www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Witam

wieszcozjesz - Wto Lis 20, 2012 21:42
Temat postu: Witam
Witam wszystkich zainteresowanych zdrowym odżywianiem. Mam 29 lat i w tym roku wkręciłem sobie (trochę późno ale lepiej że w ogóle) czytanie składów produktów w sklepach. Od razu w mojej lodówce zrobiło się więcej miejsca gdy wywaliłem z niej szkodliwe produkty no i oczywiście już ich nie kupuję. Może diety nie prowadzę ale myślę że z codziennego odżywiania warto wyeliminować niebezpieczne produkty. Mam nadzieję że zainteresuję kogoś swoją działalnością na blogu.
Jabłuszko - Śro Lis 21, 2012 02:43

Witamy! Bardzo fajny pomysł z tym sprawdzaniem etykietek ;)
wieszcozjesz - Śro Lis 21, 2012 06:07

Jabłuszko napisał/a:
Witamy! Bardzo fajny pomysł z tym sprawdzaniem etykietek ;)


Tak sprawdzanie etykietek jest mega ważne, np zobacz ten post porówanie dżemów. Drugi dżem jest tańszy i moim zdanie lepszy. Teraz zobacz na ten post dżem masakra. To jest dżem również z tych tańszych ale składowo to jest kopalnia szkodliwych dodatków.

plej_tssz - Śro Lis 21, 2012 21:17

Fajny blog :) na stronce w podpisie

pozdro

zyon - Czw Lis 22, 2012 10:07

idea sluszna ale produktow jest tysiace
wieszcozjesz - Czw Lis 22, 2012 10:24

zyon napisał/a:
idea sluszna ale produktow jest tysiace


Najważniejsze to nauczyć się zwracać uwagę na konkretne szkodliwe składniki. Później idzie łatwiej i szybciej w sklepie. Często produkty są prezentowane do obalenia mitu o tym że coś jest zdrowe, nieszkodliwe albo nie dać się wpuścić w maliny przez sprzedawcę który wciśnie nam syf a nie zdrową żywność.

Chciałbym publikować 1 posta dziennie ale ze względu na zbyt dużą liczbę zajęć robię to raz na 2 dni. W zimie może jednak będzie częściej.

Jabłuszko - Pią Gru 28, 2012 03:31

Witamy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group