www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Przedstaw się - Witam

m - Pon Wrz 03, 2007 00:17
Temat postu: Witam
Aby zapoczątkować ten miły dział, przywitam się pierwszy:
Witam Wszystkich Forumowiczów.
Mam na imię Piotrek i jestem do Waszej dyspozycji we wszystkich sprawach organizacyjno-technicznych na forum.

monikaf - Pon Wrz 03, 2007 09:32

Witaj :) Gratuluje pozytywnych zmian na forum. Rowniez pozdrawiam wszystkich forumowiczow
Witold Jarmolowicz - Wto Wrz 04, 2007 13:35

Nazywam się Witold Jarmołowicz. Pierwszego sierpnia tego roku kupiłem od Tomasza Trojanowskiego prawa do wszystkich stron internetowych i wydawnictw, które dotychczas były własnością Optymalnych Mediów. Moi przyjaciele, Gabrysia i Tomek zamierzają zająć się zupełnie inną działalnością, a ściślej rzecz biorąc już się od dawna zajmują.
Wierzę, że z Waszą pomocą i pomocą Czytelników Optymalnika, pomocą Braci w Rozumie, przejdziemy tysiące mil do przodu.
Jak napisałem tam w dole na Forum Dobra Dieta:
Jeżeli się pomyliłem, będzie to największa pomyłka mego życia, na miarę Greka Zorby.
Więc naprzód!
Witold Jarmołowicz

Bruford - Wto Wrz 04, 2007 22:56
Temat postu: Monika!!!
monikaf napisał/a:
Witaj :) Gratuluje pozytywnych zmian na forum. Rowniez pozdrawiam wszystkich forumowiczow


Przeczytaj moj post.Wazne

sylwiazłodzi - Sob Lis 10, 2007 22:20

Witam
Sylwia od kilku miesięcy kupuję Optymalnik i porównuję jego treść z moimi doświadczeniami. Dowiaduję się ciekawych informacji przystępnie napisanych o tym jak działa organzim ale co do alergii w listopadowym numerze Optymalnika w artykule"Choroby alergiczne..." oraz "Zywność działająca jak leki..." szkoda,że tylko tyle jest spostrzeżeń. Z doswiadczenia mojego jako mamy 5 letniego syna mającego stwierdzoną alergię na orzechy laskowe i włoskie rok temu i od roku stosowania diety wg zaleceń dr.Ewy Bednarczyk-Witoszek alergia może zanikać dzięki odpowiedniej diecie,czekam kiedy przestanie reagować całkowicie na alergen. Pozdrawiam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group