www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Medycyna naturalna - Oczyszczenie organizmu z toksyn,grzybów, pasożytów

margollaa - Pią Gru 04, 2015 15:10

Ja mam jonizator wody, dzięki któremu w naturalny sposób podeje mojemu organizmowi pH zasadowe i wyrównuję równowagę kwasowo - zasadową. Myślę, że jest to bezpieczny sposób, beż żadnego zbędnego trucia się tabletkami.
WeraEm - Czw Lis 17, 2016 10:59

Od dwóch lat regularnie się oczyszczam co pół roku. Jestem z wykształcenia technologiem żywności i wiem ile siedzi całej chemii w jedzeniu! Nie chcę składować tego w swoim organizmie dlatego próbuje różnych metod zupy, głodówki, czy oczyszczanie wątroby wg Mortiza, oprócz tego stosuje herbaty z czystka i płyn ziołowy https://www.bionaturalfit...wy-300ml-p10180 nie narzekam na zdrowie, czuje się dobrze, od uzależniłam się od słodkiego, z którym wcześniej byłam nierozłączna a przeziębienie to dla mnie rzecz obca
agantana - Śro Lis 30, 2016 22:42

Bardzo zaciekawił mnie temat jonizatora wody. Oczyszczałam się głodówką wg dr E.Dąbrowskiej i piłam tylko wodę, ale zwykłą. Teraz profilaktycznie biorę tonik Floradix na jelita . Generalnie dieta głodowa jest i łatwa, bo nie ma problemu co jeść - po prostu NIC :) . Za to efekty sa rewelacyjne. Serdecznie polecam.
Witold Jarmolowicz - Czw Gru 01, 2016 08:56

To prawda. W Auschwitz mieli doskonałe efekty w odchudzaniu.
JW

pogodny - Czw Gru 01, 2016 09:20

Trudno żeby nie mieli. Dowódca III Rzeszy o wszystkich dobrze wtedy dbał. :|
sucharek - Czw Gru 08, 2016 10:44

Ja polecam ocet jabłkowy, łyżeczkę, dwie rozpuszczone w szklance wody codziennie. Genialnie wpływa na jelita i na metabolizm.
maslowska - Wto Gru 20, 2016 13:13

Ciekawy wątek.
Ja próbowałam różne herbatki i zioła.Oj sporo się tego przewinęło w mojej kuchni. Żałuje tylko , ze kiedys nabierałam się na te wszystkie detoksykujące tabletki Obecnie juz nie wierzę w ich natychmiastowe działanie ponieważ zobaczyłam,że tak naprawdę najskuteczniejsze są w moim przypadku zioła. Pomaga mi Fibra Vitale. Jeden z lepszych preparatów oczyszczających. Nie jest tani to fakt, ale jak do tej pory raczej nie zetknęłam się z niczym lepszym.

oluniek - Pon Kwi 10, 2017 10:45

Od lat oczyszczam się tylko przy pomocy ziół. Tyle, że nie kupuje jakichś byle jakich z marketów tylko takie prawdziwe z apteki z Zielnika Aptecznego. Sama sobie zobacz jaką mają dużą ofertę http://www.zielnik-apteczny.pl/produkty/
agaa - Wto Kwi 18, 2017 12:37

Ja przeczytałam ostatnio, że zielony jęczmień z powodzeniem może zastąpić szklankę wody z cytryną, ale jest wskazany tylko dla osób, które nie mają wrażliwych jelit. I jak czytam o tym zielonym jęczmieniu to coraz bardziej mnie to przekonuje, bo wpływa również na cerę, więc zamiast brać suplement na cerę, na oczyszczanie i na metabolizm, można wziąć jeden - zielony jęczmień.
moniczka23 - Śro Lip 19, 2017 07:32

Diet oczyszczających organizm jest bardzo wiele. Niestety ale diety takie rzadko kiedy podają konkrety. Nie jestem przekonana do diet restrykcyjnych takich jak dieta kapuściana czy dieta sokowa. W niektórych przypadkach mogą byc skuteczne. Dla wiekszości osób bedzie to jednak zbytnie obciażenie organizmu, które nie będzie prowadziło do niczego dobrego. Dieta oczyszczająca, zdrowa dla wątroby to dieta;
zrównoważona
zawierająca wszystkie składniki odżywcze
regularna ( regularne spozywanie posilków)
oraz bezalkoholowa
Na tej stronie jest kilka dobrych pomysłów na lunch który jest dobry dla wątroby:
http://szczesliwawatroba....podziekuje.html

polyanna - Wto Gru 19, 2017 13:39

Naturalne oczyszczanie organizmu, detox, porady dietetyka - wszystko to w stołecznym centrum Trea. Warto najpierw zasięgnąć wiedzy u profesjonalistów, bo większość ludzi chcących oczyścić swój organizm, wie o tym tyle co nic.
blanka150 - Nie Sty 21, 2018 17:16

Ja przetestowalam popularny ostatnio detoks sokowy. Balam się, że będe cały czas glodna chodzila. Na szczęscie nic takiego się nie wydarzylo. Faktycznie poczułma się lepiej, zniknęło całkowicie uczucie ciężkości w żołądku. Zamawiałam soki ze sportfood, bo mają najwięcej smaków do wyboru. Detoks detoksem, ale jednak smak tez ma znaczenie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group