www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety niskowęglowodanowe - Powrót córki marnotrawnej:)

gosiaw - Wto Sie 07, 2012 19:39
Temat postu: Powrót córki marnotrawnej:)
Witam Was,wracam do dietki,która mi najlepiej służyła,zbładziłam strasznie...od miesiąca zaczęło mnie coś kłuć (tak bardziej przeskadzać)w prawym boku,z promieniowaniem do pleców,podejrzewam ,,woreczek'',od ok.2 tygodni piję MO wg.Słoneckiego,postanowiłam od dzisiaj wrócić na DO,pozdrawiam
Anonymous - Wto Sie 07, 2012 20:16
Temat postu: Re: Powrót córki marnotrawnej:)
gosiaw napisał/a:
Witam Was,wracam do dietki,która mi najlepiej służyła,zbładziłam strasznie...od miesiąca zaczęło mnie coś kłuć (tak bardziej przeskadzać)w prawym boku,z promieniowaniem do pleców,podejrzewam ,,woreczek'',od ok.2 tygodni piję MO wg.Słoneckiego,postanowiłam od dzisiaj wrócić na DO,pozdrawiam

Jezus!
Wtedy jeszcze koła nie wynaleziono :P
Strasznie dużo się zmieniło od tamtej pory,uuuuu...

zyon - Wto Sie 07, 2012 20:53
Temat postu: Re: Powrót córki marnotrawnej:)
gosiaw napisał/a:
od ok.2 tygodni piję MO wg.Słoneckiego,postanowiłam od dzisiaj wrócić na DO,pozdrawiam

oj to chyba pomylilas forka, podaje wlasciwy adres http://www.bioslone.pl/forum/
Nie dziekuj :)

gosiaw - Wto Sie 07, 2012 20:58
Temat postu: Re: Powrót córki marnotrawnej:)
zyon napisał/a:
gosiaw napisał/a:
od ok.2 tygodni piję MO wg.Słoneckiego,postanowiłam od dzisiaj wrócić na DO,pozdrawiam

oj to chyba pomylilas forka, podaje wlasciwy adres http://www.bioslone.pl/forum/
Nie dziekuj :)


???

zyon - Wto Sie 07, 2012 21:01

Podalem ci forko, gdzie sie delektuja MO nonstop, to forko tworcy mikstury. Widocznie pomylilas adresy :)
gosiaw - Wto Sie 07, 2012 21:03

Nie,nie pomyliłam,wracam do DO,jak pisałam wyżej.
zyon - Wto Sie 07, 2012 21:05

Aaaa.. to pewnie chcialas tutaj http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php. Do uslug :)
gosiaw - Wto Sie 07, 2012 21:07

zyon napisał/a:
Aaaa.. to pewnie chcialas tutaj http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php. Do uslug :)

Zaczynałam w 2006 tutaj dietę niskowęglowodanową i zamierzam tu wrócić...czy muszę mieć jakies specjalne pozwolenie?

zyon - Wto Sie 07, 2012 21:09

Niby nie.....ale tutaj nikt nie uzywa miksiury a dieta optymalna jest tutaj oficjalnie potepiana i niezgodna z linia programowa forum
gosiaw - Wto Sie 07, 2012 21:11

Dziękuję za zwrócenie uwagi,dostosuję się,pozdrawiam
zyon - Wto Sie 07, 2012 21:15

Nie poddawaj sie, tylko mocno wyboiste i trudne sciezki prowadza do pieknych i wartosciowych miejsc.
gosiaw - Wto Sie 07, 2012 21:27

Jednak to nie jest to forum,co w 2006...chyba się pożegnam
zyon - Wto Sie 07, 2012 21:35

Przeciez informowalem :(
side - Wto Sie 07, 2012 21:38
Temat postu: Re: Powrót córki marnotrawnej:)
gosiaw napisał/a:
Witam Was,wracam do dietki,która mi najlepiej służyła,zbładziłam strasznie...od miesiąca zaczęło mnie coś kłuć (tak bardziej przeskadzać)w prawym boku,z promieniowaniem do pleców,podejrzewam ,,woreczek'',od ok.2 tygodni piję MO wg.Słoneckiego,postanowiłam od dzisiaj wrócić na DO,pozdrawiam


a po coz to podczas DO stosowac MO, ktore tylko z jednym sie kojarzy ?

zyon - Wto Sie 07, 2012 21:39

jak trwoga to do boga, czlowiek je wszysto czym ma nadzieje sie wyleczyc. ciekawe czy wtedy byly tez koktajle blonnikowe i eliksiry prozdrowotne
gosiaw - Wto Sie 07, 2012 22:01

zyon napisał/a:
jak trwoga to do boga, czlowiek je wszysto czym ma nadzieje sie wyleczyc. ciekawe czy wtedy byly tez koktajle blonnikowe i eliksiry prozdrowotne
'
Nie żadnych koktaili nie było,zaczęłam jesc wszystko,pieczywa nie jem oczywiście nadal,ale zdarzylo mi sie osttnio wase na sniadanie zjadac,no i slodycze...

