www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - Dieta wakacyjna

Fabryka Formy - Śro Lip 25, 2012 12:28
Temat postu: Dieta wakacyjna
Szanowni Państwo!

Lato to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych. W tym czasie nasz organizm zgłasza mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Wielu z nas wykorzystuje ten fakt i sięga po różnego rodzaju diety, ograniczając tym samym ilość spożywanych produktów oraz stawiając na sezonowe owoce i warzywa, do czego zachęca ich obfitość i niska cena. Często korzystamy z diet, które polecają nam znajomi lub obcy ludzie w różnego rodzaju publikacjach. Ich zdrowe i smukłe sylwetki zdają się być wystarczającym bodźcem, by tymi samymi metodami rzucić wyzwanie i naszym zbędnym kilogramom. Powinniśmy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na dany zestaw żywieniowy. Mówiąc wprost to, co działa na naszą przyjaciółkę czy przyjaciela niekoniecznie będzie miało taki sam wpływ na nas. Dlatego warto zasięgnąć porady dietetyka, który zaleci nam odpowiednią wakacyjną dietę, która z jednej strony zapewni nam jak najlepsze efekty, a z drugiej jej stosowanie nie będzie stanowiło niebezpieczeństwa dla naszego organizmu.

Zespół poznańskiej Fabryki Formy

Anonymous - Śro Lip 25, 2012 13:12
Temat postu: Re: Dieta wakacyjna
Fabryka Formy napisał/a:
Szanowni Państwo!

Lato to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych. W tym czasie nasz organizm zgłasza mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Wielu z nas wykorzystuje ten fakt i sięga po różnego rodzaju diety, ograniczając tym samym ilość spożywanych produktów oraz stawiając na sezonowe owoce i warzywa, do czego zachęca ich obfitość i niska cena. Często korzystamy z diet, które polecają nam znajomi lub obcy ludzie w różnego rodzaju publikacjach. Ich zdrowe i smukłe sylwetki zdają się być wystarczającym bodźcem, by tymi samymi metodami rzucić wyzwanie i naszym zbędnym kilogramom. Powinniśmy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na dany zestaw żywieniowy. Mówiąc wprost to, co działa na naszą przyjaciółkę czy przyjaciela niekoniecznie będzie miało taki sam wpływ na nas. Dlatego warto zasięgnąć porady dietetyka, który zaleci nam odpowiednią wakacyjną dietę, która z jednej strony zapewni nam jak najlepsze efekty, a z drugiej jej stosowanie nie będzie stanowiło niebezpieczeństwa dla naszego organizmu.



Zespół poznańskiej Fabryki Formy


He,he,he.

maniek669 - Śro Lip 25, 2012 13:24
Temat postu: Re: Dieta wakacyjna
Fabryka Formy napisał/a:
Szanowni Państwo!

Lato to dobry czas na zmianę nawyków żywieniowych. W tym czasie nasz organizm zgłasza mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Wielu z nas wykorzystuje ten fakt i sięga po różnego rodzaju diety, ograniczając tym samym ilość spożywanych produktów oraz stawiając na sezonowe owoce i warzywa, do czego zachęca ich obfitość i niska cena. Często korzystamy z diet, które polecają nam znajomi lub obcy ludzie w różnego rodzaju publikacjach. Ich zdrowe i smukłe sylwetki zdają się być wystarczającym bodźcem, by tymi samymi metodami rzucić wyzwanie i naszym zbędnym kilogramom. Powinniśmy jednak pamiętać, że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować na dany zestaw żywieniowy. Mówiąc wprost to, co działa na naszą przyjaciółkę czy przyjaciela niekoniecznie będzie miało taki sam wpływ na nas. Dlatego warto zasięgnąć porady dietetyka, który zaleci nam odpowiednią wakacyjną dietę, która z jednej strony zapewni nam jak najlepsze efekty, a z drugiej jej stosowanie nie będzie stanowiło niebezpieczeństwa dla naszego organizmu.

Zespół poznańskiej Fabryki Formy


nie wiem jak Wy, ale ja jestem mocno zainteresowany. I jaka cool nawza - FABRYKA FORMY !. Fajnie, i dietetyk dobierze mi to co jest dobre dla mnie cool. Już nie mogę się doczekać jego porad...

ze strony FABRYKI FORMY:

-Zamiast napojów z zawartością cukru, pij świeżo wyciskane soki owocowe. Pamiętaj, że robiąc niewielkie zmiany w swoim menu, dokonasz naprawdę dużych pozytywnych zmian w swoim wyglądzie i samopoczuciu.

fajnie

-Jeżeli jesteś po wyczerpującym treningu , chcesz się zrelaksować przy orzeźwiającym koktajlu bądź zregenerować przy smacznym shake-u proteinowym

shake proteinowy - to brzmi dumnie :D

zyon - Śro Lip 25, 2012 13:27

Ja jestem zaitneresowany, tylko z racji, ze juz nie miewam wakacji, bardziej by mnie interesowala dieta urlopowo-jesienna albo ewentualnie wiosenna z domieszka zimowej. Poprosze o przeslanie takiego planu na maila wraz z niezbednymi zalacznikami a natychmiast dokonam przelewu.
maniek669 - Śro Lip 25, 2012 13:32

zyon napisał/a:
Ja jestem zaitneresowany, tylko z racji, ze juz nie miewam wakacji, bardziej by mnie interesowala dieta urlopowo-jesienna albo ewentualnie wiosenna z domieszka zimowej. Poprosze o przeslanie takiego planu na maila wraz z niezbednymi zalacznikami a natychmiast dokonam przelewu.


śniadanie:

musli z mlekiem 0,5%
litr soku z jabłek

obiad
1 kg sałaty polanej śmietaną z olejów roślinnych

kolacja
udko z kurczaka smażone na beztłuszczowym specyfiku
100 gram otrębów owsianych
50 gram kiełków
200 gram soi

No i masz super dieta odchudzająco-zasuszająca, dwie stówki się należy.
POZNAŃSKA FABRYKA TORBY


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group