obejrzenia,

zwłaszcza negatywni negocjusze,
będą się mieli na czym paść.


Uzależniające opioidy w pszenicy i nabiale napisał/a:
Pszenica i produkty mleczne zawierają peptydy opioidowe oddziaływujące na receptory endorfiny w mózgu. Peptydy te uzależniają fizycznie, co powoduje uzależnienie, astmę, otyłość, apatię, ignorancję i drętwienie. To samo dotyczy beta-karbolin z przygotowywanych potraw.
Aby mieć ostry i badawczy umysł, nie powinniście spożywać ani nabiału, ani produktów z pszenicy. Nie potrzebujecie tej “żywności” w ogóle.

 


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group