www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Sfera psychiczna i duchowa - Załóżmy jakąś sektę!

Not Sure - Czw Lis 11, 2010 14:51
Temat postu: Załóżmy jakąś sektę!
Dwa razy próbowałem u Optymalnych, ale oni strasznie wysokie kryteria mają i mnie do siebie nie przyjęli. A ja tak bardzo chciałbym do jakiejś sekty należeć. Co prawda niniejsze forum jest pewnego rodzaju wspólnotą, ale to jednak nie to samo. Trochę im zazdroszczę, że są tacy jednomyślni w poglądach, że mają zawsze rację, no i że mają takiego fajnego guru. Może i my tutaj stworzymy coś podobnego i równie interesującego?
jerzyk - Czw Lis 11, 2010 14:54
Temat postu: Re: Załóżmy jakąś sektę!
OK. Ja chcę być skarbnikiem.Czyli opiekować się kasą.
_flo - Czw Lis 11, 2010 15:14

Bardzo chętnie, ale nie dziś, dziś jest Święto Niepodległości ("odzyskania bytu państwowego" :hihi: ), więc dziś wypada zrobić jakąś wojnę domową forumową, tak jak na Placu Zamkowym ponoć właśnie trwa, ONR vs. antifa.
kiwi4 - Czw Lis 11, 2010 19:24

Możemy założyć sektę , która nie będzie spożywać wyrobów szkodliwych. Największe Firmy zbankrutują i 90 % bezrobocia na całym świecie :hah:
panoramix - Czw Lis 11, 2010 22:26

A czym według ciebie jest SEKTA el comandante Not_Sure ? 8/
zeto555 - Pią Lis 12, 2010 12:30

Not Sure napisał/a:
Trochę im zazdroszczę, że są tacy jednomyślni w poglądach, że mają zawsze rację, no i że mają takiego fajnego guru.

Teraz wiesz dlaczego nie przyjeli?
Jak zmienisz sposob myslenia to pewnie przyjma - popracuj nad soba.

kiwi4 - Sob Lis 13, 2010 19:08

Ja tu nie widzę żadnej Sekty , jestem tu bo mam tu chęć bycia , wypowiadam swoje zdanie i jest ok. W Sekcie nie możesz nawet myśleć, tu trzeba myśleć :viva:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group