www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Poziom nienawisci na forum

zyon - Pią Paź 21, 2011 08:55
Temat postu: Poziom nienawisci na forum
........ostatnio wzrosl. Nie sadzicie? To wybory tak podzialaly czy moze cos innego ?
Bruford - Pią Paź 21, 2011 11:26

Eee tam.Tu się nie nienawidzi ludzi tylko przyjmuje lub odrzuca poglądy.Ludzie mają różny próg bólu na odrzucenie wlasnych poglądów.To jak w jelicie drażliwym 8) , dla jednych to będzie lada burknięcie jelita dla innych ciężki napad bólowy[/fade]
Anonymous - Pią Paź 21, 2011 11:43
Temat postu: Re: Poziom nienawisci na forum
zyon napisał/a:
........ostatnio wzrosl. Nie sadzicie? To wybory tak podzialaly czy moze cos innego ?

białych myszek jeszcze nie widzisz?

zyon - Pią Paź 21, 2011 12:28

Nie, niestety, nie jestem na optymalnej diecie :hah:
Wiem dziadek, ze dla ciebie to normalka walka z calym swiatem i silami zla, ktore sie sprzysiegly przeciwko tobie...ale nie wszyscy tak maja.

rakash - Pią Paź 21, 2011 15:28

Bruford napisał/a:
Eee tam.Tu się nie nienawidzi ludzi tylko przyjmuje lub odrzuca poglądy.Ludzie mają różny próg bólu na odrzucenie wlasnych poglądów.To jak w jelicie drażliwym 8) , dla jednych to będzie lada burknięcie jelita dla innych ciężki napad bólowy


Żeby tylko w jelicie. Sam objaw jest zdrowy. A niezdrowo jest jak się go tłumi lub wygasza sztucznie.

Anonymous - Pią Paź 21, 2011 20:48

zyon napisał/a:
Nie, niestety, nie jestem na optymalnej diecie :hah:
Wiem dziadek, ze dla ciebie to normalka walka z calym swiatem i silami zla, ktore sie sprzysiegly przeciwko tobie...ale nie wszyscy tak maja.

tobie dieta optymalna na mózg już padła
wszędzie nienawiśc węszysz

zyon - Pią Paź 21, 2011 21:27

Panie Alojzy, jak zyc?
Molka - Pią Paź 21, 2011 21:47

Nie wiem jaki jest poziom nienawiści, za to widze jaki jest poziom tej dyskusji.
Anonymous - Sob Paź 22, 2011 00:53

zyon napisał/a:
Panie Alojzy, jak zyc?


jak w życi

Are.is.back.4ev - Sob Paź 22, 2011 12:10

ali napisał/a:
tobie dieta optymalna na mózg już padła


A zaraz potem:

ali napisał/a:
wszędzie nienawiśc węszysz


Nie dość, że nienawiścią i agresją razi, to jeszcze poziom intelektualny... Ali, pole przykryj, bo przymrozki idą!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group