www.DobraDieta.pl
Forum dyskusyjne serwisu www.DobraDieta.pl

Odchudzanie - DZIEKI

1bubcia36 - Wto Kwi 10, 2007 23:15
Temat postu: DZIEKI
HANNIBAL dzieki napewno poczytam o tej diecie LUTZA,chociarz na diecie KWAŚNIEWSKIEGO czuje sie ok,nie chodze głodna!a to najwarzniejze u grubasów!u mnie bynajmniej na pierwszym miejscu! :P ale jak CI mówiłam interesuje mnie stricte schudnięcie!wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze?! ze tutaj można liczyć na pomoc!!!!dzieki takim ludziom jak TY,mamy wsparcie!!!i za to Ci dziekuje :)
Ewa Bednarczyk-Witoszek - Nie Kwi 15, 2007 13:56

Dieta Lutza jest spójna z dietą Kwaśniewskiego w zakresie likwidowania nadwagi - w początkowym jej etapie.
Niskoweglowodanowe - obie.
Tłuszcz - w zakresie nadwagi - trzymany w ryzach na obu dietach.
Różnice?
Może ktoś pomoże?

1bubcia36 - Nie Kwi 15, 2007 22:57
Temat postu: DIETA KWAŚNIEWSKIEGO
JESTEM NA DIECIE DR.KWAŚNIEWSKIEGO,JEST OK,WAGA SPADA :) ALE MAM JEDEN PROBLEM NIE MOGE POWIEDZIEĆ SOBIE NIE!!! BY NIE NAJEŚC SIE CIASTA JAKIE PIECZE MÓ MĄŻ,OCZYWIŚCIE ZJADAM 2 OBFITE KAWAŁKI TEJ SŁODYCZY,PO CZYM IDE DO TOALETY ZWYMIOTOWAĆ,NIE WIEM JAK TO JEST?CHODZI MI O TO CZY MÓJ ORGANIZM DOSTAJE DUŻĄ ILOŚĆ BTW PO ZJEDZENIU ALE I ZWYMIOTOWANIU TEGOŻ CIASTA!PROWOKUJE WYMIOTY PO OKOŁO 5-10 MINUTACH.CHCIAŁAM NADMIENIĆ ZE PRZEZ OKRES 2 MCY TAKIE SYTUACJE ZDARZYŁY SIE AŻ 2 RAZY!NIE CHCE TEGO ZJADAC!ALE JA PO PROSTU NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC!WIEM ZE TO OBRZYDLIWE TAKIE PODJADANIE!ALE......NIBY CHCE TYLKO POSMAKOWAĆ KREMU....I JUZ KONIEC TYLKO POSMAKUJE I ZJADAM 2 SPORE KAWŁY :( NIE MAM TAKICH OBJAWÓW PRZY INNYCH PRODUKTACH,TYLKO PRZY CIASTACH!CZY TO TYLKO ŁAKOMSTWO I OBŻARSTWO?PPEWNIE TAK BO ZAWSZE LUBIAŁAM SŁODKIE,NO CÓŻ MUSZE Z TYM WALCZYĆ,OBY TO NIE BYŁA WALKA Z WIATRAKAMI!
Ewa Bednarczyk-Witoszek - Pon Kwi 16, 2007 10:58

2 x na 2 miesiące to nie za często. :(
Ile masz lat? Nie obwiniaj się.
Gdy sie jada coś ze zboża rzadko (np. co 10-14dni) nie ma już tylu enzymów do obsługi zjedzonego zboża. Nie idzie ono w "boki". Takie zezwolenie sobie na "szkodliwość" co jakiś czas jest ...leczeniem się.
Chroni przy okazji przed efektem jo-jo.

berta85 - Wto Lut 05, 2008 15:50

a trzymasz sie tej diety konsekwentnie?wspierasz sie jakimis ziolkami?
jurek 1946 - Wto Lut 05, 2008 17:02
Temat postu: Re: DIETA KWAŚNIEWSKIEGO
1bubcia36 napisał/a:
JESTEM NA DIECIE DR.KWAŚNIEWSKIEGO,JEST OK,WAGA SPADA :) ALE MAM JEDEN PROBLEM NIE MOGE POWIEDZIEĆ SOBIE NIE!!! BY NIE NAJEŚC SIE CIASTA JAKIE PIECZE MÓ MĄŻ,OCZYWIŚCIE ZJADAM 2 OBFITE KAWAŁKI TEJ SŁODYCZY,PO CZYM IDE DO TOALETY ZWYMIOTOWAĆ,NIE WIEM JAK TO JEST?CHODZI MI O TO CZY MÓJ ORGANIZM DOSTAJE DUŻĄ ILOŚĆ BTW PO ZJEDZENIU ALE I ZWYMIOTOWANIU TEGOŻ CIASTA!PROWOKUJE WYMIOTY PO OKOŁO 5-10 MINUTACH.CHCIAŁAM NADMIENIĆ ZE PRZEZ OKRES 2 MCY TAKIE SYTUACJE ZDARZYŁY SIE AŻ 2 RAZY!NIE CHCE TEGO ZJADAC!ALE JA PO PROSTU NIE MOGE SIE POWSTRZYMAC!WIEM ZE TO OBRZYDLIWE TAKIE PODJADANIE!ALE......NIBY CHCE TYLKO POSMAKOWAĆ KREMU....I JUZ KONIEC TYLKO POSMAKUJE I ZJADAM 2 SPORE KAWŁY :( NIE MAM TAKICH OBJAWÓW PRZY INNYCH PRODUKTACH,TYLKO PRZY CIASTACH!CZY TO TYLKO ŁAKOMSTWO I OBŻARSTWO?PPEWNIE TAK BO ZAWSZE LUBIAŁAM SŁODKIE,NO CÓŻ MUSZE Z TYM WALCZYĆ,OBY TO NIE BYŁA WALKA Z WIATRAKAMI!



Jeżeli jesteś na DO Kwaśniewskiego to jest tam tyle przepisów na ciasta optymalne i w dodatku bardzo smaczne beż wyżeczeń,z bardzo niską zawartością węglowodanów.A sernik z tych przepisów to marzenie .
Naprawdę mozesz do popołudniowej kawki taką porcyjkę zjeśc bez żadnych wyżeczeń,oczywiście tyle co zjesz po wyliczeniu odliczysz od dobowego zapotrzebowania i tyle.Przepisy są w książce kuchaeskiej Kwaśniewskiego.

nordica - Sob Lut 09, 2008 00:23

zainteresowalam sie tak poprostu i rzeczywiscie nie jest jakas straszna pozwala na male co nieco:)
berta85 - Śro Lut 13, 2008 20:44

polecono mi sernik i powiem niezly ...:)
berta85 - Śro Lut 13, 2008 20:45

berta wyslalam ci na privie moj blog odchudzania poczytaj posmiejesz sie troche :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group