www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Diety pozostałe - odwrócona dieta wojownika

zbiggy - Pią Sty 27, 2012 23:43
Temat postu: odwrócona dieta wojownika
kończą się ferie, no to zdrówko! i trzeba zrobić podsumowanie :)

ostatnio kilka razy byłem na wyjazdach "gruponowych" i wymyśliłem nowoczesną dietę :)

zwykle takie tanie "grupony" obejmują hotel + śniadanie, potem z obiadem i kolacją trzeba sobie radzić sam

ja tam byłem, miód i wino piłem i przypomniałem sobie o diecie wojownika Ori Hofmeklera.

dla niewtajemniczonych rozjaśniam, że jest to typ IF (intermittent fasting) w którym główny posiłek zjada się pod wieczór, a w ciągu dnia są dozwolone jakieś warzywka, soczki (troszkę to łamie zasady postu :) oraz proteiny kupowane ze stronki autora (sic!)

a co się stanie - rozumowałem - jeżeli odwrócimy kolejność posiłków? na śniadanie tzw. szwedzki stół zjadamy ile się da, a potem tylko soczki, przekąski i proteiny.

dobrą strategią może być "na dzieci" - każdemu ze swoich latorośli nakładamy talerzyk pełen jajek, sera, wędliny itp. a kiedy robią awanturę że tego nie będą jeść, z miną cierpiętnika można wchłonąć kilka talerzyków :)

a kto nie ma dzieci, to może siedzieć przez 3 godziny na śniadaniu i też sobie poradzi kalorycznie

a potem przez resztę dnia jeżeli chodzi o soczki itp co poleca Hofmekler - ja bym się skupił na probiotykach czyli sfermentowanych soczkach (znanych jako wino), a nawet destylatach z tych probiotyków :)

dieta jest tania, zdrowa i przystępna :) zachęcam do korzystania
nazwałem ją "odwróconą dietą wojownika" czyli "reversed warrior diet" w skrócie "reward"

ekonomiści przekonują nas że nie ma darmowego lunchu, a ja im mówię - "jest, ale trzeba go zjeść na śniadanko" :)

edit: poprawiałem kolory i przy okazji zauważyłem że ten post nie ma większego sensu ale nic to :)

zyon - Sob Sty 28, 2012 18:32

O matko, juz myslalem, ze zaproponowales odwrotne proporcje - 20 godzin jedzenia i 4 godziny postu :D

Ojciec ty nie eksperymentuj tylko skup sie na jednym konkrecie a nie jak pszczolka maja z kwiatka na kwiatek. Lato idzie a bf 13% ;D

ps. nie ekspremnj tlko zwruc uwge kt djta dobra iest alb nie, : wisz 8)

zyon - Pon Lut 06, 2012 12:18

Jak tam efekty na RWW? :hihi:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group