Molka - Wto Sie 07, 2012 22:04

gosiaw napisał/a:
zyon napisał/a:
jak trwoga to do boga, czlowiek je wszysto czym ma nadzieje sie wyleczyc. ciekawe czy wtedy byly tez koktajle blonnikowe i eliksiry prozdrowotne
'
Nie żadnych koktaili nie było,zaczęłam jesc wszystko,pieczywa nie jem oczywiście nadal,ale zdarzylo mi sie osttnio wase na sniadanie zjadac,no i slodycze...

a wase to nie zboza? :P

gosiaw - Wto Sie 07, 2012 22:12

Oczywiście,odstawim wszystko,pisalam,ze odzywialam sie inaczej...
gravs - Wto Sie 07, 2012 22:29

Molka napisał/a:
gosiaw napisał/a:
zyon napisał/a:
jak trwoga to do boga, czlowiek je wszysto czym ma nadzieje sie wyleczyc. ciekawe czy wtedy byly tez koktajle blonnikowe i eliksiry prozdrowotne
'
Nie żadnych koktaili nie było,zaczęłam jesc wszystko,pieczywa nie jem oczywiście nadal,ale zdarzylo mi sie osttnio wase na sniadanie zjadac,no i slodycze...

a wase to nie zboza? :P


też się przyznaję do wasy ale do tego dużo masła, miodu i mascarpona :)

maniek669 - Wto Sie 07, 2012 22:39

gravs napisał/a:
Molka napisał/a:
gosiaw napisał/a:
zyon napisał/a:
jak trwoga to do boga, czlowiek je wszysto czym ma nadzieje sie wyleczyc. ciekawe czy wtedy byly tez koktajle blonnikowe i eliksiry prozdrowotne
'
Nie żadnych koktaili nie było,zaczęłam jesc wszystko,pieczywa nie jem oczywiście nadal,ale zdarzylo mi sie osttnio wase na sniadanie zjadac,no i slodycze...

a wase to nie zboza? :P


też się przyznaję do wasy ale do tego dużo masła, miodu i mascarpona :)


masz chłopie powód do dumy :razz: chociaż dobrze, że tego miodu dużo, bo inaczej to kaplica - za parę miechów będziesz klął dr.Kwaśniewskiego i mędził, że Ci dieta zaszkodziła i że ŻO jest do d...y. Ale Twój problem

zyon - Śro Sie 08, 2012 09:00
Temat postu: Re: Powrót córki marnotrawnej:)
Mnie zastanawia jakie sa motywy zrezygnowania z diety, ktora "najlepiej sluzyla". Po co zamieniac lepsze na gorsze?
gosiaw napisał/a:
Witam Was,wracam do dietki,która mi najlepiej służyła

maniek669 - Śro Sie 08, 2012 10:03
Temat postu: Re: Powrót córki marnotrawnej:)
zyon napisał/a:
Mnie zastanawia jakie sa motywy zrezygnowania z diety, ktora "najlepiej sluzyla". Po co zamieniac lepsze na gorsze?
gosiaw napisał/a:
Witam Was,wracam do dietki,która mi najlepiej służyła


pewnie prozaiczny - słodkie jest przecież takie smaczne, bez chlebka też jest ciężko ;) a Wasa to już delicje :razz:

ale bez obrazy, może jakieś inne obiektywne powody - niektórzy narzekają że ŻO im szkodzi ;D

gosiaw - Śro Sie 08, 2012 19:54
Temat postu: Re: Powrót córki marnotrawnej:)
zyon napisał/a:
Mnie zastanawia jakie sa motywy zrezygnowania z diety, ktora "najlepiej sluzyla". Po co zamieniac lepsze na gorsze?
gosiaw napisał/a:
Witam Was,wracam do dietki,która mi najlepiej służyła

Tak powód-słodycze-mój nałóg...

zyon - Śro Sie 08, 2012 21:03

moim nalogiem jest smalec..........
gosiaw - Śro Sie 08, 2012 21:06

zyon napisał/a:
moim nalogiem jest smalec..........
]
Chętnie się zamienię:)

gosiaw - Śro Sie 08, 2012 21:14

Poradzcie co zrobic z tym nie :o dajacym spokoju woeczkiem zółciowym,ktory od miesiąca mnie dręczy,co jesc,zeby sie pozbyc tych kamieni... :o ;( :shock:
zyon - Śro Sie 08, 2012 21:24

jezeli zolc jest rzadko uzywana to tak bywa, ze sie zastoi
Mariusz_ - Śro Sie 08, 2012 21:26

Jadać częściej a mniej tłuszczu na racje pokarmową, może coś pomoże...
gosiaw - Śro Sie 08, 2012 21:40

zyon napisał/a:
jezeli zolc jest rzadko uzywana to tak bywa, ze sie zastoi

No i co teraz-pod nóż?

