www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - xbox czy play station3 ?

zyon - Śro Wrz 26, 2012 19:21

W twoim wieku raczej chlopcami sie zainteresuj a nie grami. Chyba, ze joystick to dla ciebie najlepsza partia
fantomaS - Pią Wrz 28, 2012 10:50

Wziąłbym x360, bo łatwiej o pirackie gry (tak wiem że to wstrętna kradzież).

Ale za cenę konsoli kupiłbym raczej karnet na siłownię na pół roku, a za resztę wołowinę :D

zyon - Nie Paź 28, 2012 21:46

Dobry temate, ostatnio taka zamula, ze moze pogadamy o gierkach troche. W co tam ostatnio pocinacie? Ja sobie pyknalem w odniowiona jedynke Half Life na kodzie dwojki. Valve udostepnilo za friko na swojej stronce. Graficznie fajnie ale klimat sie troche zgubil, zwlaszcza jak zastapili niektore postacie innymi. No ale rozrywka fajna, glownie bazujaca na nostalgii i tesknocie za starymi dobrymi czasami kiedy gdy nie przechodzily sie same i wymagaly od gracza troche pomyslunku i inwencji a nie to co dzisiaj.....
zyon - Pon Lis 12, 2012 13:19

Diablo 3 dali kawalek darmowy do pogrania ale juz jakos nie ciagnie tak jak kiedys, w dwojke to sie rpzegralo troche dni, ale jak zainstalowalem ostatnio jedynke to ciagle ma klimat ta gra, no i ten magiczny soundtrack na tej gitarze...
zbiggy - Pon Lis 12, 2012 18:48

ja wcale ostatnio nie giercuję (jeżeli nie liczyć sudoku w kiblu :P )
nie ma czasu, a jak jest to wieczorem chce mi się spać, i mam sprzęt z chyba 2005 roku

ale dawniej to były czasy - HoMM 3 nieraz się grało po blady świt, do dzisiaj mam to na kompie, pamiętam też UFO : the enemy unknown - ten dreszczyk emocji kiedy się chodziło po piętrach z duszą na ramieniu tropiąc ufoludka

Mariusz_ - Pon Lis 12, 2012 19:08

Ja pogrywam w to http://www.lfs.net/
https://www.youtube.com/r...=N&tab=w1&gl=PL :]

zyon - Pon Lis 12, 2012 19:22

zbiggy napisał/a:
ja wcale ostatnio nie giercuję (jeżeli nie liczyć sudoku w kiblu :P )
nie ma czasu, a jak jest to wieczorem chce mi się spać, i mam sprzęt z chyba 2005 roku

ale dawniej to były czasy - HoMM 3 nieraz się grało po blady świt, do dzisiaj mam to na kompie, pamiętam też UFO : the enemy unknown - ten dreszczyk emocji kiedy się chodziło po piętrach z duszą na ramieniu tropiąc ufoludka

Heroes wersje 3,5 Wake Of Gods mam do tej pory na dysku, juz od kilku(nastu?) lat. X-com to bylo cos, niedawno wyszla nowa wersja ale jak zwykle znak czasow - idiot-friendly. Kiedys gry byly trudne dzisiaj sufler na kazdym rokgu mowi co i jak. Z x-com pare chwil sie w srodku nocy przezylo :D To byly zlote czasy

fitmama - Czw Lis 15, 2012 09:02

Ja bym kupiła Xboxa, właśnie ze względu na nieoryginalne gry. W domy mamy Playa i mąż narzeka, że gry są drogie etc.
A ostatnio kupiłam miCoacha (za 100zł więc to rozsądna cena). Lubię gry sportowe na mova. Można się trochę poruszać nie wychodząc z domu. A tu jest profesjonalny trening.
Od czasu do czasu jak przychodzą znajomi, to gramy w Sing star! Fajna zabawa!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group