www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Sfera psychiczna i duchowa - FILM BLIŻEJ PRAWDY ( Closer to Truth)

sylwiazłodzi - Pon Kwi 05, 2010 21:50
Temat postu: FILM BLIŻEJ PRAWDY ( Closer to Truth)
Seria dokumentalna o kosmosie, podświadomości i Bogu. Twórcy podróżują przez cały świat w poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące ludzkiej egzystencji.


Ile istnieje wszechświatów? Czy podróże w czasie są możliwe? Jak brzmią dowody na nieistnienie Boga? Czym jest wolna wola? Czy żyjemy w czasach ostatnich? Jak wygląda życie po śmierci? Co tak naprawdę istnieje?

Naukowcy, akademicy i artyści omawiają najnowsze odkrycia oraz ich obecny i ewentualny wpływ na życie ludzkości, przy okazji poruszając fundamentalne kwestie dotyczące wiary i wiedzy. Głos zabiera kilkudziesięciu intelektualistów - reprezentantów różnych dziedzin i dyscyplin naukowych. Ze swoją wiedzą i doświadczeniem dociekają odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania, aby w rezultacie znaleźć się bliżej celu - bliżej prawdy. Lecz czy to jest możliwe?


dziś oglądałam emisję 1 części. powtórne emisje podane na planete.pl tutaj: http://www.planete.pl/dokument-blizej-prawdy_32282


Dodatkowo istnieje strona internetowa dokumentu:

http://www.closertotruth.com/

rakash - Wto Kwi 06, 2010 14:28

Bliżek czyli jasne że DALEJ. O to w tym chodzi, aby ludzi skołować, wywieść na manowce do domu niewoli.
sylwiazłodzi - Wto Kwi 06, 2010 16:19

rakash nie wiem bliżej czy dalej, każdy kto zechce obejrzy

:-)

Anonymous - Wto Kwi 06, 2010 17:29

sylwiazłodzi napisał/a:
rakash nie wiem bliżej czy dalej, każdy kto zechce obejrzy

:-)

z tym oglądaniem może być różnie

naczytałem i naoglądałem tych niby logicznych wywodów o bóstwach solarnych
które się cyklicznie wraz z religiami powtarzają
ale na mój chłopski rozum
kto pilnuje owej powtórki z rozrywki?
t.j. zmiany bóstw wraz z nastaniem nowej ery co 2000 lat
czyżby ów solar pada na mózgi???????????

Waldek B - Wto Kwi 06, 2010 21:14

Jak to kto. Elita oczywiście. 8-) Wtajemniczeni w wiedzę astrologiczną przez elohim gnostycy, alchemicy i masoni.
seanor - Śro Kwi 07, 2010 09:48

Chcesz pełnej odpowiedzi przeczytaj ROZMOWY Z BOGIEM Walscha.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group