www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Witam :)

Celerina - Czw Lut 10, 2011 11:37
Temat postu: Witam :)
Nadchodzi wiosna, a z nią moje nowe postanowienie - zmiany trybu życia (typowego dla pracy w biurze, czyli siedząco-komputerowego) i diety - na taką, która uwolni ze mnie kumulowaną energię i poprawi samopoczucie :) Właśnie dlatego tu jestem :)
Hannibal - Czw Lut 10, 2011 13:40

Witaj :)
To co, jakiś low-carb zarzucasz pewnie?

Celerina - Czw Lut 10, 2011 20:14

Dokładnie :) I jak na ironię, od paru dni żywię się głównie drożdżówkami. Czy wszyscy tak mają, że na początku ciężko zorganizować sobie czas na dokładne zakupy z listą w ręku? Poza tym o tej porze roku warzywa odpadają, bo tych hiszpańskich pomidorów i ogórków dostaję uczulenia, a nie będę jadła surowej marchewki cały czas ;)
Hannibal - Czw Lut 10, 2011 20:20

Celerina napisał/a:
Dokładnie :) I jak na ironię, od paru dni żywię się głównie drożdżówkami. Czy wszyscy tak mają, że na początku ciężko zorganizować sobie czas na dokładne zakupy z listą w ręku? Poza tym o tej porze roku warzywa odpadają, bo tych hiszpańskich pomidorów i ogórków dostaję uczulenia, a nie będę jadła surowej marchewki cały czas ;)

Teraz z warzyw to można kapustę kiszoną (ale taką porządną) i ogórki kiszone (najlepiej domowej roboty).
A tak to owoce :)

Celerina - Czw Lut 10, 2011 20:27

No to super, bo lubię kiszonki i nawet znam sprawdzony sklep :)
Hannibal - Czw Lut 10, 2011 20:32

Dobre źródło enzymów, pożytecznych bakterii.
Ale węgli z tego nie uzbierasz wiele, bo chyba beczki kapusty nie zjesz ;)

Molka - Czw Lut 10, 2011 20:37

Celerina masz nadwage?
Celerina - Czw Lut 10, 2011 20:39

Staram się jeść owsiankę rano i to taką bez mleka, z dodatkiem świeżo rozsmażonego jabłka. Pyszne :) Kłopot w tym, że to trochę pracochłonne jak na śniadanie :/
Molka - Czw Lut 10, 2011 20:42

A wiesz na jakie forum sie zalogowałas?
Celerina - Czw Lut 10, 2011 20:54

Nie mam nadwagi i wiem na jakim forum jestem :)
Hannibal - Czw Lut 10, 2011 21:03

Ale owsianka z jabłkami to nie pasuje IMO do low-carbowego posiłku.
No chyba, że później łykasz coś tłustego i mięsnego.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group