www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Zdrowa żywność - Sery owcze

RAW0+ - Nie Mar 11, 2012 11:00
Temat postu: Sery owcze
Dzisiaj na TVN poseł Kłopotek zareklamował link
hank - Pon Mar 12, 2012 16:36
Temat postu: Re: Sery owcze
RAW0+ napisał/a:
Dzisiaj na TVN poseł Kłopotek zareklamował link

Te pyszne sery produkuje Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny - Kołuda Wielka
Normalnie szok. :shock: A przecież wszystko co państwowe jest ponoć do d..y. Tak przynajmniej twierdzą Największe Autorytety Naszych Czasów. Tako rzecz też pewien lubiany przez niektórych forumowiczów wszystkowiedzący magister filozofii (eksternistyczny) . Trzeba szybciutko sprywatyzować, żeby przypadkiem kogoś nie ogarnęło zwątpienie i niewiara w niepodważalne dogmaty Niewidzialnej Ręki.... :|

Kefa - Pon Mar 12, 2012 17:39

A ja w sobie kupiłam na ryneczku farmerskim ser bawoli - pycha, juz niewiele zostało :-x
RAW0+ - Pon Mar 12, 2012 19:52

RAW0+ napisał/a:
Te pyszne sery produkuje Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny - Kołuda Wielka
Normalnie szok.

Nom, i jeszcze tam jest gwarancja, że to owcze 100%, a nie dolewane mlekiem krowim jak to niektórzy czynią w wyższych partiach polskich gór :hihi:

zyon - Wto Mar 13, 2012 09:08

Cza bydzie sprobowac 8)
RAW0+ - Wto Mar 13, 2012 10:01

zyon napisał/a:
Cza bydzie sprobowac 8)

Jak ty albo ktoś inny spróbuje to please niech da znać jak to smakuje :pada:

chill - Wto Mar 13, 2012 15:30

I co z tego jak to z pasteryzowanego mleka . Phii...
Molka - Sob Cze 02, 2012 23:20

Kupiłam sobie dzis kawałek sera owczego 30,99/ kg i 7 plasterków koziego za 73,99 /kg. Ten kozi jest wysmienity w smaku. Owczego nie próbowalam jeszcze. :P
lumila - Śro Lip 05, 2017 20:08

A ktoś z was próbował taki w domu zrobić ser? Widziałam wiele ciekawych propozycji w sieci, ale w praktyce nigdy nie robiłam.
Imbryczek - Czw Lis 16, 2017 13:52

Podstawą jest mieć świeże owcze mleko, to składnik bez którego taki ser po prostu nam nie wyjdzie i smak nigdy nie będzie taki sam.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group