www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Choroby - Moczowka prosta..czyli hormony i dieta?jak to pogodzic...?!

nordica - Pią Lut 01, 2008 12:23
Temat postu: Moczowka prosta..czyli hormony i dieta?jak to pogodzic...?!
witam mam pytanie i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto wie o czym mowie.choruje od 4 lat na moczowke prosta .przyjmuje duza dawke hormonow w postaci minirin 0,2 prawie 6 razy dziennie.wydaje mi sie ze to troche hamuje moje odcudzanie bo waga ne spada mi wiecej niz 4 kilo od wlasnie 4 lat.czy moze byc zwiazek z lekami?pomocy...
jurek 1946 - Pią Lut 01, 2008 14:51
Temat postu: Re: moczowka prosta..czyli hormony i dieta?jak to pogodzic..
nordica napisał/a:
witam mam pytanie i mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto wie o czym mowie.choruje od 4 lat na moczowke prosta .przyjmuje duza dawke hormonow w postaci minirin 0,2 prawie 6 razy dziennie.wydaje mi sie ze to troche hamuje moje odcudzanie bo waga ne spada mi wiecej niz 4 kilo od wlasnie 4 lat.czy moze byc zwiazek z lekami?pomocy...



Choroby co prawda nie znam ,ale o wpływie hormonów to mogę powiedziec że w moim przypadku zawsze podczas brania sterydów czy hormonów waga nawet potrafi się podnieśc,i sam szukam co może byc pomocne,ale jak do dzisiaj to stosujęŻO i nie myślę o tym bo w tym czasie
kiedy leki te biorę intesywnie ,i uda się mi nie przytyc to napewno
po zejściu na małe dawki waga zawsze spada musisz sama siebie obserwowac,i poprostu regulowac to dietą,w ten sposób aby zapewnic wszystkie składniki w optymalnej wielkości.

nordica - Nie Lut 03, 2008 23:57

ja zauwazylam ze odkad je biore waga ma limit do ktorego moze zejsc a pozniej koniec stoi.laczac to z tabletkami antykoncepcyjnymi nie mam chyba szans schudnac?lekarz twierdzi ze moge ale cialo mowi nie!:(
berta85 - Pon Lut 04, 2008 20:53

jak to dobrze jest na nic nie chorowac...wiem ze najlepszym szpitalem w warszawie najmujacym sie moczowka prosta jest Bielanski .
Hannibal - Pon Lut 04, 2008 21:05

choroba to świetna okazja, żeby organizm się oczyścił i wzmocnił
ja tam się nie martwię, gdy zachoruję - można powiedzieć, że się z tego, w pewnym sensie, cieszę :)
zresztą ja już w swoim życiu swoje przeżyłem, więc mnie już nic nie jest w stanie ruszyć :)

Hannibal - Pon Lut 04, 2008 21:06

nordica napisał/a:
laczac to z tabletkami antykoncepcyjnymi (...)

tabletki antykoncepcyjne to straszny shit - mocno odradzam!!

nordica - Wto Lut 05, 2008 15:28

no niestety najskuteczniejsza metoda antykoncepcji.a co jesli zaczne stosowac tabletki odchudzajace typu cla mnostwo ich na rynku czy to rzeczywiscie dziala .mam zamiar wyprobowac ale najpierw pytam o opinie moze szkoda kasy...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group