Kangur - Czw Sie 09, 2012 00:34

Post Kangura wrzucony do kosza.
Rob tak dalej Molarze. Zostaniesz ukoronowany przez Edyte korona rozmazanego goovna Edyty na twojej madrej glowie. Tak skonczyli jej poprzedni amanci Grizzly i Admin.
Czas twojej "koronacji" nieublagalnie sie zbliza.
Nie zalezy mi na tym czy mnie wywalisz, czy nie. Pozytku z tego forum i tak teraz nie ma, jak z twoim przyzwoleniem panuje tu kurtyzana Edyta.


Cytat:
maniek669

Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 166
Wysłany: Wczoraj 12:34 Re: Powrót córki marnotrawnej:)
Kangur napisał/a:
gosiaw napisał/a:
Witam Was,wracam do dietki,która mi najlepiej służyła,zbładziłam strasznie...od miesiąca zaczęło mnie coś kłuć (tak bardziej przeskadzać)w prawym boku,z promieniowaniem do pleców,podejrzewam ,,woreczek'',od ok.2 tygodni piję MO wg.Słoneckiego,postanowiłam od dzisiaj wrócić na DO,pozdrawiam

Ale to jest forum dla Dobrych Dzieci, a nie dla corki marnotrawnej, ktora tu i tak siedzi i bruzdzi od dawna.

Cytat:
gosiaw

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 2611
Forum: Diety niskowęglowodanowe Wysłany: Nie Lip 20, 2008 20:54 Temat: Powrót do ketozy
no ja wiem,ze ta waga jest ok,ale niestety widze pewne zbytki w okolicach brzucha i ud,ktorych nie mialam przy 50kg,nie bez znaczenia tutaj jest moj wiek-38lat...naprawde nie przesadzam,wiem,ze lepiej wygladalam i lepiej sie czulam na diecie do 20g wegli,poza tym okropnym zapachem z ust:(

A teraz masz okropny zapach nie tylko z ust.

Cytat:
gosiaw

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 1460
Forum: Przedstaw się Wysłany: Nie Lip 20, 2008 12:43 Temat: Powrót
witam po jakims czasie:)


Ile razy bedziesz jeszcze wracac? Giga trollu.



Kangurek jak zwykle bezbłędny

ja nawet o tym nie pomyślałem

faktycznie jej tekst to wypisz, wymaluj

ale jak masz rację Kangur to jest już opór choroba, co tacy ludzie mają w głowie???
Ostatnio zmieniony przez maniek669 Wczoraj 12:49, w całości zmieniany 2 razy

maniek669 - Czw Sie 09, 2012 07:49

gosiaw napisał/a:
zyon napisał/a:
jezeli zolc jest rzadko uzywana to tak bywa, ze sie zastoi

No i co teraz-pod nóż?


polecam dietę trolla-Edyty:

"Platki roz, platki kwiatow jasminu, ktore smakuja najlepiej i platki piwonii"

i chiński Feng-Szung czyt.fun-szłej

PS. można dorzucić jeszcze płatki owsiane ;) dla pełnej zdrowotności

zyon - Czw Sie 09, 2012 09:14

maniek669 napisał/a:
gosiaw napisał/a:
zyon napisał/a:
jezeli zolc jest rzadko uzywana to tak bywa, ze sie zastoi

No i co teraz-pod nóż?


polecam dietę trolla-Edyty:

"Platki roz, platki kwiatow jasminu, ktore smakuja najlepiej i platki piwonii"

Nie zapominaj o niedojadaniu, niedojadanie to klucz do pieknej sylwetki. Nie wolno sie przejadac, trzeba myslec o tym aby nie zjesc za duzo. Myslec caly czas.


Dodatni bilans kaloryczny=otylosc :shock: To mi przypomina zbieznosc z nowoczesnymi pogladami takiego jednego djetyka......

maniek669 - Czw Sie 09, 2012 09:24

zyon napisał/a:
Nie zapominaj o niedojadaniu, niedojadanie to klucz do pieknej sylwetki. Nie wolno sie przejadac, trzeba myslec o tym aby nie zjesc za duzo. Myslec caly czas.


O tak niedojadanie to podstawa, daje piękną, smukłą sylwetkę, coś a'la oświęcim tudzież modelki z kośćmi twarzowymi na zewnątrz. Jak mogłem zapomnieć o tak ważnym punkcie zdrowej diety ;(

zyon - Czw Sie 09, 2012 09:29

Mozna sobie na lodowce przybic 10 przykazan niedojadka jak sie ma problem z podstawami dietetyki.
1.nie jedz
2.nie dojadaj
3.nie przejadaj
4.nie zjadaj
5.nie jadaj
6.nie objadaj
7.nie podjadaj
8.nie przejadaj
9.nie wyjadaj
10. jezeli zapomnialas patrz przykazania 1-9


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group