www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Hyde Park - Forumowe wybory 2010

Molka - Śro Cze 16, 2010 20:22
Temat postu: Forumowe wybory 2010
Zapraszam do głosowania w pierwszej turze która potrawa do niedzieli, w przyszlym tygodniu przeprowadzimy drugą turę. Zobaczymy kto miałby szanse na Prezydenta w naszej forumowej społeczności.
_flo - Czw Cze 17, 2010 13:16

Jakie to szczescie, ze nie moge glosowac. :P
zenon - Czw Cze 17, 2010 13:20

Fernando Torres.
A w 2 turze Jan Kwasniewski.

Molka - Czw Cze 17, 2010 15:22

_flo napisał/a:
Jakie to szczescie, ze nie moge glosowac. :P

flo ale tutaj sobie pyknełas w opcje? :-)

rakash - Czw Cze 17, 2010 15:35

O matko.
Molka - Czw Cze 17, 2010 15:37

rakash napisał/a:
O matko.

co sie stało rakashku?

rakash - Czw Cze 17, 2010 16:16

Bo nie ma mojego kandydata.
Molka - Czw Cze 17, 2010 16:19

rakash napisał/a:
Bo nie ma mojego kandydata.

:viva: a kto to taki?

rakash - Czw Cze 17, 2010 16:25

Kaczyński.

(było że Adolf H.)

Anonymous - Czw Cze 17, 2010 17:00

A propo Adolfa H,to właśnie dziś zaczęłam czytać "HITLER studium tyranii" Alana Bullocka,zapowiada się ciekawa lektura.
Hannibal - Czw Cze 17, 2010 17:30

fink napisał/a:
Zmieniłem zdanie: nie na Jarka a na Janka ! 8-)

czyli widać ile było warte te całe gadanie o wielkości Jarka i PiSu :hihi:

Hannibal - Czw Cze 17, 2010 17:51

fink napisał/a:
Hannibal, już przekręcaj moich słów, bo wyraźnie pisałem, że Jarek to mniejsze zło, a nie że to wielki i wspaniały człowiek. Po za tym zapamiętaj sobie jedno: grzechem nie jest zmiana przekonań, grzechem jest trwać w fałszywych przekonaniach.

Ok, spoko, widzę że się tym strasznie ekscytujesz. ;)
Dla mnie to nie ma aż tak dużego znaczenia - dla mnie liczy się to, co ja mogę zrobić, a nie jakieś tam władze. 8-)

M_H - Czw Cze 17, 2010 18:27

Hannibal napisał/a:
Dla mnie to nie ma aż tak dużego znaczenia - dla mnie liczy się to, co ja mogę zrobić, a nie jakieś tam władze. 8-)


Władze mają ogromny wpływ na to co możesz zrobić, a konkretniej potrafią bardzo, ale to bardzo przeszkadzać. To, jak bardzo władze będą przeszkadzać jest ważne.

Hannibal - Czw Cze 17, 2010 18:36

M_H napisał/a:
Władze mają ogromny wpływ na to co możesz zrobić, a konkretniej potrafią bardzo, ale to bardzo przeszkadzać. To, jak bardzo władze będą przeszkadzać jest ważne.

Nie no jasne. Dlatego ważne, żeby mieć np. dobre relacje w organach samorządowych - np. przy kształtowaniu się planu miejscowego, który ma niemały wpływ na Twoją posiadłość.
Na dole się mnóstwo rzeczy rozgrywa!

rakash - Czw Cze 17, 2010 19:22

IgaM napisał/a:
A propo Adolfa H,to właśnie dziś zaczęłam czytać "HITLER studium tyranii" Alana Bullocka,zapowiada się ciekawa lektura.


Nie lubię tego typu książek, są bardzo jednostronne. Z tych tematów cenię sobie ksiązkę" W kręgu Hitlera" przez Podkowiński Marian. Za to interesuje mnie tło, ówczesne Niemcy, zwyczaje które bardzo wiele mówią w rzeczywistości. Wiem o tym niewiele, ale kilka faktów które poznałem daje do myślenia, potwierdzają one tylko dobrze właściwie znane prawdy, że bez Boga ludzie zawsze czynią zlo.

Anonymous - Czw Cze 17, 2010 19:49

Przeczytam najpierw tę książkę,jak już wypożyczyłam,potem sięgnę po następne :) Ps. JKM zaczynają częściej pokazywać w TV ,jest na czwartym msc. po Napieralskim z 3 procentowym poparciem.
_flo - Czw Cze 17, 2010 20:05

Molka napisał/a:

flo ale tutaj sobie pyknełas w opcje?

no nie ma w kogo kliknac, wiec nie partycypuje :)

Molka - Czw Cze 17, 2010 20:08

_flo napisał/a:
Molka napisał/a:

flo ale tutaj sobie pyknełas w opcje?

no nie ma w kogo kliknac, wiec nie partycypuje :)

:viva: jak to nie ma, nie ociagaj sie tylko raz a dobrze... :-D
co Ci zalezy i tak tu nie zyjesz... :viva:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group